Zakazana wiedza

Pamięć wody, czyli nieograniczony twardy dysk natury

pamięć wody

Pamięć wody, czyli nieograniczony twardy dysk naturyPamięć wody, której istnienie potwierdzają najnowsze badania, zmienia całkowicie nasze postrzeganie tej, jakby się zdawać mogło, pospolitej substancji. Jak wiemy, woda jest jednym z najbardziej powszechnych związków chemicznych, występujących w całym Wszechświecie.

Nasza własna planeta zawdzięcza wodzie swoją piękną, błękitną barwę, która jest efektem pokrycia Ziemi – w aż 71 procentach – przez rzeki, morza i oceany. Woda jest dla nas czymś zwyczajnym i ogólnodostępnym. Nie nawykliśmy traktować jej w sposób szczególny i nie przywiązujemy tak na dobrą sprawą, zbyt dużej wagi do wody, chyba że zaczyna nam jej brakować.


W świetle najnowszych badań okazuje się jednak, że ta powszechność wody w materialnej strukturze wszechświata, może wcale nie być przypadkowa, a jak najbardziej celowa. Możliwe, że najnowsze odkrycia dotyczące niesamowitych właściwości wody, rzucą światło na jej prawdziwą rolę w budowie materii i zachowywaniu oraz przekazywaniu informacji, które zostały zakodowane w jej cząsteczkach.

Rola i znaczenie wody

Z fizycznego i biologicznego punktu widzenia, woda jest niezbędna do życia, zarówno dla ludzi, jak i zwierzą, a także roślin. Ciało człowieka jest w ok 60 – 70 procentach zbudowane z wody. U noworodków ten procent jest jeszcze większy. A nasze mózgi składają się aż w 85 procentach z wody. Jak widać, jest ona jednym z głównych składników naszych ciał. Czy pytanie dlaczego tak jest, nie byłoby właściwe w tym miejscu?

Człowiek bez jedzenia jest w stanie przetrwać nawet kilka tygodni. Jednak bez wody może przeżyć tylko od 4 do 7 dni. Nie da się ukryć, że woda jest podstawą naszego biologicznego przetrwania. Jednak oprócz znaczenia stricte biologicznego, woda odgrywa o wiele większą rolę, którą de facto dopiero poznajemy.

Pamięć wody, czyli nieograniczony twardy dysk naturyBadania nad strukturą wody

Struktura wody jest przedmiotem badań już od kilkudziesięciu lat. Jednymi z pierwszych naukowców, zajmujących się badaniem pamięci strukturalnej wody, byli: francuski immunolog Jacques Benveniste, a także twórca homeopatii Samuel Hahnemann. Duży wkład w badania nad pamięcią wody mieli także Rosjanin S. Zenin i japoński naukowiec Masari Emoto.

Doświadczenia dotyczące pamięci wody wyglądały w ten sposób, że poddawano jej cząsteczki różnym wpływom środowiskowym, takim jak np. magnetyzacja, działanie polem radiowym, oddziaływanie dźwiękiem, światłem czy nawet świadomością człowieka, poprzez programowanie wody za pomocą myśli czy pozostawienie jej na jakiś okres czasu, w jakimś konkretnym otoczeniu.

Wyniki tych badań okazały się zaskakujące. Pokazują one, że wodę można nie tylko naenergetyzować czy namagnetyzować. Można również zmieniać jej strukturę molekularną, poprzez oddziaływanie na nią myślami i emocjami.

Masari Emoto przeprowadził szereg eksperymentów, w których na wodę oddziaływano poprzez muzykę, słowo pisane, słowo mówione, a także wysyłano w sposób świadomy różnego rodzaju myśli i emocje. Następnie zamrażano wodę. W wyniku eksperymentów, struktury zamarzniętej wody, w zależności od wpływu i rodzaju poszczególnych czynników, diametralnie się między sobą różniły.

Tam gdzie oddziaływanie było pozytywne, kryształki wody przyjmowały piękne i harmonijne kształty, porównywalne do płatków śniegu. Natomiast bodźce, która można uznać za negatywne sprawiały, że zamarznięte kryształki wody przyjmowały struktury brzydkie i chaotyczne.

Przykładem takiego oddziaływania było wystawienie wody na wpływ muzyki klasycznej i hard rockowej. W pierwszym przypadku kryształki były harmonijne, w drugim był to raczej chaotyczny zlepek molekuł.

