Przepowiednie

Świadkowie końca świata. Przepowiednie zaczynają się spełniać na naszych oczach!

koniec świata
Świadkowie końca świata. Przepowiednie zaczynają się spełniać na naszych oczach!
koniec świata

Koniec świata zapowiadany już od setek lat w licznych przepowiedniach, zdaje się zbliżać do nas w zaskakującym tempie. Czy to, co się współcześnie dzieje, jest realizacją najmroczniejszych wizji wielkich jasnowidzów?

Kiedy zbliżał się rok 2012, większość ludzi patrzyła z przymrużeniem oka na tę, aż nazbyt nagłośnioną datę ostatecznego końca ludzkości. Istniało jednak spore grono osób, które wiązały mniej lub bardziej uzasadnione obawy z rokiem 2012. Na szczęście nic spektakularnego się wtedy nie wydarzyło. Jednak pewien panujący wtedy fatalizm zaszczepił się w świadomości wielu ludzi. Dodatkowo to, co dzieje się obecnie na świecie wcale nie napawa nikogo optymizmem. A dzieje się dużo i niekoniecznie dobrze.


Współcześnie na całym świecie miliony istnień doświadcza szeregu różnego rodzaju katastrofa naturalnych, takich jak:

 • trzęsienia ziemi
 • tsunami
 • wybuchy wulkanów
 • susze
 • gwałtowne załamania pogody
 • tornada
 • powodzie

Zjawiska te przeplatają się z globalnymi konfliktami zbrojnymi na niespotykaną już od dawna skalę. Jakby tego było mało, jesteśmy notorycznie zaskakiwani dziwnymi poczynaniami polityków, którzy podejmują decyzje całkowicie oderwane od rzeczywistości, z pogwałceniem podstawowych praw obywateli, którzy to de facto powinni być właścicielami krajów, zarządzanych przez wybranych przez nich, w ponoć demokratycznych wyborach, namiestników ludu.

A jak się okazuje, lud nie ma nic do powiedzenia. Sprawa uchodźców czy niestabilność systemu finansowo – ekonomicznego, powodują permanentne uczucie zagrożenie i niepewności. Większość ludzi na ziemi żyje w strachu i stresie, a poczucie bezpieczeństwa jest tylko zwykłym wirażem. Z historii znamy już podobne czasy, które poprzedzały wybuchy dwóch największych wojen światowych.

Istnieje również inne zagrożenie, które także zdaje się rosnąć z każdym dniem. Coraz częściej słyszymy przebąkiwania o różnego rodzaju asteroidach, które już niedługo mogą uderzyć w Ziemię. Niestety na szczerość naukowców czy polityków, nie mamy co liczyć. I z pewnością z ich strony nie otrzymamy żadnego ostrzeżenia.

Patrząc na obecną sytuację, nie trzeba sięgać do wielkich przepowiedni, żeby czuć na skórze oddech ostateczności. Jednak warto wiedzieć, że to, co dzisiaj dzieje się na naszych oczach, było ukazywane wąskiej grupie wizjonerów, którzy już od bardzo dawnych czasów, ostrzegali ludzkość, przed zbliżającą się zagładą.

Królowa Saby i wizja końca czasów

Jedna z najbardziej znanych prorokiń, kochanka Króla Salomona, piękna ciemnoskóra Miachalda (Makeda), czyli legendarna królowa Saby, jest autorką jednej z najbardziej trafnych przepowiedni, które nie tylko doskonale opisują współczesne nam czasy, ale mogą nas przygotować na to, co dopiero ma nadejść.

Przepowiednie Królowej Saby zostały spisane w trzech księgach. Ostatnia z nich zwiastuje koniec świata i opisuje znaki, jakie będą towarzyszyć czasom ostatecznym.

Znakami, które będą zwiastować wielką wojnę światową, poprzedzającą ostateczny koniec świata mają być poniższe wydarzenia:
 • ludzie, żeby móc żyć ze swojej pracy, będą musieli pracować również w dni świąteczne oraz w Niedzielę
 • ludzie będą się żenić bardzo młodo, jednak małżeństwa te nie będą szczęśliwe, wypełniać je będą kłótnie i nieporozumienia, ludzie zaczną się coraz częściej rozwodzić
 • ludzkość zostanie całkowicie zdominowana przez ziemskie sprawy materialne. Sztuka i nauka będą rozwijać się jak nigdy wcześniej. Tak samo będzie z handlem i przemysłem.
 • ludzie nauczą się czerpać olbrzymie zyski z maleńkiego kawałka ziemi
 • mamona stanie się największym bóstwem człowieka, za pieniądze ludzie będą dopuszczać się straszliwych rzeczy i czynów
 • wartość ziemi wzrośnie tak bardzo, że będzie ona sprzedawana bardzo drogo. W ten sposób handel ziemią stanie się bardzo opłacalny
 • ludzie będą uprawiać i wykorzystywać każdy kawałek ziemi, jednak pożywienie będzie bardzo drogie
 • każde państwo zacznie mieć swoją własną walutę i różne prawa, zostaną wprowadzone cła na wywóz towarów z jednego państwa do drugiego
 • ludzie przestaną pościć
 • ludzie wyjdą latem skosić suche siano, a na polach będzie leżał obfity śnieg
 • plaga żarłocznych owadów zniszczy wszelkiego rodzaju rośliny i drzewa, straty będą olbrzymie
 • na górze zwanej Blanik mają poschnąć wszystkie drzewa, co spowoduje zapanowanie wielkiego głodu w całej okolicy

