Przepowiednie

Świadkowie końca świata. Przepowiednie zaczynają się spełniać na naszych oczach!

koniec świata
Świadkowie końca świata. Przepowiednie zaczynają się spełniać na naszych oczach!
koniec świata

Koniec świata zapowiadany już od setek lat w licznych przepowiedniach, zdaje się zbliżać do nas w zaskakującym tempie. Czy to, co się współcześnie dzieje, jest realizacją najmroczniejszych wizji wielkich jasnowidzów?

Kiedy zbliżał się rok 2012, większość ludzi patrzyła z przymrużeniem oka na tę, aż nazbyt nagłośnioną datę ostatecznego końca ludzkości. Istniało jednak spore grono osób, które wiązały mniej lub bardziej uzasadnione obawy z rokiem 2012. Na szczęście nic spektakularnego się wtedy nie wydarzyło. Jednak pewien panujący wtedy fatalizm zaszczepił się w świadomości wielu ludzi. Dodatkowo to, co dzieje się obecnie na świecie wcale nie napawa nikogo optymizmem. A dzieje się dużo i niekoniecznie dobrze.


Współcześnie na całym świecie miliony istnień doświadcza szeregu różnego rodzaju katastrofa naturalnych, takich jak:

 • trzęsienia ziemi
 • tsunami
 • wybuchy wulkanów
 • susze
 • gwałtowne załamania pogody
 • tornada
 • powodzie

Zjawiska te przeplatają się z globalnymi konfliktami zbrojnymi na niespotykaną już od dawna skalę. Jakby tego było mało, jesteśmy notorycznie zaskakiwani dziwnymi poczynaniami polityków, którzy podejmują decyzje całkowicie oderwane od rzeczywistości, z pogwałceniem podstawowych praw obywateli, którzy to de facto powinni być właścicielami krajów, zarządzanych przez wybranych przez nich, w ponoć demokratycznych wyborach, namiestników ludu.

A jak się okazuje, lud nie ma nic do powiedzenia. Sprawa uchodźców czy niestabilność systemu finansowo – ekonomicznego, powodują permanentne uczucie zagrożenie i niepewności. Większość ludzi na ziemi żyje w strachu i stresie, a poczucie bezpieczeństwa jest tylko zwykłym wirażem. Z historii znamy już podobne czasy, które poprzedzały wybuchy dwóch największych wojen światowych.

Istnieje również inne zagrożenie, które także zdaje się rosnąć z każdym dniem. Coraz częściej słyszymy przebąkiwania o różnego rodzaju asteroidach, które już niedługo mogą uderzyć w Ziemię. Niestety na szczerość naukowców czy polityków, nie mamy co liczyć. I z pewnością z ich strony nie otrzymamy żadnego ostrzeżenia.

Patrząc na obecną sytuację, nie trzeba sięgać do wielkich przepowiedni, żeby czuć na skórze oddech ostateczności. Jednak warto wiedzieć, że to, co dzisiaj dzieje się na naszych oczach, było ukazywane wąskiej grupie wizjonerów, którzy już od bardzo dawnych czasów, ostrzegali ludzkość, przed zbliżającą się zagładą.

Królowa Saby i wizja końca czasów

Jedna z najbardziej znanych prorokiń, kochanka Króla Salomona, piękna ciemnoskóra Miachalda (Makeda), czyli legendarna królowa Saby, jest autorką jednej z najbardziej trafnych przepowiedni, które nie tylko doskonale opisują współczesne nam czasy, ale mogą nas przygotować na to, co dopiero ma nadejść.

Przepowiednie Królowej Saby zostały spisane w trzech księgach. Ostatnia z nich zwiastuje koniec świata i opisuje znaki, jakie będą towarzyszyć czasom ostatecznym.

Znakami, które będą zwiastować wielką wojnę światową, poprzedzającą ostateczny koniec świata mają być poniższe wydarzenia:
 • ludzie, żeby móc żyć ze swojej pracy, będą musieli pracować również w dni świąteczne oraz w Niedzielę
 • ludzie będą się żenić bardzo młodo, jednak małżeństwa te nie będą szczęśliwe, wypełniać je będą kłótnie i nieporozumienia, ludzie zaczną się coraz częściej rozwodzić
 • ludzkość zostanie całkowicie zdominowana przez ziemskie sprawy materialne. Sztuka i nauka będą rozwijać się jak nigdy wcześniej. Tak samo będzie z handlem i przemysłem.
 • ludzie nauczą się czerpać olbrzymie zyski z maleńkiego kawałka ziemi
 • mamona stanie się największym bóstwem człowieka, za pieniądze ludzie będą dopuszczać się straszliwych rzeczy i czynów
 • wartość ziemi wzrośnie tak bardzo, że będzie ona sprzedawana bardzo drogo. W ten sposób handel ziemią stanie się bardzo opłacalny
 • ludzie będą uprawiać i wykorzystywać każdy kawałek ziemi, jednak pożywienie będzie bardzo drogie
 • każde państwo zacznie mieć swoją własną walutę i różne prawa, zostaną wprowadzone cła na wywóz towarów z jednego państwa do drugiego
 • ludzie przestaną pościć
 • ludzie wyjdą latem skosić suche siano, a na polach będzie leżał obfity śnieg
 • plaga żarłocznych owadów zniszczy wszelkiego rodzaju rośliny i drzewa, straty będą olbrzymie
 • na górze zwanej Blanik mają poschnąć wszystkie drzewa, co spowoduje zapanowanie wielkiego głodu w całej okolicy

