Connect with us

Hi, what are you looking for?

21 grudnia 2012

21 grudnia 2012 – Jaka jest prawda?

W jednym z ostatnich odcinków „Z archiwum X” agent Mulder odkrył, że 21 grudnia 2012roku ma być datą kolonizacji Ziemi przez kosmitów. I chociaż to z pozoru absurdalna teoria, wyciągnięta z filmu Science-Fiction to czy obawy wokół tej daty są zupełnie bezpodstawne?

Teoria z popularnego serialu ma również poparcie w innych podaniach, mianowicie w kalendarzu Majów, który kończy się właśnie w grudniu 2012roku. Również z tą datą wiąże się proroctwo Oriona, które przepowiada falę kataklizmów które pogrążą Ziemię. Która z teorii jest więc prawdziwa?

Czy czeka nas kolonizacja Ziemi?

Na pierwszy ogień przyjrzymy się kolonizacji Ziemi przez przybyszów z kosmosu. Przy stanie obecnej wiedzy jest to teoria nie mająca żadnego naukowego poparcia, chociaż pewne fakty związane z tą teorią są co najmniej niepokojące. Podstawową wątpliwość budzi ukrywanie przez rząd USA prawdy nt. Rosewell i innych zdarzeń, w których mogli brać udział przybysze z innej planety. Wśród ufologów panuje powszechny pogląd, że UFO przybywali na naszą planetę wielokrotnie od czasów starożytnych. I chociaż nie wszyscy podzielają ten pogląd to z pewnością dziwna jest zbieżność podań różnych cywilizacji, które w czasach starożytnych nie mogły o sobie wiedzieć. Czy zatem kolejne rządy ukrywają przed nami prawdę?

Co skrywa kalendarz Majów?

Kolejną teorią jest koniec kalendarza Majów. Ta teoria w ostatnich latach stała się jedną z najpopularniejszych, a co najważniejsze ma podstawy naukowe! Wieloletnie badania nt. tekstów tej starożytnej cywilizacji potwierdzają, jakoby właśnie w tym dniu kończył się Ich kalendarz, ale czy to podstawa do przepowiadania apokalipsy? Niekoniecznie, ponieważ wczytując się trochę głębiej doczytamy, że nie kończy się czas, ale pewien cykl. Zamiast pytać jak będzie wyglądał koniec, może lepiej zapytać czy nie czeka nas początek czegoś nowego?

Kataklizmy według proroctwa Oriona

Jedną z najpopularniejszych teorii dotyczących końca świata jest proroctwo Oriona. Co ciekawe ta apokaliptyczna wizja zbiega się czasowo z końcem kalendarza Majów i datą kolonizacji Ziemi. Owe proroctwo mówi o kataklizmie, który pogrąży Ziemię, tak jak to miało miejsce w 9792roku przed Chrystusem, kiedy to miał mieć miejsce potop i zatopienie legendarnej Atlantydy. I chociaż dzisiaj, wiemy, że nic takiego nie mogło mieć miejsca (przynajmniej nie w skali opisywanej przez proroctwo) to pewne niepokojące sygnały, płynące zarówno z wnętrza ziemi, jak i z kosmosu mogą zatrzymać nasze myśli nad Orionem. Bowiem właśnie na grudzień 2012roku zapowiadane są największe burze słoneczne w historii, a sytuacja sejsmologiczna Ziemi ciągle się zmienia. Kto zatem wie, czy czasem nie czeka nas podwójny kataklizm?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Podsumowując możemy zadać sobie pytanie rzeczywiście czeka nas kataklizm? Czy przyjdzie nowy ład? Poparciem dla tej teorii jest wiele hipotez, zarówno naukowych, jak i paranaukowych, ale na dzień dzisiejszy nie ma żadnego rzeczowego dowodu, który pozwoli na wyznaczenie dokładnej daty Armagedonu. Ostatnim pytaniem jakie sobie możemy zadać to czy rządy ukrywają przed nami prawdę, aby uniknąć paniki? I chociaż pewnie prawdy nigdy nie poznamy, to czasem warto spojrzeć na polityków z pewnym dystansem i przyjrzeć się bliżej niepokojącym sygnałom, które krążą wokół 21 grudnia 2012roku.