Pamięć wody, czyli nieograniczony twardy dysk natury

Podobnie było z butelkami napełnionymi wodą, na które naklejono dwa napisy: na jednym było to słowo miłość, a na drugim np. zabiję cię. Wynik był podobny. W przypadku miłości kryształki tworzyły piękne wzory, natomiast efektem oddziaływania drugiego napisu był wzór o kształcie  chaotycznym i poszarpanym.

Teraz wyobraźmy sobie nasze ciało, które jest zbudowane w ponad połowie z wody. Jaki wpływ mogą mieć na nas negatywne słowa czy przebywanie w szkodliwym środowisku, które programuje wzór naszej wody w sposób niespójny i chaotyczny?

Pamięć wody – jak to się dzieje?

Jak to możliwe, że woda może posiadać pamięć i być nośnikiem informacji, który niewiele różni się od pamięci USB czy płyty CD?

Woda jest związkiem chemicznym o wzorze H2O. Cząsteczka wody składa się z jednej molekuły tlenowej i dwóch wodorowych. Cząsteczki wody łączą się ze sobą na zasadzie dwubiegunowych polaryzacji – cząsteczki tlenu przyciągają do siebie – przeciwnie spolaryzowane – cząsteczki wodoru.

W ten sposób tworzą się unikalne struktury molekularne wody, które jak się okazuje, nie powstają w sposób całkowicie przypadkowy, a są sumą wypadkową wpływu wielu różnych czynników zewnętrznych.

To jaką woda przyjmuje strukturę zależy od wpływu środowiska, z którego pochodzi. A dana struktura wody jest swego rodzaju nośnikiem zakodowanych informacji, na temat tego środowiska.

Wpływ na strukturę wody mają takie rzeczy jak:

  • środowisko przebywania,
  • oddziaływanie pól energetycznych,
  • czynniki zanieczyszczające,
  • czynniki oczyszczające,
  • wpływu myśli i emocji.

W ten sposób woda jest nośnikiem informacji, zaczerpniętych z otoczenia, w którym się znajdowała.

I właśnie dlatego można stwierdzić, że woda pełni rolę twardego dysku natury, który zachowuje informacje, o każdej materii z jaką woda miała do czynienia. Za sprawą wody następuje wymiana informacji pomiędzy wszystkimi pozostałymi strukturami materialnymi. Można powiedzieć, że woda jest substancją, która na zasadzie przekazywania informacji molekularnych, jednoczy wszystkie organizmy żywe z otaczającą je materią.

Taka wymiana informacji nie byłaby możliwa, gdyby woda nie była wszechobecna. A fakt, że woda jest praktycznie wszędzie, powoduje to, że wymiana informacji, przenoszonych przez cząsteczki wody, jest praktycznie nieograniczona.

Może Cię zainteresować:

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany. Klikając wyślij wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych przez serwis KoniecSwiata.org. Przeczytaj więcej na ten temat na: koniecswiata.org/polityka-prywatnosci/

You may also like

[Materiał zewnętrzny]

Serwer dedykowany – dla kogo i ile trzeba za niego zapłacić?

post-image

Nie lubisz dzielić się z innymi? Zamiast standardowego hostingu współdzielonego, który jest od dawna podstawowym rodzajem usług hostingowych wybieranych przez posiadaczy stron www, warto postawić na bardziej niezawodny i profesjonalny serwer dedykowany.

Wyższa jakość

Chcąc scharakteryzować mechanizm działania tytułowego serwera najprościej jak się da, warto podkreślić przede wszystkim, iż w odróżnieniu od wcześniej wspomnianego we wstępie hostingu współdzielonego, jest to zupełnie oddzielny komputer, jaki funkcjonuje wyłącznie dla nas, naszych potrzeb i zgodnie z naszymi wymogami i preferencjami. To nasze prywatne urządzenie, jakie wykorzystujemy na własny użytek i nikt nie ma prawa w nie ingerować. Posiadanie serwera dedykowanego jest polecane wszystkim, którzy cenią solidność, liczą na bezawaryjność i są profesjonalistami. Na urządzeniu wykupowanym do indywidualnego zarządzania od firm hostingowych typu Linuxpl.com, właściciel może przechowywać dowolne pliki, nanosić interesujące do zmiany, wprowadzać niczym nieograniczone modyfikacje, samodzielnie z niego korzystać i nim zarządzać. W zasadzie, patrząc chociażby na ogromną swobodę z jaką wiąże się…


Może Cię zainteresować:

Read More
Piktogramy

Waza z Bronocic – czy to dowód na istnienie kosmitów?

post-image

Tajemniczy piktogram znaleziony w Bronocicach od lat wzbudza kontrowersje i niezgodę wśród społeczeństwa. Jedni twierdzą, że rysunek przedstawia pojazd kołowy, inni zaś upierają się, że to nic innego, jak pojazd kosmiczny starożytnych przybyszów z innej planety. Kto ma rację?