Świadkowie końca świata. Przepowiednie zaczynają się spełniać na naszych oczach!Znaki te mają być ostrzeżeniem dla ludzkości, zesłanym przez samego Boga. Jeżeli ludzkość się nie opamięta, zostanie srogo ukarana. W razie zlekceważenia znaków na świecie mają wybuchnąć krwawe wojny, a ludy zostaną obłożone wysokimi i uciążliwymi podatkami. Natomiast ci, którzy nie będą chcieli ich płacić, zostaną wtrąceni do więzienia.

Z czasem nadmierny i brutalny ucisk ludności spowoduje bunt i krwawe walki, a w ostateczności wielką wojnę, której ofiarą padnie 3/4 ludzkości. Po wojnie ma nastąpić odwilż i lepsze czasy. Jednak i tak, w ciągu kilkudziesięciu lat, dojdzie do końca świata, który zwiastować ma siedem znaków oraz przyjście antychrysta, który będzie powszechnie znaną i szanowaną postacią.

Koniec Świata 7 znaków:

 • wszystkie żywe stworzenia zaczną się pocić krwią
 • Księżyc ulegnie przemianie i zacznie pokazywać się od wschodu
 • Słońce, Księżyc i gwiazdy zaczną lśnić czerwonym blaskiem
 • na ziemi zapanuje wielka posucha
 • ziemia zacznie się zapadać, a w miejscach zapadlisk pojawiać się będą ognie i dymy
 • wody wystąpią z brzegów i będą palić żywym płomieniem, a ludzie zaczną umierać ze strachu
 • powierzchnia ziemi się poruszy, a pagórki zaczną się zapadać, ludzie stracą orientację i nie będą wiedzieć, gdzie się znajdują.

Klimuszko ostrzegał przed uchodźcami i włoskim kataklizmem

Wizje naszego rodzimego jasnowidza, ojca Klimuszki, dopiero dzisiaj nabierają prawdziwego sensu. Jak się okazuje, ten niezwykły wizjoner przewidział kilkadziesiąt lat temu napływ muzułmańskich imigrantów. I zrobił to w sposób dosłowny, opisując przybycie z zamorskich krain, na małych statkach, żołnierzy o nieeuropejskich rysach twarzy. Jaśniej już chyba się nie dało. I prawdopodobnie nikt niema wątpliwości, że Klimuszko opisał to, co dzieje się obecnie u bram całej Europy, a związane jest z masowym napływem uchodźców z krajów muzułmańskich.

Przy okazji ostatnich wydarzeń we Włoszech związanych ze straszliwym trzęsieniem ziemi, warto wspomnieć także, że Klimuszko przepowiadał bardzo dramatyczne losy Włoch. Wizjoner widział trzęsącą się włoską ziemię, zawalone domy oraz kataklizm, który w efekcie ma zatopić olbrzymią część południowych Włoch.

Jasnowidz widział również w swoich wizjach wojnę nuklearną, która według niego wybuchnie na południu i w efekcie jakichś starć, spowoduje olbrzymie tsunami, które zatopi sporą część Europy i Saharę. W swojej wizji Klimuszko widział, że najbardziej ucierpią: Hiszpania, Włochy, Francja i Niemcy. Polska w tym wszystkim zostanie w dużej części oszczędzona, co w przyszłości ma spowodować olbrzymi wzrost znaczenia Polski na arenie światowej.

Świadkowie końca świata. Przepowiednie zaczynają się spełniać na naszych oczach!Przepowiednia Łucji o trzeciej wojnie światowej i olbrzymich katastrofach

Z przepowiednią Klimuszki niezwykle zgodna jest przepowiednia dotycząca trzeciej wojny światowej, jaką otrzymała Łucja od Matki Boskiej Fatmiskiej. Łucja – jedna z trojga dzieci, które otrzymały przekaz z Fatimy, twierdziła, że trzecia wojna światowa rozpocznie się od ataku nuklearnego Chin na Rosję. Według jej wizji Chińczycy mają ruszyć również na Europę, jednak seria kataklizmów oraz dziwnych zjawisk, a także wielkich katastrofy naturalnych, przegonią ich z Europy.