68 komentarzy

68 Komentarzy

 1. karolinaa

  22 grudnia, 2012 at 2:53 pm

  ha ha tylko pan bóg wie kiedy koniec świata tylko on wie

 2. LoL

  21 grudnia, 2012 at 11:04 am

  BABCIA Ci opowiadała co było 12 lat temu? To ile Ty masz że sama tego nie pamiętasz? 10?

 3. Rafi

  21 grudnia, 2012 at 9:25 am

  TYLKO ON TO WIE WIEC KORZYSTAJMY Z ZYCIA BO JEST TAKIE KROTKIE.

 4. Rafi

  21 grudnia, 2012 at 9:24 am

  KONIEC SWIATA JEST W REKACH BOGA

 5. Kesza

  21 grudnia, 2012 at 8:27 am

  Zgadzam się z niektórymi osobami . Tylko nasz Bóg wie kiedy gdzie i w jakich okolicznościach nastąpi nasz koniec. Denerwuje mnie iż niektórym osobom zadziałało to na psyche i teraz robią idiotyczne rzeczy np mordują z nienawiści. Napadają molestują gwałcą . Więc jeżeli mamy myśleć o końcu świata to czekajmy na Boga. A na razie cieszmy się z życia 🙂 pozdrawiam Sylwia – Kesza

 6. buban

  20 grudnia, 2012 at 11:54 pm

  hihihi 21 i zyje, jak czytam te brednie w komentarzach to poprostu usmiech z twarzy nie schodzi 🙂 wierzcie w co chcecie. Kościół, Boga, majów i konca swiata. Naprawde mi to nie wadzi. ale człowiek najpiekniejszy cud Boga to mnie rozwaliło. nasz gatunek jest porażką matki natury czy tam Boga.

 7. laguna526

  20 grudnia, 2012 at 11:20 pm

  na you tube był pokazany prawdziwy kosmita , a syreny to też nie bujda napiszcie w google ,,syreny zdjęcia” i będą szkielety.

 8. thefliper

  20 grudnia, 2012 at 10:19 pm

  Moim zdaniem te niby przepowiednie itp to jest jeden wielki trolling ale czasami wierze ze to sie wydarzy 🙂

 9. Dominik :>

  20 grudnia, 2012 at 8:19 pm

  Ja tam nie wiem ale i tak się boje

 10. Dominik :>

  20 grudnia, 2012 at 8:18 pm

  Ja tam nie wiem ale się i tak boje że to jutro nastąpi.

 11. Abby788

  20 grudnia, 2012 at 6:00 pm

  Przed tym to poleciłabym ci żebyś sobie kupił słownik ortograficzny , potem porozmawiamy .
  A i jeszcze 1 Nie wierzysz w Boga to jesteś jakimś przygłupem. Myślisz że przez co tyle ludzi chodzi do kościoła ? Bo w niego wierzą i on istnieje.

  A co do końca świata to nie będzie nic -_- Stare gadanie -_-

 12. Koniecswiata.org

  20 grudnia, 2012 at 4:52 pm

  Gdyby kierować się logiką i tym, że w tak ogromnym świecie jest multum planet, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie jesteśmy sami.
  Natury nikt nie przewidzi.
  Ile lat żyjemy na Ziemi, a ciągle dowiadujemy się czegoś nowego 🙂

 13. TheKora999

  20 grudnia, 2012 at 4:46 pm

  Witamy wszystkiego Ludzię!
  Proszę Nie rób Martwa z koniec świat!
  Ludzie bardzo duzo skodzę człowiek:
  -Złego sen
  -Straszyć dzieci oraz dorsła
  -Samobójcy
  -wypadki auto

  Ale nie jest koniec świata 2012 tylko po 3 lub 4 milony lat koniec świat

  Proszę wszystkiego nie patrzy gdym
  -Tv
  -Komputer(tylko internia ogląd z koniec świat)
  -IPad(tylko internia ogląd z koniec świat)

  Bardzo proszę z nie martwa was ludzie!