Świadkowie końca świata. Przepowiednie zaczynają się spełniać na naszych oczach!Znaki te mają być ostrzeżeniem dla ludzkości, zesłanym przez samego Boga. Jeżeli ludzkość się nie opamięta, zostanie srogo ukarana. W razie zlekceważenia znaków na świecie mają wybuchnąć krwawe wojny, a ludy zostaną obłożone wysokimi i uciążliwymi podatkami. Natomiast ci, którzy nie będą chcieli ich płacić, zostaną wtrąceni do więzienia.

Z czasem nadmierny i brutalny ucisk ludności spowoduje bunt i krwawe walki, a w ostateczności wielką wojnę, której ofiarą padnie 3/4 ludzkości. Po wojnie ma nastąpić odwilż i lepsze czasy. Jednak i tak, w ciągu kilkudziesięciu lat, dojdzie do końca świata, który zwiastować ma siedem znaków oraz przyjście antychrysta, który będzie powszechnie znaną i szanowaną postacią.

Koniec Świata 7 znaków:

 • wszystkie żywe stworzenia zaczną się pocić krwią
 • Księżyc ulegnie przemianie i zacznie pokazywać się od wschodu
 • Słońce, Księżyc i gwiazdy zaczną lśnić czerwonym blaskiem
 • na ziemi zapanuje wielka posucha
 • ziemia zacznie się zapadać, a w miejscach zapadlisk pojawiać się będą ognie i dymy
 • wody wystąpią z brzegów i będą palić żywym płomieniem, a ludzie zaczną umierać ze strachu
 • powierzchnia ziemi się poruszy, a pagórki zaczną się zapadać, ludzie stracą orientację i nie będą wiedzieć, gdzie się znajdują.

Klimuszko ostrzegał przed uchodźcami i włoskim kataklizmem

Wizje naszego rodzimego jasnowidza, ojca Klimuszki, dopiero dzisiaj nabierają prawdziwego sensu. Jak się okazuje, ten niezwykły wizjoner przewidział kilkadziesiąt lat temu napływ muzułmańskich imigrantów. I zrobił to w sposób dosłowny, opisując przybycie z zamorskich krain, na małych statkach, żołnierzy o nieeuropejskich rysach twarzy. Jaśniej już chyba się nie dało. I prawdopodobnie nikt niema wątpliwości, że Klimuszko opisał to, co dzieje się obecnie u bram całej Europy, a związane jest z masowym napływem uchodźców z krajów muzułmańskich.

Przy okazji ostatnich wydarzeń we Włoszech związanych ze straszliwym trzęsieniem ziemi, warto wspomnieć także, że Klimuszko przepowiadał bardzo dramatyczne losy Włoch. Wizjoner widział trzęsącą się włoską ziemię, zawalone domy oraz kataklizm, który w efekcie ma zatopić olbrzymią część południowych Włoch.

Jasnowidz widział również w swoich wizjach wojnę nuklearną, która według niego wybuchnie na południu i w efekcie jakichś starć, spowoduje olbrzymie tsunami, które zatopi sporą część Europy i Saharę. W swojej wizji Klimuszko widział, że najbardziej ucierpią: Hiszpania, Włochy, Francja i Niemcy. Polska w tym wszystkim zostanie w dużej części oszczędzona, co w przyszłości ma spowodować olbrzymi wzrost znaczenia Polski na arenie światowej.

Świadkowie końca świata. Przepowiednie zaczynają się spełniać na naszych oczach!Przepowiednia Łucji o trzeciej wojnie światowej i olbrzymich katastrofach

Z przepowiednią Klimuszki niezwykle zgodna jest przepowiednia dotycząca trzeciej wojny światowej, jaką otrzymała Łucja od Matki Boskiej Fatmiskiej. Łucja – jedna z trojga dzieci, które otrzymały przekaz z Fatimy, twierdziła, że trzecia wojna światowa rozpocznie się od ataku nuklearnego Chin na Rosję. Według jej wizji Chińczycy mają ruszyć również na Europę, jednak seria kataklizmów oraz dziwnych zjawisk, a także wielkich katastrofy naturalnych, przegonią ich z Europy.

Potopy i trzęsienia ziemi oraz klęski żywiołowe mają zniszczyć takie miasta jak Londyn, Amsterdam, Kopenhaga czy Los Angeles. Po kilku tygodniach katastrof sytuacja na świecie ma się jednak unormować.

Przepowiednia młynarza Mateusza z Apoig

Podobną treścią charakteryzuje się przepowiednia bawarskiego młynarza, który żył w Apoig w XVIII wieku. Młynarz Mateusz przepowiedział trzy wojny światowe. Ta ostatnia ma zostać wywołana atakiem Chin na sąsiadów i ma być błyskawiczna. Towarzyszyć jaj mają wielkie kataklizmy, które spowodują śmierć wielu ludzi.

Nostradamus i koniec świata

Nostradamus miał przepowiedzieć przyjście na świat trzech Antychrystów, którzy będą topić świat we krwi, wszczynając brutalne wojny. Według badaczy prac Nostradamusa, dwóch z nich już się narodziło i byli to Napoleon oraz Hitler lub według innej wersji Hitler i Stalin. Aktualnie oczekujemy na przyjście trzeciego Antychrysta, który ma zniszczyć chrześcijaństwo, a dokładnie Kościół Katolicki i ogólnie pogrążyć świat w chaosie i zniszczeniu.

Patrząc na współczesne realia, wizje Nostradamusa mogą mieć faktyczne pokrycie z rzeczywistością. Już od jakiegoś czasu widoczne jest osłabienie pozycji kościoła katolickiego. Dodatkowo religia muzułmańska systematycznie przejmuje coraz więcej wiernych, a tych, których nie jest w stanie przejąć, po prostu pozbywa się na zawsze.

Analizując powyższe przepowiednie, nie trudno jest zauważyć, że wiele z zawartych w nich wydarzeń, miały bądź właśnie mają miejsce. Coraz częstsze trzęsienia ziemi i erupcje wulkanów, gigantyczne tsunami, takie jak w Indonezji czy w Japonii oraz eskalacja światowych konfliktów zbrojnych, nieubłaganie wskazują na to, że czasy wielkiej apokalipsy zbliżają się do nas nieuchronnie.

Wojny i kult pieniądza oraz degradacja społeczna człowieka wyniszczają naszą cywilizację. Patrząc obiektywnie na współczesny świat, nie trzeba być prorokiem, żeby wiedzieć, że zmierza on w kierunku całkowitej zagłady. Na nasze nieszczęście, to co przeczuwano i wieszczono już od wieków,czyli koniec świata, rozegra się na naszych oczach. Co najgorsze zdawać by się mogło, że ten pociąg jest już tak rozpędzony, że nie można go zatrzymać. Chyba że jednak ludzkość się opamięta, co może zmieni losy świata, na bardziej przyjemne i takie, w których po prostu chce się żyć.

Może Cię zainteresować:

1 Komentarz
 1. Mag 2 lata ago

  Ta zboczona ludzkość w d… Ma opamietanie,dobrze wie że nic się jej nie stanie…

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany. Klikając wyślij wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych przez serwis KoniecSwiata.org. Przeczytaj więcej na ten temat na: koniecswiata.org/polityka-prywatnosci/

You may also like

[Materiał zewnętrzny]

Dlaczego warto zainwestować w kartoniarkę?

post-image

Zakłady produkcyjne, wypuszczając swoje artykuły na rynek, z reguły pakują je po kilka lub kilkanaście sztuk w kartonie. Umożliwia to łatwy załadunek i transport, a także bezproblemowe obliczenia, ile sztuk towaru zostało wydane. Pakowanie w kartony może oczywiście odbywać się zarówno w sposób tradycyjny, jak i zautomatyzowany. Poznajmy bliżej zalety mechanicznych kartoniarek.

Kartoniarka – jakie ma główne zadania?

Kartoniarka jest urządzeniem przeznaczonym do automatycznego umieszczania we wstępnie złożonym kartonie produktów. Doskonale sprawdza się do pakowania takich przedmiotów jak butelki, słoiki czy elementy plastikowe. Dzięki takiemu zapakowaniu są one łatwe w transporcie i nie ulegają podczas niego uszkodzeniom.


Kartoniarki mogą także służyć selekcji produktów na poszczególne serie, które pakowane są do odpowiednich, dostosowanych do nich opakowań. Przykładowo, na początku na taśmociągu może znaleźć się seria mniejszych wyrobów, które pakowane będą w mniejsze kartony, a następnie większych, które trafią do dostosowanych do nich opakowań.