Wykopaliska na terenie Polski

Przedsięwzięcia archeologiczne od lat odbywają się w różnych punktach mapy świata. Niezwykłego odkrycia miało miejsce w Polsce, na terenie osady w Bronocicach, w pobliżu rzeki Nidzicy. Archeolodzy podczas wykopalisk znaleźli ceramiczną wazę, której pochodzenie datuje się na lata 3635-3370 przed naszą erą.


Wazę z każdej strony pokrywają prymitywne, proste rysunki. Jeden z nich stale wzbudza zainteresowanie historyków. Dawno już ustalono, że tajemniczy piktogram oznacza pojazd kołowy, którego używano już w III oraz IV wieku p.n.e.

Odkryty przedmiot okazuje się być starszy od kredowego modelu koła, który znalazła grupa holenderskich badaczy w 1974 roku podczas wykopalisk prowadzonych w Syrii, na środkowej części rzeki Eufrat. Do dziś nikt nie jest jednoznacznie określić,…

Może Cię zainteresować:

Read More
Przepowiednie

Inwazja na Jerozolimę i koniec świata w 2021 roku

post-image

Wielu jest na świecie proroków, którzy regularnie dostarczają światu nowych informacji wraz z konkretną datą końca świata. Tysiące zwolenników różnych teorii przekazuje wiadomości dalej, nawet nieświadomie wprowadzając niemały chaos. Najnowsze doniesienia mówią jasno, że termin końca świata zapisany jest w Biblii. Co zatem czeka ludzkość?

Twarde dowody

Sensacyjne informacje ujawnił autor strony internetowej Theodore Shoebat. Zdaniem autor ostateczny czas końca świata nadejdzie w trzy i pół roku po tym, jak Jerozolimę najedzie Antychryst.


Co ciekawe, autor nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie kim będzie ów tajemniczy Antychryst. Shoebat zauważa jedynie, że obecne liczne konflikty toczą się głównie między ważnych graczy. Są nimi Rosja, Stany Zjednoczone, Turcja czy Izrael. Nadejście Antychrysta odbędzie się o wiele szybciej, niż zakładamy.

Konkretna data

Na swojej stronie internetowej Theodore Shoebat zamieścił datę 23 marca 2021 roku jako ostateczny moment wypełnienia się apokalipsy na oczach całej ludzkości. Najpierw jednak nawiązuje do Księgi Daniela ze Starego Testamentu, gdzie opisuje Antychrysta…

Może Cię zainteresować:

Read More
Zagrożenia na Ziemii

Wulkan w Niemczech zagrożeniem dla Polski

post-image

Wulkan Lacher See zlokalizowany jest w zachodnich Niemczech, w Nadrenii. Grupa naukowców jest w posiadaniu niezbitych dowodów na to, że wulkan powoli budzi się do życia.  Wkrótce może nastąpić jego erupcja. Obawy o losy ludzkości są niemałe. Ostatnim razem, kiedy ponad 10 tysięcy lat temu doszło do wybuchu tego wulkanu, okazało się to katastrofą na skalę całego kontynentu europejskiego.

Malowniczy teren pełen tajemnic

Lacher See to stosunkowo niewielkie jezioro mieszczące się w odległości około 40 kilometrów od miasta Bonn. Okoliczni mieszkańcy chętnie spędzają swój wolny czas na wędkowaniu, spacerach z rodziną czy pływaniu łódkami. Nie wszyscy jednak wiedzą, że to niewielkie jeziorko powstało w wyniku potężnej erupcji wulkanu. Miała ona miejsce dokładnie 13 tysięcy lat temu. W rezultacie z wulkanu wydobyło się kilkaset metrów sześciennych pumeksu oraz popiołu. Ciekawostką jest, że dno jeziora Lacher See pokrywa obecnie aż 7 kilometrów sześciennych lawy.


Wulkan nadal żyje

Ostatnio naukowcy coraz częściej przestrzegają odwiedzających jezioro przed…

Może Cię zainteresować:

Read More