  Dziękuje
  Proszę pamięć z ludzię oraz rodzina

 14. TheKora999

  20 grudnia, 2012 at 4:31 pm

  Miały racja!

 15. Dawid

  20 grudnia, 2012 at 3:25 pm

  Ej ja tak mysle ze istnieją kosmici bo my jestesmy dopiero przy 1%obliczana kosmosu a koniec swiata jest bardzo wiarygodny i was rzegnam

 16. ingrid

  19 grudnia, 2012 at 10:32 pm

  Koniec świata…koniec świata..wszędzie już o tym mówią, a nawet widzą oznaki na całym świecie a także w Polsce..obsunięcie się ziemi-> zwiastun apokalipsy. No ludzie święci, ja w to nie wierze ale jak słyszę jak ludzie panikują i wykupują bunkry -> Rosja i zapasy żywności a także świeczki to słabo mi się robi jak ten świat ma wpływ na ludzką psychikę..czyli wg obliczeń zostało ok 25 godzin ? Ok.

 17. Kola

  19 grudnia, 2012 at 6:48 pm

  Ja w to niewierze a jak ma być ten Jeb**ny koniec świata to nie będzie bo ja idę na 4 osiemnastki:D

 18. ziom1212

  19 grudnia, 2012 at 5:36 pm

  ps. zapraszam w sobote 22 grudnia na mega chlanie , SZCZECIN 😀

 19. ziom1212

  19 grudnia, 2012 at 5:35 pm

  Siema ziomkowie :d Żadnego końca swiata NIE BEDZIE i pomyslmy logicznie jest tyle stron web na temat konca swiata i kazda mowi o czym innym , i wszystkie te teornie niby sa oparte na kaledazu majów . Jak mowi krewny starożytnych majów ,, wszystkie planety ukladu slonecznego , znajda sie w jednym rzedzie i doswiadczymy czegos niewiarygodnego, dla naszego dobra:D cykl ten bedzie trwal w piatek przez 8 min ” <—- ja tam wierze tylko w to co ten ziom powiedzial;] pozdro

 20. Maja Gonera

  19 grudnia, 2012 at 10:03 am

  Ludzie albo lili1 czy jak ty tam nie martw sie końca swiata nie będzie ile razy miał być koniec swiata nawet 12 grudnia nie dawno no nie buj sie!

 21. Maja Gonera

  19 grudnia, 2012 at 9:56 am

  Ludzie to totalna głupota z tym koncem swiata no plis ile razy nas oszukali dla pieniędzy przypomnijcie sobie rok 2000 była większa afera ale nie było konca swiata to głupota!

 22. Marczech94

  18 grudnia, 2012 at 2:00 pm

  a wugule to Remek ma wielką racje

 23. Marczech94

  18 grudnia, 2012 at 1:57 pm

  ja w to nie wierze to są tylko bzdury ja wierze w boga i tylko on wie kiety to nastąpi a jak
  już to za 500 000 lat lub wiecej to tylko jedno wielkie kłamstwo!! przeciesz w 2013 roku
  są mistrzostwa świata w piłke nożną napewno no to przecierz nie będzie tego niby
  kataklizmu ludzie niewierzcie w to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 24. andrijana lilija1

