Proroctwa Oriona Przepowiednie

Proroctwa Oriona

Proroctwo Oriona – co o nim wiemy?

W swojej książce Patrick Geryl rozpowszechnia pogląd, że 21 grudnia 2012 roku, a więc w tym samym dniu, który przewidywali na koniec świata Majowie, ma nastąpić seria kataklizmów, które wstrząsną światem.
Swoje obliczenia astrofizyk opiera na najnowszych badaniach naukowych z których jasno wynika, iż wielka katastrofa może doprowadzić do zagłady ludzkości.
Jedynym co może ludzkość uratować jest uświadomienie sobie zagrożenia i staranie się przezwyciężyć go za wszelką cenę.

Przepowiednia potopu i upadku Atlantydy

W roku 9792 przed Chrystusem doszło do kataklizmu, który mógł być końcem świata ale tak się nie stało. Ludzkość w pewnej części zdążyła się uratować na skutek tego, iż ówczesna inteligencja przewidziała, na podstawie ruchu ciał niebieskich, zbliżające się nieszczęście.
Uważa się, iż ludzie ci osiedli na terenach Ameryki Północnej i Egiptu.
Istnieją również dowody na to, iż Majowie i starożytni Egipcjanie są potomkami Atlantydów co tłumaczy ich ponadprzeciętne osiągnięcia cywilizacyjne.


Kataklizmy zostały wywołane na skutek tego, iż w roku 9792 Wenus, Orion i Mars oraz inne istotne gwiazdy i planety osiągnęły dokładnie to samo położenie. W przekazach religijnych wydarzenia te wiążę się z potopem, który został opisany w Biblii.
Z datą 9792 wielu ludzi wiążę również zatonięcie Atlantydy, która została ukryta pod biegunem południowym. Przy tym szacuje się, że w 2012 roku nastąpią dokładnie te wydarzenia, które miały miejsce w roku 9792 przed Chrystusem i dlatego też ludzkość powinna się na nie przygotować.

Co starożytni wiedzieli o zagładzie świata?

Powszechnie uważa się, że potomkami Atlantydów są starożytni Egipcjanie i Majowie.
Z tego też powodu upatruje się liczne znaki i symbole działalności tych dwóch ludów architektonicznej.
Twierdzi się również, że cała wiedza astronomiczna została przekazana tym właśnie ludom.
Stąd też wywodzi się kalendarz Majów, który wskazuje datę 12 grudnia 2012 roku jak tę w której po raz kolejny w dziejach ludzkości dojdzie do straszliwych wydarzeń.
Zdarzenia te powtarzają się w dziejach świata z cykliczną dokładnością.
Według wielu przekazów starożytna wiedza na temat tego co czeka ludzkość została pochowana u stóp Sfinksa.
W tym właśnie miejscu znajduje się ukryte archiwum, w którym zapisana i złożona została cała starodawna wiedza Majów i Egipcjan na temat tego co czeka ludzkość 12 grudnia 2012 roku.

 

Nadchodzący kataklizm

12 grudnia 2012 roku dojdzie do przebiegunowania Ziemi.
Przebiegunowanie ma swoje wyjaśnienie w nauce zgodnie z którą istotne w tym przypadku są pola magnetyczne słońca. Pola te na Słońcu są dwadzieścia tysięcy razy silniejsze aniżeli te, które odnotowuje się na naszej planecie.
Zgodnie z proroctwem Oriona na w 2012 roku Słońce osiągnie znacznie większą aktywność niż to miało miejsce kiedykolwiek do tej pory.
W wyniku pojawiania się nowych plam w jego obrębie na Ziemię wysyłane będą nowe pola magnetyczne.
Spowoduje to przebiegunowanie naszej planety, które będzie dla nas oznaczała katastrofę.
Uważa się, iż możliwe jest odwrócenie lub przemieszczenie się biegunów.
Odbędzie się to w bardzo krótkim czasie (mniej niż jedna doba).
Ziemia zacznie się obracać w odwrotnym kierunku.
Wynikiem tego będą liczne klęski żywiołowe do których można zaliczyć powodzie, fale tsunami, a także wzmożone promieniowanie słoneczne.
Zmiana biegunów może wywołać całkowitą zmianę klimatu. Tam gdzie do tej pory można było uważać, że jest bardzo gorąco nagle stanie się zimno.
Zwierzęta i ludzie nie będą w stanie w tak krótkim czasie przystosować się do nowych warunków i dlatego też światu grozi zagłada.

Może Cię zainteresować:

2 komentarze
  1. Dawid 6 lat ago

    Aż sie chce powiedziec ze kolejny pseudo prorok Patrick Geryl sie pomylil co do daty konca swiata

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany. Klikając wyślij wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych przez serwis KoniecSwiata.org. Przeczytaj więcej na ten temat na: koniecswiata.org/polityka-prywatnosci/

You may also like

[Materiał zewnętrzny]

Serwer dedykowany – dla kogo i ile trzeba za niego zapłacić?

post-image

Nie lubisz dzielić się z innymi? Zamiast standardowego hostingu współdzielonego, który jest od dawna podstawowym rodzajem usług hostingowych wybieranych przez posiadaczy stron www, warto postawić na bardziej niezawodny i profesjonalny serwer dedykowany.

Wyższa jakość

Chcąc scharakteryzować mechanizm działania tytułowego serwera najprościej jak się da, warto podkreślić przede wszystkim, iż w odróżnieniu od wcześniej wspomnianego we wstępie hostingu współdzielonego, jest to zupełnie oddzielny komputer, jaki funkcjonuje wyłącznie dla nas, naszych potrzeb i zgodnie z naszymi wymogami i preferencjami. To nasze prywatne urządzenie, jakie wykorzystujemy na własny użytek i nikt nie ma prawa w nie ingerować. Posiadanie serwera dedykowanego jest polecane wszystkim, którzy cenią solidność, liczą na bezawaryjność i są profesjonalistami. Na urządzeniu wykupowanym do indywidualnego zarządzania od firm hostingowych typu Linuxpl.com, właściciel może przechowywać dowolne pliki, nanosić interesujące do zmiany, wprowadzać niczym nieograniczone modyfikacje, samodzielnie z niego korzystać i nim zarządzać. W zasadzie, patrząc chociażby na ogromną swobodę z jaką wiąże się…


Może Cię zainteresować:

Read More
Piktogramy

Waza z Bronocic – czy to dowód na istnienie kosmitów?

post-image

Tajemniczy piktogram znaleziony w Bronocicach od lat wzbudza kontrowersje i niezgodę wśród społeczeństwa. Jedni twierdzą, że rysunek przedstawia pojazd kołowy, inni zaś upierają się, że to nic innego, jak pojazd kosmiczny starożytnych przybyszów z innej planety. