Connect with us

Hi, what are you looking for?

Pozostałe

Magia Wielkiej Piramidy w Gizie

pyramida w Gizie

Wielka Piramida w Gizie jako jeden z cudów świata jest obiektem zainteresowania wielu naukowców. W ostatnim czasie badacze ujawnili, że Piramida ma zdolność koncentrowania promieni elektromagnetycznych. Magazyn „Journal of Applied Physics” publikuje wyniki ich badań.

Zaskakujące możliwości Piramidy w Gizie

Eksperyment polegał na skierowaniu w kierunku Piramidy różnych wiązek promieniowania elektormagnetycznego. Dr Andrey Evlyyukhin tak opisuje przeprowadzone badania:

Piramidy w Gizie od lat są w centrum zainteresowania naukowców. Mój zespół podjął decyzję o przeprowadzeniu badań mających na celu ustalenie, jak Piramida zareaguje na działanie fal radiowych. Do przygotowania badań niezbędne było postawienie wstępnych hipotez ze względu na brak danych w zakresie własności fizycznych budowli. Między innymi założyliśmy wstępnie, że Piramida zbudowana jest w całości z wapienia rozmieszczonego jednakowo ze strony zewnętrznej i wewnętrznej obiektu. Wyniki naszych badań przyniosły informacje, które mogą być wykorzystane w dalszej praktyce badania tej budowli”.

Badania zespołu polegały na skierowaniu w stronę Piramidy szeregu wiązek fal elektromagnetycznych. Skutki tych działań znacznie zaskoczyły badaczy. Udało się niepodważalnie udowodnić, że Piramida potrafi koncentrować energię. Nie dość, że budowla ta jest w stanie przyciągnąć fale radiowe to jeszcze może je kumulować w swoim wnętrzu.

Magia Wielkiej Piramidy w Gizie

Gdzie skumulowana została energia przesłana do Piramidy?

Skonstruowany na podstawie wyników badań wzorzec Piramidy pozwolił na dokładne ustalenie sposobu, w jaki budowla przekształca energię. Wywnioskowano, że większość energii elektromagnetycznej skierowanej w kierunki Piramidy została skumulowana w jej wnętrzu i tuż pod powierzchnią.

Niezwykle interesujący okazał się też sam proces transportowania energii. W fazie wstępnej fale elektromagnetyczne kumulowane są w tzw. „komnacie królewskiej” Piramidy, a następnie są one rozsyłane do pozostałych czterech komnat, położonych na niższych poziomach.

Te niezbite dowody rzucają nowe światło na utrwalone dotychczas przekonanie o przeznaczeniu Piramidy jako grobowca. Czyżby ta budowla miała służyć do czegoś znacznie bardziej skomplikowanego?

Magia Wielkiej Piramidy w Gizie

Czy Piramida to faktycznie tylko grobowiec?

Środowiska naukowe jak dotąd nie były skłonne zgodzić się z teoriami, które przypisywały inne przeznaczenie Piramidzie. Czy po dokonanych odkryciach świat wreszcie zobaczy, że Piramida nie jest tylko zwykłym grobowcem?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Trzeba wspomnieć, że podobne jak Piramida cechy, posiadają także inne budowle na kuli ziemskiej. Chodzi tutaj o piramidy znajdujące się w Bośni. Jak podają źródła, czterem niezależnym badaczom udało się zaobserwować energię wydobywających się z tych właśnie piramid. Jedna z piramid miała emitować około 4-metrowy strumień energii.

Największym entuzjastą i badaczem bośniackich piramid jest Dr Osmanagich. Naukowiec twierdzi, że to właśnie zdolność emitowania energii była przyczyną powstania tych budowli. Starożytni mieli, zatem wykorzystywać te niezwykłe zdolności piramid w celu pozyskiwania czystej energii i takich właśnie był cel ich budowy. Zatem to nie są grobowce?

Podobna teoria została ujawniona w roku 1998, kiedy ukazała się książka autorstwa Christophera Dunna opatrzona tytułem „Elektrownia Giza”. Czyżby rzeczywiście, piramidy były w istocie jakimiś skomplikowanymi urządzeniami, których przeznaczenie dopiero zostanie odkryte. Takie odkrycie stanowiłoby prawdziwy szok dla całego naukowego świata, który już przez lata przywykł do traktowania tych obiektów jako kultu zmarłych.

Trzeba mieć nadzieje, że prace nad wyjaśnieniem tej niezwykle ciekawej zagadki będą nadal prowadzone i pozwolą wreszcie na postawienie ostatecznych wniosków w zakresie rzeczywistego przeznaczenia piramid i ich działania.

2 komentarze

2 Komentarzy

 1. Ja

  8 marca, 2023 at 12:11 am

  Dobrze gwdasz ale ja myślę że Egipcjanie zastali te piramidy a zbudowano je jrszcze wcześniej

 2. God Sun

  24 marca, 2021 at 4:35 am

  Obecni „naukowcy” to głupie szury na garnuszku synagogi i Watykanu. Piramidy w Ghizie to była ELEKTROWNIA czystej energii. A nie jak wciskają wam kit >naukowcy: grobowiec Faraona ! Proste Pytanie po co Faraonowi 3 grobowce? Kochani Elity starożytnego Egiptu miały Indoeuropejskie DNA. Egipcjanie wiedzieli,że w tym miejscu jest duża rónica potencjału elektromagnetycznego. Podobna ale trochę słabsza jest np. przy górze Ślęża. Niestety problemy Faraona zaczęły się gdy zatrudnił semitów ! Ukradli oni generator plazmy nazwany przez nich przewrotnie „arką przymierza” ukradli Księgę Umarłych z której splagiatowali Dekalog oraz plany wydobycia złota w Płd.Afryce. Egipcjanie znali prąd potrafilI tworzyć beton o bardzo dobrych właściwościach i umieli plazmą obrabiać kamień !
  Faraonów chowano w Dolinie Królów ! A wam wymyślili bajeczke o jehowie i mojżeszu zresztą też plagiat !

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement

TOP miesiąca:

Najnowsze wpisy

Iluminaci

Gospodarka globalna, transformacja energetyczna i społeczeństwa międzykulturowe… Czy taka ma być recepta na nowy porządek światowy? Czy w takim „porządku” będzie jeszcze miejsce dla...

UFO

W Polsce temat UFO jest od wielu lat szeroko dyskutowany. Rzekome obserwacje niezidentyfikowanych obiektów latających były zgłaszane w całym kraju i często towarzyszyły im...

Religia

Religie istnieją od wieków, a każda z nich ma unikalną historię. Od najwcześniejszych znanych praktyk duchowych po współczesne religie, oto niektóre z najbardziej starożytnych...

Religia

Religia jest ważnym elementem kultury ludzkiej, który wpływa na wszystkie aspekty życia. Zróżnicowanie religijne ludności świata jest jednym z najbardziej widocznych i znaczących aspektów...

Koniec świata

Biblia jest dla wielu ludzi źródłem pociechy i inspiracji. Dla niektórych jest również źródłem strachu i lęku. Biblia mówi o końcu świata, wydarzeniu, które...

Koniec świata

 Koncepcja końca świata jest znana od wieków, a w historii pojawiło się wiele proroctw i przepowiedni. Od Nostradamusa po Babę Wangę, ludzie spekulowali na...

Facebook

Może Cię zainteresować

Reklama