  16 grudnia, 2012 at 1:46 pm

  ja niewierzam w koniec swiata bo muwi ze bedzie 2012-06-18koniec swiata to byl nie!!! to niebylo i fainie przeciez i ja jego nie widzam i ja moze jego trzekam a moze nie bo ja niekcem chodzic do szkoly ja w 5klasie ja mieszkam wilnie ja mam kolezanek dobrych i ja niechcem bo niedoczekamy Nowego Roku i Boze Narodzenie Pana Chrystusa tylko wie Pan Bog

 25. K.A.C

  15 grudnia, 2012 at 5:36 pm

  Ludzie, zadziwiacie mnie… . Po 1 robicie zasadniczy błąd mianowicie MAJOWIE NIE PRZEPOWIEDZIELI KOŃCA ŚWIATA, oni twierdzili iż wszystko zacznie się od początku. Po 2 wielu z was mówi, że tylko Bóg wie kiedy nastąpi koniec świata… . Ale skąd wasza pewność, że tak naprawdę i On istnieje?? Widzieliście go, dotykaliście, a może czuliście?? Zapewne nie tylko wierzycie, Tak samo jak z końcem świata i Bogiem o tych dwóch rzeczach informują nas żródła, które powstały tysiące lat temu… . Ja również wierzę, podoba mi się, że: „będąc dobrym na ziemi czeka mnie niebo” myślę, że ludzie bez jakiejkolwiek wiary na świecie by zwariowali. Wierzę również w koniec świata… .

  Nie wiem czemu, ale mam nadzieję, że 21 wszystko zacznie się od nowa… . Może moja osoba tak poprostu sobie to wmawia nwm… . A Wy POLACY nie martwcie się, nie przygotowucje się do tego żyjcie jak zyjecie, a już naprawdę wierzę, że większość z was nie zrobi czegoś głupiego czego by potem załowała… . JAK BĘDZIE NAPRAWDĘ DOWIEMY SIĘ 21… . Powodzenia w razie „zniszczenia świata”, cóż gdy jednak nic takiego nas niespotka życzę wszystkim Wesołych Świąt i szczęśliwego nowego roku :)))

  Pozdrawiam, XXXYYYZZZ

 26. Wiara

  12 grudnia, 2012 at 9:05 pm

  Ja nie wierze w koniec świata jestem, dobrej myśli choć są dowody że koniec się zbliża np. kryzys, powodzie , pożary. Ale pomyślcie sobie co będzie dalej? Znów pojawi się człowiek niby z tąd niby z owąt i będzie życie i wszystko odpoczątku?…

 27. nafa

  12 grudnia, 2012 at 5:36 pm

  nie bedzie konca swiata tylko bzdury gadaja w bibli pisze ze nikt nie zna daty ani godziny

 28. Apokalipsa

  12 grudnia, 2012 at 11:06 am

  Końca świata nie będzie. Będzie to koniec czasów tyranii. Szykujcie się i gdy to nastąpi nie wychodźcie z domu. Nasz Pan przybędzie ziemię oczyścić z wszelkich brudów.Bdzie 3 dni ciemniści i towarzyszące im trzęsienia ziemi na całym globie.Szykujcie gromnice i palcie je przez 3 dni nieustannie..

 29. marysia

  9 grudnia, 2012 at 7:19 pm

  Przecież Pan Jezus w Piśmie Świetym powiedział, że „nie znacie dnia ani godziny” Jego powtórnego przyjścia czyli końca świata. Na pewno więc nie będzie końca świata w dniu o którym wszyscy trąbią. Śpij więc spokojnie, możesz mieć pewność, że 22 grudnia będziesz czekać na św. Mikołaja. Wigilia 2012 to jest coś co na pewno nastąpi a nie jakiś głupi koniec świata 3 dni wcześniej.

 30. Paulina

  7 grudnia, 2012 at 11:00 am

  Odnosząc się do tego Kalendarza Majów ,mamy koniec świata co rok 31.12:)
  1.2013 zawiesimy na ścianie nowy kalendarz i życie toczyć się będzie dalej.

