Zakazana wiedza

Pamięć wody, czyli nieograniczony twardy dysk natury

pamięć wody

Pamięć wody, czyli nieograniczony twardy dysk naturyPamięć wody, której istnienie potwierdzają najnowsze badania, zmienia całkowicie nasze postrzeganie tej, jakby się zdawać mogło, pospolitej substancji. Jak wiemy, woda jest jednym z najbardziej powszechnych związków chemicznych, występujących w całym Wszechświecie.

Nasza własna planeta zawdzięcza wodzie swoją piękną, błękitną barwę, która jest efektem pokrycia Ziemi – w aż 71 procentach – przez rzeki, morza i oceany. Woda jest dla nas czymś zwyczajnym i ogólnodostępnym. Nie nawykliśmy traktować jej w sposób szczególny i nie przywiązujemy tak na dobrą sprawą, zbyt dużej wagi do wody, chyba że zaczyna nam jej brakować.


W świetle najnowszych badań okazuje się jednak, że ta powszechność wody w materialnej strukturze wszechświata, może wcale nie być przypadkowa, a jak najbardziej celowa. Możliwe, że najnowsze odkrycia dotyczące niesamowitych właściwości wody, rzucą światło na jej prawdziwą rolę w budowie materii i zachowywaniu oraz przekazywaniu informacji, które zostały zakodowane w jej cząsteczkach.

Rola i znaczenie wody

Z fizycznego i biologicznego punktu widzenia, woda jest niezbędna do życia, zarówno dla ludzi, jak i zwierzą, a także roślin. Ciało człowieka jest w ok 60 – 70 procentach zbudowane z wody. U noworodków ten procent jest jeszcze większy. A nasze mózgi składają się aż w 85 procentach z wody. Jak widać, jest ona jednym z głównych składników naszych ciał. Czy pytanie dlaczego tak jest, nie byłoby właściwe w tym miejscu?

Człowiek bez jedzenia jest w stanie przetrwać nawet kilka tygodni. Jednak bez wody może przeżyć tylko od 4 do 7 dni. Nie da się ukryć, że woda jest podstawą naszego biologicznego przetrwania. Jednak oprócz znaczenia stricte biologicznego, woda odgrywa o wiele większą rolę, którą de facto dopiero poznajemy.

Pamięć wody, czyli nieograniczony twardy dysk naturyBadania nad strukturą wody

Struktura wody jest przedmiotem badań już od kilkudziesięciu lat. Jednymi z pierwszych naukowców, zajmujących się badaniem pamięci strukturalnej wody, byli: francuski immunolog Jacques Benveniste, a także twórca homeopatii Samuel Hahnemann. Duży wkład w badania nad pamięcią wody mieli także Rosjanin S. Zenin i japoński naukowiec Masari Emoto.

Doświadczenia dotyczące pamięci wody wyglądały w ten sposób, że poddawano jej cząsteczki różnym wpływom środowiskowym, takim jak np. magnetyzacja, działanie polem radiowym, oddziaływanie dźwiękiem, światłem czy nawet świadomością człowieka, poprzez programowanie wody za pomocą myśli czy pozostawienie jej na jakiś okres czasu, w jakimś konkretnym otoczeniu.

Wyniki tych badań okazały się zaskakujące. Pokazują one, że wodę można nie tylko naenergetyzować czy namagnetyzować. Można również zmieniać jej strukturę molekularną, poprzez oddziaływanie na nią myślami i emocjami.

Masari Emoto przeprowadził szereg eksperymentów, w których na wodę oddziaływano poprzez muzykę, słowo pisane, słowo mówione, a także wysyłano w sposób świadomy różnego rodzaju myśli i emocje. Następnie zamrażano wodę. W wyniku eksperymentów, struktury zamarzniętej wody, w zależności od wpływu i rodzaju poszczególnych czynników, diametralnie się między sobą różniły.

Tam gdzie oddziaływanie było pozytywne, kryształki wody przyjmowały piękne i harmonijne kształty, porównywalne do płatków śniegu. Natomiast bodźce, która można uznać za negatywne sprawiały, że zamarznięte kryształki wody przyjmowały struktury brzydkie i chaotyczne.

Przykładem takiego oddziaływania było wystawienie wody na wpływ muzyki klasycznej i hard rockowej. W pierwszym przypadku kryształki były harmonijne, w drugim był to raczej chaotyczny zlepek molekuł.