Potopy i trzęsienia ziemi oraz klęski żywiołowe mają zniszczyć takie miasta jak Londyn, Amsterdam, Kopenhaga czy Los Angeles. Po kilku tygodniach katastrof sytuacja na świecie ma się jednak unormować.

Przepowiednia młynarza Mateusza z Apoig

Podobną treścią charakteryzuje się przepowiednia bawarskiego młynarza, który żył w Apoig w XVIII wieku. Młynarz Mateusz przepowiedział trzy wojny światowe. Ta ostatnia ma zostać wywołana atakiem Chin na sąsiadów i ma być błyskawiczna. Towarzyszyć jaj mają wielkie kataklizmy, które spowodują śmierć wielu ludzi.

Nostradamus i koniec świata

Nostradamus miał przepowiedzieć przyjście na świat trzech Antychrystów, którzy będą topić świat we krwi, wszczynając brutalne wojny. Według badaczy prac Nostradamusa, dwóch z nich już się narodziło i byli to Napoleon oraz Hitler lub według innej wersji Hitler i Stalin. Aktualnie oczekujemy na przyjście trzeciego Antychrysta, który ma zniszczyć chrześcijaństwo, a dokładnie Kościół Katolicki i ogólnie pogrążyć świat w chaosie i zniszczeniu.

Patrząc na współczesne realia, wizje Nostradamusa mogą mieć faktyczne pokrycie z rzeczywistością. Już od jakiegoś czasu widoczne jest osłabienie pozycji kościoła katolickiego. Dodatkowo religia muzułmańska systematycznie przejmuje coraz więcej wiernych, a tych, których nie jest w stanie przejąć, po prostu pozbywa się na zawsze.

Analizując powyższe przepowiednie, nie trudno jest zauważyć, że wiele z zawartych w nich wydarzeń, miały bądź właśnie mają miejsce. Coraz częstsze trzęsienia ziemi i erupcje wulkanów, gigantyczne tsunami, takie jak w Indonezji czy w Japonii oraz eskalacja światowych konfliktów zbrojnych, nieubłaganie wskazują na to, że czasy wielkiej apokalipsy zbliżają się do nas nieuchronnie.

Wojny i kult pieniądza oraz degradacja społeczna człowieka wyniszczają naszą cywilizację. Patrząc obiektywnie na współczesny świat, nie trzeba być prorokiem, żeby wiedzieć, że zmierza on w kierunku całkowitej zagłady. Na nasze nieszczęście, to co przeczuwano i wieszczono już od wieków,czyli koniec świata, rozegra się na naszych oczach. Co najgorsze zdawać by się mogło, że ten pociąg jest już tak rozpędzony, że nie można go zatrzymać. Chyba że jednak ludzkość się opamięta, co może zmieni losy świata, na bardziej przyjemne i takie, w których po prostu chce się żyć.

Może Cię zainteresować:

1 Comment
 1. Mag 9 miesięcy ago

  Ta zboczona ludzkość w d… Ma opamietanie,dobrze wie że nic się jej nie stanie…

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

Zagrożenia na Ziemii

Scenariusz końca świata

post-image

Jak łatwo zauważyć, wizja końca świata atakuje nas zewsząd w przeróżnych formach. Często słyszymy o zagładzie ludzkości w wyniku zderzenia z asteroidą, potężnym tsunami czy lądowania istot pozaziemskich. Istnieje szereg niezliczonych propozycji, które mogą doszczętnie zniszczyć Ziemię i jej mieszkańców. Lecz czy którykolwiek ze scenariuszy jest realny?

Trudnego zadania podjęli się badacze z Oxford University. Celem grupy naukowców jest wytypowanie zdarzeń, które faktycznie mogą mieć miejsce w przyszłości. Spośród wielu scenariuszy, badacze wytypowali osiem przypadków, które mogą wydarzyć się naprawdę.


Zmiany klimatyczne

Coraz większa emisja gazów cieplarnianych wpływa niekorzystnie na życie naszej planety. Naukowcy przywidują masowe fale migracji, ciężkie choroby i ubóstwo wskutek nieodwracalnych zmian klimatycznych. Na szczęście większości niebezpiecznych zmian skutecznie zapobiegamy. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 0,01 procenta.