 31. koniec jest bliski

  6 grudnia, 2012 at 7:11 pm

  będzie to będzie ja tam wziołem kredyt 10 000 zł od 10.12.2012 biore urlop i baluje
  jak sie nic nie stanie rudno będe spłacał ale co sobie pobaluje to moje

 32. luska

  5 grudnia, 2012 at 5:13 pm

  To głupoty, bo ten kalendarz majów niby tam się kończy akurat w tym dniu, ale może nie zdążyli go dalej napissać na tej swojej kamiennej tablicy. Nikt o tym nie pomyslał??? A nawet jak cos będzie to i tak napewno nie zniszczy całego swiata. Chyba że słońce wybuchnie (haha) ale to nam raczej grozi za 2 miliony lat. Więc nie obawiajcie się ludzie. Pokoik i dobranoc.

 33. Olllcia

  4 grudnia, 2012 at 3:21 pm

  Ja w to nie wierze ale też sie boje.Pomyśl sobie że życie na Ziemi to tylko przygotowanie nas do życia które będzie trwało wiecznie i będzie szczęśliwe.Będziesz żyła ze wszystkimi swojimi bliskimi i rodziną …. ja tam się śmierci nie boje 🙂

 34. lili1

  4 grudnia, 2012 at 6:01 am

  dobra fakt ale to na serio kŁAMSTWO JUŻ nas okłamali nie jeden razpoza tym majowi są nienormalni 1000000000000000000000000000000345678 razy mówili że bedzie koniec świata…i co?i nic (gówno) szlak mnie z nimi trafi

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 35. makapaka33

  3 grudnia, 2012 at 3:37 pm

  taaaa jasne tylko Bóg wie o tym my nie…ale moim zdaniem to kłamstwo bo ile razy nam o tym oszukano:) prosze wassss

 36. makapaka33

  3 grudnia, 2012 at 3:35 pm

  tssaaaa…. nie bedzie końca to co pisza na tych ***** stronach to kłamstwo!!!

 37. lili1

  3 grudnia, 2012 at 5:50 am

  sorry ale z nerwów antek sorry jeszcze raz nie wiem czy on w końcu będzie czy nie strasznie sie boje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 38. antek

  2 grudnia, 2012 at 6:42 pm

  O co Ci chodzi kobieto? Jakas dziwna jestes :D. co to za ksiezniczka? skad? co robi?

 39. lili1

  2 grudnia, 2012 at 6:36 pm

  kurwa

 40. lili1

  2 grudnia, 2012 at 6:11 pm

  no właśnie może być i o to sie właśnie martwie umre a to wielki strach nie zdajesz sobie z tego sprawy!CZY TYLKO MNIE TU OBCHODZI PRZYSZŁOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  no bo wiesz kto ma moviestarplanet to mnie zaproście nazywam się ksiezniczka moviestar.a w sprawie świata to
  wielki strach nie wiecie odpisujcie!!!!!!!!!!

 41. Koniecswiata.org

  2 grudnia, 2012 at 4:31 pm

  Nie ma co się martwić na zapas :). Jak będzie to będzie, jak nie to nie.

  Takie przepowiednie bardzo rzadko się sprawdzają.

 42. lili1

  2 grudnia, 2012 at 4:00 pm

  ale strasznie sie boje bedzie czy nie to mój koszmar pomórzcie okropnie sie boje spać nie moge plis odpiszcie!!!!

 43. lol

  2 grudnia, 2012 at 11:34 am

  miał byc rok temu tresienie ziemi koniec swiata 18 00 i dupa

 44. lili1

  1 grudnia, 2012 at 9:32 pm

  mam nadzieje ze nie bedzie tego końcs świata ale sie boje

 45. draksuss

  30 listopada, 2012 at 3:57 pm

  Powinno najpierw zalac izrael, bo to oni sa najgorsza zaraza tego swiata. Hitler wiedzial co robi.