Pamięć wody, czyli nieograniczony twardy dysk natury

Podobnie było z butelkami napełnionymi wodą, na które naklejono dwa napisy: na jednym było to słowo miłość, a na drugim np. zabiję cię. Wynik był podobny. W przypadku miłości kryształki tworzyły piękne wzory, natomiast efektem oddziaływania drugiego napisu był wzór o kształcie  chaotycznym i poszarpanym.

Teraz wyobraźmy sobie nasze ciało, które jest zbudowane w ponad połowie z wody. Jaki wpływ mogą mieć na nas negatywne słowa czy przebywanie w szkodliwym środowisku, które programuje wzór naszej wody w sposób niespójny i chaotyczny?

Pamięć wody – jak to się dzieje?

Jak to możliwe, że woda może posiadać pamięć i być nośnikiem informacji, który niewiele różni się od pamięci USB czy płyty CD?

Woda jest związkiem chemicznym o wzorze H2O. Cząsteczka wody składa się z jednej molekuły tlenowej i dwóch wodorowych. Cząsteczki wody łączą się ze sobą na zasadzie dwubiegunowych polaryzacji – cząsteczki tlenu przyciągają do siebie – przeciwnie spolaryzowane – cząsteczki wodoru.

W ten sposób tworzą się unikalne struktury molekularne wody, które jak się okazuje, nie powstają w sposób całkowicie przypadkowy, a są sumą wypadkową wpływu wielu różnych czynników zewnętrznych.

To jaką woda przyjmuje strukturę zależy od wpływu środowiska, z którego pochodzi. A dana struktura wody jest swego rodzaju nośnikiem zakodowanych informacji, na temat tego środowiska.

Wpływ na strukturę wody mają takie rzeczy jak:

  • środowisko przebywania,
  • oddziaływanie pól energetycznych,
  • czynniki zanieczyszczające,
  • czynniki oczyszczające,
  • wpływu myśli i emocji.

W ten sposób woda jest nośnikiem informacji, zaczerpniętych z otoczenia, w którym się znajdowała.

I właśnie dlatego można stwierdzić, że woda pełni rolę twardego dysku natury, który zachowuje informacje, o każdej materii z jaką woda miała do czynienia. Za sprawą wody następuje wymiana informacji pomiędzy wszystkimi pozostałymi strukturami materialnymi. Można powiedzieć, że woda jest substancją, która na zasadzie przekazywania informacji molekularnych, jednoczy wszystkie organizmy żywe z otaczającą je materią.

Taka wymiana informacji nie byłaby możliwa, gdyby woda nie była wszechobecna. A fakt, że woda jest praktycznie wszędzie, powoduje to, że wymiana informacji, przenoszonych przez cząsteczki wody, jest praktycznie nieograniczona.

Może Cię zainteresować:

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany. Klikając wyślij wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych przez serwis KoniecSwiata.org. Przeczytaj więcej na ten temat na: koniecswiata.org/polityka-prywatnosci/

You may also like

[Materiał zewnętrzny]

Dlaczego warto zainwestować w kartoniarkę?

post-image

Zakłady produkcyjne, wypuszczając swoje artykuły na rynek, z reguły pakują je po kilka lub kilkanaście sztuk w kartonie. Umożliwia to łatwy załadunek i transport, a także bezproblemowe obliczenia, ile sztuk towaru zostało wydane. Pakowanie w kartony może oczywiście odbywać się zarówno w sposób tradycyjny, jak i zautomatyzowany. Poznajmy bliżej zalety mechanicznych kartoniarek.

Kartoniarka – jakie ma główne zadania?

Kartoniarka jest urządzeniem przeznaczonym do automatycznego umieszczania we wstępnie złożonym kartonie produktów. Doskonale sprawdza się do pakowania takich przedmiotów jak butelki, słoiki czy elementy plastikowe. Dzięki takiemu zapakowaniu są one łatwe w transporcie i nie ulegają podczas niego uszkodzeniom.


Kartoniarki mogą także służyć selekcji produktów na poszczególne serie, które pakowane są do odpowiednich, dostosowanych do nich opakowań. Przykładowo, na początku na taśmociągu może znaleźć się seria mniejszych wyrobów, które pakowane będą w mniejsze kartony, a następnie większych, które trafią do dostosowanych do nich opakowań.

