Poglądy tego niezwykłego brytyjskiego pisarza i mówcy jednych fascynują, innych przerażają. Według Icke’a świat nieuchronnie zmierza ku końcowi i znajdujemy się teraz u kresu rozkładu trwającego już niemal 12 tysięcy lat. Jakie jeszcze teorie głosi David Icke? Oto przegląd tych najbardziej kontrowersyjnych.

David Icke to fascynująca postać. Teorie, które od lat głosi i opisuje w swoich książkach, dają do myślenia, choć nie można im odmówić dużej dozy kontrowersyjności. Warto je znać, bo potrafią zmienić postrzeganie rzeczywistości o 180 stopni. Kim jest Icke i jak brzmią teorie jego autorstwa?


Kim jest David Icke?

Urodził się on w 1952 roku w Wielkiej Brytanii. Jest pisarzem i mówcą zajmującym się głoszeniem teorii spiskowych. Jednak nie zawsze tak było, wcześniej był zawodowym piłkarzem, a gdy z

David Icke

powodu choroby musiał przerwać karierę, został reporterem telewizyjnym i prezenterem sportowym. Już w połowie lat 80. ubiegłego wieku wydał swoja pierwszą książkę. Dotyczyła ona jednak wyłącznie jego kariery sportowej.

Jakiś czas później Icke zainteresował się tematyką New Age, skutkiem czego było wydanie 1989 roku kolejnej książki. Jak twierdzi sam zainteresowany przełomowym momentem w jego życiu i karierze była mająca miejsce w 1991 roku wyprawa do Peru. Co takiego się wówczas wydarzyło? Brytyjczyk odwiedził wtedy preinkaskie cmentarzysko Sillustani i doznał tam niezwykłej przemiany. Spłynął na niego potok nowych myśli, a z wnętrza zaczęła emanować nieznana dotąd energia, która spotęgowała aktywność jego mózgu i czakr.

Od momentu tajemniczej przemiany wszystko potoczyło się bardzo szybko. Icke wkrótce wydał kolejną książkę, a następnie wiele innych. Dziś na rynku jest dostępnych już ponad 20 książek, które wyjaśniają jego niecodzienne poglądy. Które teorie z tych opisanych na łamach książek, a także ogłoszonych podczas wywiadów telewizyjnych czy opublikowanych w filmach wideo są najbardziej kontrowersyjne?

Kilka słów o Reptilianach

Reptilianie, a inaczej mówiąc Saurianie, Jaszczury, Istoty Gadzie, to rasa inteligentnych, humanoidalnych gadów mających zdolność upodabniania się do ludzi. David Icke twierdzi, że takie pochodzące z kosmosu istoty istnieją wśród ludzi i przejęły nad gatunkiem ludzkim kontrolę. To jednak nie wszystko, bowiem jego zdaniem ich przedstawicielami są najbardziej wpływowe osoby na ziemi takie, jak angielska królowa Elżbieta II czy były amerykański prezydent George W. Bush. Mają oni tworzyć grupę określaną przez Icke’a jako Iluminati albo Zakon Iluminatów sprawującą kontrolę nad całym światem i próbuje stworzyć światowy rząd. Plany te mają być zawarte w Protokołach Mędrców Syjonu.

Zgodnie z teorią Davida Icke’a, Reptilianie przybyli z Alfa Draconis, czyli konstelacji smoka i żyją na naszej planecie już od wielu tysięcy lat. Dowodem na to ma być mitologia sumeryjska, Nagowie z mitologii hinduskiej, legendy Majów czy smoki z mitologii chińskiej, a także wąż umiejący mówić pojawiający się z biblijnej Księdze Rodzaju.

Co mają na sumieniu Reptilianie?

Reptilianie mają dążyć nie tylko do przejęcia kontroli, ale ma na nich ciążyć też odpowiedzialność za prawdziwe dramaty. Zgodnie z tym, co głosi David Ick, Reptilianie są odpowiedzialni za wiele katastrof takich jak Holocaust, Zamachy z 11 września czy Zamach bombowy w Oklahomie.

To jednak nadal nie wszystko, Istoty Gadzie mają w zależności od potrzeb przyspieszać lub opóźniać rozwój technologiczny człowieka, dokonywać manipulacji genetycznych czy współpracować z wodzami państw i zastępować przywódców identycznie wyglądającymi gadami. Przypisuje się im również porwania i współpracę z innymi istotami pozaziemskimi, szarakami.

Reptiliańskie rytuały krwi

David Icke głosi, że Reptilianie piją krew i spożywają w ten sposób siły witalne danej osoby, a ponadto potrzebują jej, by istnieć w ludzkim wymiarze. Ponadto Reptilianie spożywają ludzkie mięso. Podczas picia krwi i spożywania części ciała człowieka istoty te mają przybierać przerażający gadzi wygląd. Rytuał spożywania krwi wiąże się nierozerwalnie z manipulacją energią i świadomością, i prowadzą do zawładnięcia.

Rytuały tego rodzaju odbywają się zwykle nocą w wirowych punktach Ziemi i w ten sposób negatywne emocje takie, jak strach czy przerażenie zostają stworzone i wpływają na ziemskie pole magnetyczne. Reptilianie na skutek skomplikowanych procesów zyskują władzę nad światem, wpływają na niego bardzo negatywnie, wyrządzając wiele złego.

Co szczególnie przerażające rytuały krwi wiążą się ze składaniem ofiar z ludzi, zwłaszcza dzieci, z czym mają być powiązani znani politycy, ludzie biznesu i właściciele mediów. Niektórzy politycy mają być uzależnieni od spożywania krwi ze względu na adrenalinę, którą produkuje w takim momencie ofiara.

Teorie Davida Icke’a, a rzeczywistość

To, co głosi Icke, ma zwolenników w 47 krajach świata, a na prowadzone przez niego wykłady przychodzi nawet do 6 tysięcy osób. Jak wynika z ankiety przeprowadzonej przez kilkoma laty, w kontrowersyjne teorie głoszone przez tego niezwykłego człowieka wierzy kilka procent Amerykanów. Trudno oprzeć się wrażeniu, że tkwi w nich ziarno prawdy. Może Icke chce przekazać światu coś naprawdę ważnego i realnego? Warto się nad tym zastanowić.

https://www.koniecswiata.org/wp-content/uploads/2017/10/iluminati-1024x640.jpghttps://www.koniecswiata.org/wp-content/uploads/2017/10/iluminati-150x150.jpgnigrafelesIluminaciNajnowsze wpisyPoglądy tego niezwykłego brytyjskiego pisarza i mówcy jednych fascynują, innych przerażają. Według Icke'a świat nieuchronnie zmierza ku końcowi i znajdujemy się teraz u kresu rozkładu trwającego już niemal 12 tysięcy lat. Jakie jeszcze teorie głosi David Icke? Oto przegląd tych najbardziej kontrowersyjnych. David Icke to fascynująca postać. Teorie, które...KONIEC ŚWIATA, PRZEPOWIEDNIE, CUDA, APOKALIPSA, ZJAWISKA PARANOMALNE, UFO, DUCHY, TEORIE SPISKOWE