 46. wiktori@

  30 listopada, 2012 at 2:41 pm

  Mi tam pasuje. Ale tak naprawdę nikt nie zna dnia ani godziny. Musimy być zawsze przygotowani, bo to nadejdzie jak złodziej nocą.

 47. Kubas

  29 listopada, 2012 at 7:15 pm

  To jak wytłumaczysz wszystkie cuda?

 48. JimJam

  28 listopada, 2012 at 12:57 pm

  Pf… koniec świata ? Weźcie nie żartujcie …To po co ja się uczę XDD

 49. skbart

  28 listopada, 2012 at 9:00 am

  Fascynujące jest to że Ci którzy śmieją się z osób które wierzą w koniec świata padli ofiarą największej światowej bajki zwaną chrześcijaństwo. Muszę przyznać że mistyfikacja z bogiem i całą tą teorią chrystusową na prawdę robi wrażenie. Namówić parę miliardów ludzi do wiary w jakąś baje …. szacunek.

 50. Ghost20

  26 listopada, 2012 at 10:57 pm

  ja wierze w Boga i jesli on istnieje a nie jest wymysłony by bali się go ludzie to uchroni swoje idealne dzieło przed zagładą

 51. malina.

  26 listopada, 2012 at 6:23 pm

  Ja sama nie wiem.. koniec świata miał być już i w 1999 roku i wcześniej. Tylko że jakoś nadal żyjemy 😉 Możliwe że tylko nas straszą .. jakoś nie chcę mi się w to wierzyć …

 52. mysza

  25 listopada, 2012 at 8:39 pm

  Ja tez do kpnca w to nie wierze. Bylo juz tyle koncow swiata ze kazda kolekna reklama.w.telewizji albo radiu to tylko smiech na sali. Napewno kiedys cos sie wydarzy ale pewnie nie teraz. Teraz to wszystko robia pod publike i zeby nasiac tak naprawde paniki wsrod ludzi.

 53. Lena97

  24 listopada, 2012 at 8:47 am

  Hehehe… nie wiem sama czy wierzyć czy nie wierzyć ;? jednak może to się stać ale i nie musi. Przecież moja babcia opowiadała jak to w 2000 roku miał być ten cały „koniec świata” i co był???~~~No chyba żyjemy– ~~~MOIM ZDANIEM to tylko buja wyobraźnia innych! Tylko BÓG jeden wie kiedy to nastanie a przecież skąd my ludzie mamy się o tym dowiedzieć. Owszem mamy wielu naukowców ale co z tego skoro oni sami tego nie wiedzą a te reklamy różne i bzdety to tylko postrach ludzi aby wierzyli. Dlaczego wszyscy planują sylwestra, wigilię, śluby na następny rok? skoro ma być konieć swiata? Nikt w to nie wierzy i ja zapewne też NIE!
  XYZ

 54. Zaniepokojona

  22 listopada, 2012 at 8:17 pm

  Szczerze ja niewiem czy mam w to wierzyc czasami może być ta prawa ale……nikt tego niewiem.Ale czy zapowiedzi sprawdzą sie ?……niewiadomo mam nadzieje że nasze pokolenie wytrzyma dość długo by dać życie naszym dzieciom

 55. reZiPlayGamesAgain

  22 listopada, 2012 at 3:20 pm

  LOL wspspółczuje ale końca świata nie będzie także sie nie martw

 56. BArt

  22 listopada, 2012 at 8:27 am

  Nie będzie końca świata…. To by było za piękne. Na razie trwa niesprawiedliwość i wyzysk. Nie wierze w koniec świata ale wierze w to, że gdyby to nastąpiło człowiek człowiekowi będzie największym wrogiem aby tylko przetrwać. Czyli jak to się do tej pory odbywa. 🙂 Czy koniec świata już trwa? .

 57. Kasia

  21 listopada, 2012 at 10:17 am

  Ja w to nie wierze . Juz słyszałam , że Majowie pomylili się w obliczeniach i tak naprawde koniec świata będzie w 2014 . Nie warto sobie truć tym głowy.