W połączeniu z rozkładarkami, zaklejarkami i etykieciarkami, kartoniarki mogą tworzyć zautomatyzowane…

Może Cię zainteresować:

Read More
Piktogramy

Waza z Bronocic – czy to dowód na istnienie kosmitów?

post-image

Tajemniczy piktogram znaleziony w Bronocicach od lat wzbudza kontrowersje i niezgodę wśród społeczeństwa. Jedni twierdzą, że rysunek przedstawia pojazd kołowy, inni zaś upierają się, że to nic innego, jak pojazd kosmiczny starożytnych przybyszów z innej planety. Kto ma rację?

Wykopaliska na terenie Polski

Przedsięwzięcia archeologiczne od lat odbywają się w różnych punktach mapy świata. Niezwykłego odkrycia miało miejsce w Polsce, na terenie osady w Bronocicach, w pobliżu rzeki Nidzicy. Archeolodzy podczas wykopalisk znaleźli ceramiczną wazę, której pochodzenie datuje się na lata 3635-3370 przed naszą erą.


Wazę z każdej strony pokrywają prymitywne, proste rysunki. Jeden z nich stale wzbudza zainteresowanie historyków. Dawno już ustalono, że tajemniczy piktogram oznacza pojazd kołowy, którego używano już w III oraz IV wieku p.n.e.

Odkryty przedmiot okazuje się być starszy od kredowego modelu koła, który znalazła grupa holenderskich badaczy w 1974 roku podczas wykopalisk prowadzonych w Syrii, na środkowej części rzeki Eufrat. Do dziś nikt nie jest jednoznacznie określić,…

Może Cię zainteresować:

Read More
III wojna światowa

Czy III Wojna Światowa to już oczywistość?

post-image

Od dłuższego czasu na politycznej arenie międzynarodowej można wyczuć przysłowiową ciszę przed burzą. Rosja zwraca na siebie uwagę coraz większą liczbą wrogich spojrzeń, głównie ze strony Stanów Zjednoczonych. Czy ludzkość ma szykować się na najgorsze?

Wsparcie zbrojne z Rosji

Miniony rok 2018 upłynął pod znakiem narastającego konfliktu pomiędzy Rosją a niektórymi krajami po zachodniej stronie. Przedmiotem sporu była przede wszystkim armia syryjska, którą rosyjskie mocarstwo czynnie wspiera. Dzięki wspólnym zmaganiom, Syria zdołała odzyskać panowanie nad znaczną częścią swojego kraju. Państwa Zachodu wystąpiły z oskarżeniem o przeprowadzenie ataku chemicznego przez Syrię na oddziały opozycji, atakując kraj pociskami rakietowymi. Poczynania zmusiły kraje NATO do refleksji nad potencjalnym zagrożeniem konfliktu jądrowego ze strony Rosji.


Konflikt Rosja-Ukraina

Stosunki rosyjsko-ukraińskie od dawna trudno określić mianem pokojowych. Zaostrzenie konfliktu spowodowało przekroczenie przez statki ukraińskie granic Rosji, co zaskutkowało ostrzelaniem okrętów i zatrzymaniem załogi po stronie wroga. W odpowiedzi na ten incydent władze Kijowa wprowadziły stan wojenny. Po stronie Ukrainy…

Może Cię zainteresować:

Read More
Przepowiednie

Inwazja na Jerozolimę i koniec świata w 2021 roku

post-image

Wielu jest na świecie proroków, którzy regularnie dostarczają światu nowych informacji wraz z konkretną datą końca świata. Tysiące zwolenników różnych teorii przekazuje wiadomości dalej, nawet nieświadomie wprowadzając niemały chaos. Najnowsze doniesienia mówią jasno, że termin końca świata zapisany jest w Biblii. Co zatem czeka ludzkość?

Twarde dowody

Sensacyjne informacje ujawnił autor strony internetowej Theodore Shoebat. Zdaniem autor ostateczny czas końca świata nadejdzie w trzy i pół roku po tym, jak Jerozolimę najedzie Antychryst.


Co ciekawe, autor nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie kim będzie ów tajemniczy Antychryst. Shoebat zauważa jedynie, że obecne liczne konflikty toczą się głównie między ważnych graczy. Są nimi Rosja, Stany Zjednoczone, Turcja czy Izrael. Nadejście Antychrysta odbędzie się o wiele szybciej, niż zakładamy.

Konkretna data

Na swojej stronie internetowej Theodore Shoebat zamieścił datę 23 marca 2021 roku jako ostateczny moment wypełnienia się apokalipsy na oczach całej ludzkości. Najpierw jednak nawiązuje do Księgi Daniela ze Starego Testamentu, gdzie opisuje Antychrysta…

Może Cię zainteresować:

Read More