Wideo Zakazana wiedza

Czy wampiry istnieją naprawdę?

ugryzienie wampira

Kwestia odpowiedzi na pytanie, czy wampiry istnieją naprawdę, ciągle jest jeszcze otwarta i póki co nie ma żadnych konkretnych dowodów na istnienie tych istot, jednak istnieje wiele legend na ich temat. Wampiry jako stworzenia pragnące ludzkiej krwi, to z pewnością nie jest jedynie filmowy wymysł.

 


Boston Latin School

Szkoła BLS jest pierwszym dowodem na istnienie wampirów. Uczniowie tej amerykańskiej szkoły średniej stwierdzili, że na terenie ich placówki krążą wampiry. Informacja ta oczywiście zdobyła od razu ogromny rozgłos medialny. Dyrektorka szkoły zaprzeczała informacjom, aby na terenie szkoły nie dochodziło do jakichkolwiek ataków wampirów. Mimo to na miejscu pojawiła się policja. Po dokładnym śledztwie informacje o wampirach okazały się jednak plotką. Niektórzy z uczniów nadal jednak uważali, że wampiry istnieją i biorąc pod uwagę późniejsze wydarzenia, mogli mieć rację.

Czy wampiry istnieją naprawdę

Dowody na istnienie wampirów

Dowody na istnienie wampirów

Pierwszym dowodem jest sytuacja z 22 marca 2001 roku w Berlinie. 21-letnia kobieta, którą nazwano Laura E. biegła po ulicach Berlina i krzyczała, że pragnie krwi. Kobieta w ciągu kilku minut dokonała trzech ataków. Jako pierwszą zaatakowała pielęgniarkę i usiłowała ją ugryźć w szyję, ta jednak zdołała się wydostać i uciec. Kolejną osobą był kelner, którego Laura ugryzła w szyję i zaczęła wysysać krew, jemu również udaje się uciec. Ostatnią ofiarą wampirzycy był starszy mężczyzna, któremu rozcięła szyję kawałkiem szkła i zaczęła pić jego krew. Mężczyzna przeżył, a na miejscu pojawił się patrol, który z trudem obezwładnił młodą kobietę. Po tej sytuacji została skierowana pod opiekę psychiatry.

 

Kolejnym dowodem na istnienie wampirów był 16 letni Mathew Hardman, który dokonał rytualnego mordu na swojej sąsiadce. Zabójstwo było niesamowicie okrutne, ponieważ chłopiec, zadał jej 20 ran kłutych, a następnie wyjął jej serce, wycisnął z niego krew i wypił ją. Po przesłuchaniu chłopca przez psychiatrów ustalono, że był on w pełni świadomy tego co robił, a krew wypił, ponieważ był przekonany o tym, że w ten sposób stanie się wampirem i uzyska nieśmiertelność. Przykłady te są niesamowicie drastyczne, ponieważ wydarzyły się naprawdę i są swego rodzaju dowodami na istnienie wampirów.

 

Czy wampiry istnieją w Polsce?

Czy wampiry istnieją w Polsce

Dowodów na istnienie wampirów w Polsce jest całe mnóstwo. Są to między innymi wywiady z osobami, które same siebie nazywają wampirami i uważają się za istoty zdecydowanie lepsze od ludzi. Nie są to jednak osoby przypominające wampiry z filmów. Nie zamieniają się w nietoperze ani nie płoną na słońcu. Są to jednak osoby pijące krew i łączące się w grupy. Tak naprawdę wampiry spotykają się potajemnie i żaden z nich nie obnosi się ze swoją „innością”. Dlatego też bardzo ciężko rozpoznać tego typu osoby w towarzystwie i możliwe jest, że wielu z nich spotyka się nawet na co dzień. Są to więc bardzo mocne dowody na istnienie wampirów, które ciężko podważyć, ale jednocześnie znacząco odbiegają one od tego co przedstawiane jest w telewizji. W realnym świecie nie ma czegoś takiego jak polowanie na wampiry. Takie rzeczy dzieją się tylko w filmach.

 

Film o draculi i wampirach:

Może Cię zainteresować:

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany. Klikając wyślij wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych przez serwis KoniecSwiata.org. Przeczytaj więcej na ten temat na: koniecswiata.org/polityka-prywatnosci/

You may also like

Piktogramy

Waza z Bronocic – czy to dowód na istnienie kosmitów?

post-image

Tajemniczy piktogram znaleziony w Bronocicach od lat wzbudza kontrowersje i niezgodę wśród społeczeństwa. Jedni twierdzą, że rysunek przedstawia pojazd kołowy, inni zaś upierają się, że to nic innego, jak pojazd kosmiczny starożytnych przybyszów z innej planety. Kto ma rację?

Wykopaliska na terenie Polski

Przedsięwzięcia archeologiczne od lat odbywają się w różnych punktach mapy świata. Niezwykłego odkrycia miało miejsce w Polsce, na terenie osady w Bronocicach, w pobliżu rzeki Nidzicy. Archeolodzy podczas wykopalisk znaleźli ceramiczną wazę, której pochodzenie datuje się na lata 3635-3370 przed naszą erą.