 58. mat

  20 listopada, 2012 at 1:10 pm

  Pie**olenie o szopenie 😉

 59. No name

  10 listopada, 2012 at 10:08 pm

  Mi jest żal tych, którzy wieżą w istnienie Boga. To jest taka sama bzdura jak i inne zabobony.

 60. Piotrek

  28 października, 2012 at 10:10 am

  Ja tam wierze w Boga i tylko tyle moge powiedzieć .

 61. Patryk

  16 października, 2012 at 7:35 pm

  Ten koniec świata to jest jedno WIELKIE kłamstwo,Tylko tam na górze Bóg wie kiedy ten dzień nastąpi

 62. patka20

  12 lipca, 2012 at 6:01 pm

  Żal mi tych którzy w te kłamstwa wierzą. Dodam jeszcze, że tych końców świata było wiele i wszystkie były oszustwem. Tylko Bóg wie kiedy nastąpi koniec świata. 🙂

 63. Ukuchu

  16 maja, 2012 at 10:57 pm

  Oby zatopila Izrahell.Z nimi nigdy nie będzie pokoju na Świecie.

 64. WIKUSIA755

  12 maja, 2012 at 5:30 pm

  21.12.2012r. Koniec świata w moje urodziny, nie żartujcie sobie.

 65. Myśliciel

  8 maja, 2012 at 7:03 pm

  A ja uważam, że jest to bardzo ciekawy tekst i należy się mu przypatrzeć z różnych punktów. Jaka jest prawda? Nie wiadomo..

 66. Aqszi

  7 maja, 2012 at 10:08 am

  No raczej nas nie chronią 😀 Ja tam zawsze się ich obawiałam.

 67. Kasia

  6 maja, 2012 at 2:21 pm

  Wątpię żeby chcieli nas uchronić. Od zawsze mówi się że „oni” istnieją, pytanie tylko czy rzeczywiście warto w to wierzyć?

 68. Magda

  30 kwietnia, 2012 at 10:00 am

  Ja tam w to wierze, a już napewno wierze w istnienie obcych.
  Przecież niemożliwe jest, abyśmy w obliczu ogromności wszechświata byli tutaj sami.

  Może obcy nie chcą się z nami kontaktować aby nas przed czymś uchronić i nie ściągnąć na nas zagłady, może nie są jeszcze tak rozwinięci aby zdołać się skontaktować, a może tak naprawdę obserwują nas każdego dnia?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement

TOP miesiąca:

Najnowsze wpisy

Iluminaci

Gospodarka globalna, transformacja energetyczna i społeczeństwa międzykulturowe… Czy taka ma być recepta na nowy porządek światowy? Czy w takim „porządku” będzie jeszcze miejsce dla...

UFO

W Polsce temat UFO jest od wielu lat szeroko dyskutowany. Rzekome obserwacje niezidentyfikowanych obiektów latających były zgłaszane w całym kraju i często towarzyszyły im...

Religia

Religie istnieją od wieków, a każda z nich ma unikalną historię. Od najwcześniejszych znanych praktyk duchowych po współczesne religie, oto niektóre z najbardziej starożytnych...

Religia

Religia jest ważnym elementem kultury ludzkiej, który wpływa na wszystkie aspekty życia. Zróżnicowanie religijne ludności świata jest jednym z najbardziej widocznych i znaczących aspektów...

Koniec świata

Biblia jest dla wielu ludzi źródłem pociechy i inspiracji. Dla niektórych jest również źródłem strachu i lęku. Biblia mówi o końcu świata, wydarzeniu, które...

Koniec świata

 Koncepcja końca świata jest znana od wieków, a w historii pojawiło się wiele proroctw i przepowiedni. Od Nostradamusa po Babę Wangę, ludzie spekulowali na...

Facebook

Może Cię zainteresować

Reklama