Wojna nuklearna

Wojna o charakterze nuklearnym pozostaje mało prawdopodobna, jednak ze względu na ciągły rozwój technologii jądrowej istnieje poważne zagrożenie ze strony niektórych państw. Efektem takiej wojny może być zasłonięcie Słońca przez pył, co spowoduje…

Może Cię zainteresować:

Read More
Nibiru - planeta X

Czy planeta Nibiru wybuchnie?

post-image

W prasie i mediach społecznościowych regularnie pojawiają się kolejne informacje wyznaczające datę końca świata. W związku z tym, że od wielu lat pojawiają się nowe daty wraz z dokładną godziną apokalipsy, wielu użytkowników traktuje tego typu doniesienia jako dobrą rozrywkę. Okazuje się, że mimo wszystko nadal wiele rzeczy jest w stanie porządnie nas zaniepokoić.

Nieznana planeta

Planeta Nibiru to pokaźnych rozmiarów obiekt nieznanego pochodzenia, który nagle pojawił się w Układzie Słonecznym. Regularne obserwacje ufologów przyprawiają o dreszcze nie tylko zwolenników teorii spiskowych. Naukowcy z NASA, pomimo świadomości istnienia planety, nie potwierdzają żadnej z pojawiających się informacji. Wprowadza to ogólną dezorientację społeczeństwa, co tylko potęguje strach przed najgorszym. Dodatkowo panikę powoduje fakt, że rozmiary tajemniczej planety są niemal cztery razy większe od naszej Ziemi.


Wierzyć czy nie?

Informacja o istnieniu planety Nibiru podzieliła społeczeństwo na dwie części. Istnieje ogromna grupa ludzi, którzy absolutnie zaprzeczają istnieniu planety i zwyczajnie nie wierzą we wszelkie doniesienia na…

Może Cię zainteresować:

Read More
Zagrożenia z kosmosu

Czy czeka nas zderzenie z asteroidą?

post-image

Spekulacje na temat końca świata zdają się nie mieć końca. Dziesiątki teorii wysnuwają nie tylko badacze i naukowcy. Różne wersje końca świata padają także z ust jasnowidzów, czy nieżyjących proroków, których rękopisy stale poddawane są szczegółowej interpretacji. Najnowsze doniesienia wskazują, że koniec świata nastąpi już wkrótce w wyniku zderzenia asteroidy z Ziemią. Czy zagrożenie jest realne?

Asteroida 2002 NT7

Krążąca w przestrzeni kosmicznej asteroida została zlokalizowana przez badaczy z Lincoln Near Earth Asteroid Research Project w lipcu 2002 roku. Zjawisko określili wówczas jako planetoida z grupy Apolla. Naukowcy z Nowego Meksyku niecałe trzy tygodnie później, po wielu wyliczeniach oznajmili światu, że obiekt znajduje się na kursie kolizyjnym z naszą planetą. Zderzenie może nastąpić już na początku 2019 roku. Asteroida uzyskała 0,06 punktów w skali Palermo. Astronomowie korzystają z niej w celu ustalenia ryzyka uderzenia w Ziemię przez przelatujący obiekt (planetoidę, meteoroid lub kometę).


Niebezpieczne wyliczenia

Zaobserwowany obiekt był pierwszym w historii, któremu przyznano…

Może Cię zainteresować:

Read More
Przepowiednie Nostradamusa

Niepokojące przepowiednie Nostradamusa na 2019 rok

post-image

Nostradamus, a tak naprawdę Michel de Nostredame to postać niezwykle szanowana w ówczesnym społeczeństwie. Pomimo faktu, że jasnowidz nie żyje już od przeszło 400 lat, jego przepowiednie nadal podlegają szczegółowej analizie, a wiele z nich już się sprawdziło. Co, według Nostradamusa, czeka nas w nadchodzącym roku?

Francuski jasnowidz pozostawił po sobie wiele rękopisów, którymi zajmują się liczne grupy badaczy. Warto nadmienić, że Nostradamus ma na swoim koncie trafne proroctwa dotyczące rewolucji francuskiej, która miała miejsce w 1789 roku, przewidział też bombardowanie nuklearne Hiroszimy, a także obie wojny światowe. Umysł Nostradamusa wybiegał daleko poza jego teraźniejszość. Z zapisków dowiadujemy się, że niektóre z jego wizji jeszcze nie doczekały się spełnienia, lecz wkrótce ma to ulec zmianie.


Według wizji jasnowidza, Ziemia zostanie narażona na wiele niebezpieczeństw, które będą przyczyną wielu zmian. Owe zmiany przełożą się z kolei na relacje międzypaństwowe, które doprowadzą do wielu konfliktów na arenie międzynarodowej. Ziemię nawiedzi fala klęsk żywiołowych,…

Może Cię zainteresować:

Read More