Wideo Zakazana wiedza

Czy wampiry istnieją naprawdę?

ugryzienie wampira

Kwestia odpowiedzi na pytanie, czy wampiry istnieją naprawdę, ciągle jest jeszcze otwarta i póki co nie ma żadnych konkretnych dowodów na istnienie tych istot, jednak istnieje wiele legend na ich temat. Wampiry jako stworzenia pragnące ludzkiej krwi, to z pewnością nie jest jedynie filmowy wymysł.

 


Boston Latin School

Szkoła BLS jest pierwszym dowodem na istnienie wampirów. Uczniowie tej amerykańskiej szkoły średniej stwierdzili, że na terenie ich placówki krążą wampiry. Informacja ta oczywiście zdobyła od razu ogromny rozgłos medialny. Dyrektorka szkoły zaprzeczała informacjom, aby na terenie szkoły nie dochodziło do jakichkolwiek ataków wampirów. Mimo to na miejscu pojawiła się policja. Po dokładnym śledztwie informacje o wampirach okazały się jednak plotką. Niektórzy z uczniów nadal jednak uważali, że wampiry istnieją i biorąc pod uwagę późniejsze wydarzenia, mogli mieć rację.

Czy wampiry istnieją naprawdę

Dowody na istnienie wampirów

Dowody na istnienie wampirów

Pierwszym dowodem jest sytuacja z 22 marca 2001 roku w Berlinie. 21-letnia kobieta, którą nazwano Laura E. biegła po ulicach Berlina i krzyczała, że pragnie krwi. Kobieta w ciągu kilku minut dokonała trzech ataków. Jako pierwszą zaatakowała pielęgniarkę i usiłowała ją ugryźć w szyję, ta jednak zdołała się wydostać i uciec. Kolejną osobą był kelner, którego Laura ugryzła w szyję i zaczęła wysysać krew, jemu również udaje się uciec. Ostatnią ofiarą wampirzycy był starszy mężczyzna, któremu rozcięła szyję kawałkiem szkła i zaczęła pić jego krew. Mężczyzna przeżył, a na miejscu pojawił się patrol, który z trudem obezwładnił młodą kobietę. Po tej sytuacji została skierowana pod opiekę psychiatry.

 

Kolejnym dowodem na istnienie wampirów był 16 letni Mathew Hardman, który dokonał rytualnego mordu na swojej sąsiadce. Zabójstwo było niesamowicie okrutne, ponieważ chłopiec, zadał jej 20 ran kłutych, a następnie wyjął jej serce, wycisnął z niego krew i wypił ją. Po przesłuchaniu chłopca przez psychiatrów ustalono, że był on w pełni świadomy tego co robił, a krew wypił, ponieważ był przekonany o tym, że w ten sposób stanie się wampirem i uzyska nieśmiertelność. Przykłady te są niesamowicie drastyczne, ponieważ wydarzyły się naprawdę i są swego rodzaju dowodami na istnienie wampirów.

 

Czy wampiry istnieją w Polsce?

Czy wampiry istnieją w Polsce

Dowodów na istnienie wampirów w Polsce jest całe mnóstwo. Są to między innymi wywiady z osobami, które same siebie nazywają wampirami i uważają się za istoty zdecydowanie lepsze od ludzi. Nie są to jednak osoby przypominające wampiry z filmów. Nie zamieniają się w nietoperze ani nie płoną na słońcu. Są to jednak osoby pijące krew i łączące się w grupy. Tak naprawdę wampiry spotykają się potajemnie i żaden z nich nie obnosi się ze swoją „innością”. Dlatego też bardzo ciężko rozpoznać tego typu osoby w towarzystwie i możliwe jest, że wielu z nich spotyka się nawet na co dzień. Są to więc bardzo mocne dowody na istnienie wampirów, które ciężko podważyć, ale jednocześnie znacząco odbiegają one od tego co przedstawiane jest w telewizji. W realnym świecie nie ma czegoś takiego jak polowanie na wampiry. Takie rzeczy dzieją się tylko w filmach.

 

Film o draculi i wampirach:

Może Cię zainteresować:

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany. Klikając wyślij wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych przez serwis KoniecSwiata.org. Przeczytaj więcej na ten temat na: koniecswiata.org/polityka-prywatnosci/

You may also like