W połączeniu z rozkładarkami, zaklejarkami i etykieciarkami, kartoniarki mogą tworzyć zautomatyzowane…

Może Cię zainteresować:

Read More
Piktogramy

Waza z Bronocic – czy to dowód na istnienie kosmitów?

post-image

Tajemniczy piktogram znaleziony w Bronocicach od lat wzbudza kontrowersje i niezgodę wśród społeczeństwa. Jedni twierdzą, że rysunek przedstawia pojazd kołowy, inni zaś upierają się, że to nic innego, jak pojazd kosmiczny starożytnych przybyszów z innej planety. Kto ma rację?

Wykopaliska na terenie Polski

Przedsięwzięcia archeologiczne od lat odbywają się w różnych punktach mapy świata. Niezwykłego odkrycia miało miejsce w Polsce, na terenie osady w Bronocicach, w pobliżu rzeki Nidzicy. Archeolodzy podczas wykopalisk znaleźli ceramiczną wazę, której pochodzenie datuje się na lata 3635-3370 przed naszą erą.


Wazę z każdej strony pokrywają prymitywne, proste rysunki. Jeden z nich stale wzbudza zainteresowanie historyków. Dawno już ustalono, że tajemniczy piktogram oznacza pojazd kołowy, którego używano już w III oraz IV wieku p.n.e.

Odkryty przedmiot okazuje się być starszy od kredowego modelu koła, który znalazła grupa holenderskich badaczy w 1974 roku podczas wykopalisk prowadzonych w Syrii, na środkowej części rzeki Eufrat. Do dziś nikt nie jest jednoznacznie określić,…

Może Cię zainteresować:

Read More
III wojna światowa

Czy III Wojna Światowa to już oczywistość?

post-image

Od dłuższego czasu na politycznej arenie międzynarodowej można wyczuć przysłowiową ciszę przed burzą. Rosja zwraca na siebie uwagę coraz większą liczbą wrogich spojrzeń, głównie ze strony Stanów Zjednoczonych. Czy ludzkość ma szykować się na najgorsze?

Wsparcie zbrojne z Rosji

Miniony rok 2018 upłynął pod znakiem narastającego konfliktu pomiędzy Rosją a niektórymi krajami po zachodniej stronie. Przedmiotem sporu była przede wszystkim armia syryjska, którą rosyjskie mocarstwo czynnie wspiera. Dzięki wspólnym zmaganiom, Syria zdołała odzyskać panowanie nad znaczną częścią swojego kraju. Państwa Zachodu wystąpiły z oskarżeniem o przeprowadzenie ataku chemicznego przez Syrię na oddziały opozycji, atakując kraj pociskami rakietowymi. Poczynania zmusiły kraje NATO do refleksji nad potencjalnym zagrożeniem konfliktu jądrowego ze strony Rosji.


Konflikt Rosja-Ukraina

Stosunki rosyjsko-ukraińskie od dawna trudno określić mianem pokojowych. Zaostrzenie konfliktu spowodowało przekroczenie przez statki ukraińskie granic Rosji, co zaskutkowało ostrzelaniem okrętów i zatrzymaniem załogi po stronie wroga. W odpowiedzi na ten incydent władze Kijowa wprowadziły stan wojenny. Po stronie Ukrainy…

Może Cię zainteresować:

Read More
Przepowiednie

Inwazja na Jerozolimę i koniec świata w 2021 roku

post-image

Wielu jest na świecie proroków, którzy regularnie dostarczają światu nowych informacji wraz z konkretną datą końca świata. Tysiące zwolenników różnych teorii przekazuje wiadomości dalej, nawet nieświadomie wprowadzając niemały chaos. Najnowsze doniesienia mówią jasno, że termin końca świata zapisany jest w Biblii. Co zatem czeka ludzkość?

Twarde dowody

Sensacyjne informacje ujawnił autor strony internetowej Theodore Shoebat. Zdaniem autor ostateczny czas końca świata nadejdzie w trzy i pół roku po tym, jak Jerozolimę najedzie Antychryst.


Co ciekawe, autor nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie kim będzie ów tajemniczy Antychryst. Shoebat zauważa jedynie, że obecne liczne konflikty toczą się głównie między ważnych graczy. Są nimi Rosja, Stany Zjednoczone, Turcja czy Izrael. Nadejście Antychrysta odbędzie się o wiele szybciej, niż zakładamy.

Konkretna data

Na swojej stronie internetowej Theodore Shoebat zamieścił datę 23 marca 2021 roku jako ostateczny moment wypełnienia się apokalipsy na oczach całej ludzkości. Najpierw jednak nawiązuje do Księgi Daniela ze Starego Testamentu, gdzie opisuje Antychrysta…

Może Cię zainteresować:

Read More