Wazę z każdej strony pokrywają prymitywne, proste rysunki. Jeden z nich stale wzbudza zainteresowanie historyków. Dawno już ustalono, że tajemniczy piktogram oznacza pojazd kołowy, którego używano już w III oraz IV wieku p.n.e.

Odkryty przedmiot okazuje się być starszy od kredowego modelu koła, który znalazła grupa holenderskich badaczy w 1974 roku podczas wykopalisk prowadzonych w Syrii, na środkowej części rzeki Eufrat. Do dziś nikt nie jest jednoznacznie określić,…

Może Cię zainteresować:

Read More
III wojna światowa

Czy III Wojna Światowa to już oczywistość?

post-image

Od dłuższego czasu na politycznej arenie międzynarodowej można wyczuć przysłowiową ciszę przed burzą. Rosja zwraca na siebie uwagę coraz większą liczbą wrogich spojrzeń, głównie ze strony Stanów Zjednoczonych. Czy ludzkość ma szykować się na najgorsze?

Wsparcie zbrojne z Rosji

Miniony rok 2018 upłynął pod znakiem narastającego konfliktu pomiędzy Rosją a niektórymi krajami po zachodniej stronie. Przedmiotem sporu była przede wszystkim armia syryjska, którą rosyjskie mocarstwo czynnie wspiera. Dzięki wspólnym zmaganiom, Syria zdołała odzyskać panowanie nad znaczną częścią swojego kraju. Państwa Zachodu wystąpiły z oskarżeniem o przeprowadzenie ataku chemicznego przez Syrię na oddziały opozycji, atakując kraj pociskami rakietowymi. Poczynania zmusiły kraje NATO do refleksji nad potencjalnym zagrożeniem konfliktu jądrowego ze strony Rosji.


Konflikt Rosja-Ukraina

Stosunki rosyjsko-ukraińskie od dawna trudno określić mianem pokojowych. Zaostrzenie konfliktu spowodowało przekroczenie przez statki ukraińskie granic Rosji, co zaskutkowało ostrzelaniem okrętów i zatrzymaniem załogi po stronie wroga. W odpowiedzi na ten incydent władze Kijowa wprowadziły stan wojenny. Po stronie Ukrainy…

Może Cię zainteresować:

Read More
Przepowiednie

Inwazja na Jerozolimę i koniec świata w 2021 roku

post-image

Wielu jest na świecie proroków, którzy regularnie dostarczają światu nowych informacji wraz z konkretną datą końca świata. Tysiące zwolenników różnych teorii przekazuje wiadomości dalej, nawet nieświadomie wprowadzając niemały chaos. Najnowsze doniesienia mówią jasno, że termin końca świata zapisany jest w Biblii. Co zatem czeka ludzkość?

Twarde dowody

Sensacyjne informacje ujawnił autor strony internetowej Theodore Shoebat. Zdaniem autor ostateczny czas końca świata nadejdzie w trzy i pół roku po tym, jak Jerozolimę najedzie Antychryst.


Co ciekawe, autor nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie kim będzie ów tajemniczy Antychryst. Shoebat zauważa jedynie, że obecne liczne konflikty toczą się głównie między ważnych graczy. Są nimi Rosja, Stany Zjednoczone, Turcja czy Izrael. Nadejście Antychrysta odbędzie się o wiele szybciej, niż zakładamy.

Konkretna data

Na swojej stronie internetowej Theodore Shoebat zamieścił datę 23 marca 2021 roku jako ostateczny moment wypełnienia się apokalipsy na oczach całej ludzkości. Najpierw jednak nawiązuje do Księgi Daniela ze Starego Testamentu, gdzie opisuje Antychrysta…

Może Cię zainteresować:

Read More
Pozostałe

Czy rozwój sztucznej inteligencji oznacza kres dla ludzkości?

post-image

Coraz częściej zewsząd słyszy się o sztucznej inteligencji. Co rusz powstają nowe systemy, dzięki którym tworzy się inteligentne maszyny. Wzorem dla wielu inżynierów jest stworzenie czegoś, co umysłem dorówna człowiekowi. Czy jest to zagrożenie dla ludzkości?

Pierwsze wzmianki

Śmiałe stwierdzenie wysnuł naukowiec amerykańskiego pochodzenia Stuart Armstrong, który podczas konferencji Singularity Summit w 2012 roku głośno oznajmił, że do 2040 roku powstające maszyny będą w stanie myśleć logicznie i racjonalnie jak człowiek. Informacja ta zszokowała publiczność, która jednak przyjęła te słowa z powątpiewaniem.


Dziś już nikt nie wątpi w słowa naukowca. Przekonuje do nich Elon Reeve Musk, który jako właściciel takich przedsiębiorstw jak PayPal czy Tesla, zauważa istniejące zagrożenie dla każdego człowieka.

Inteligencja o globalnym zasięgu

Maszyny ze sztuczną inteligencją nie zabijają co prawda ludzi, o co silne obawy wyraził Musk. Wykorzystuje się je w globalnej sieci, jaką jest Internet. Systemy wyposażone są w algorytmy, które umożliwiają nabywanie wiedzy na temat tego, co się widzi….

Może Cię zainteresować:

Read More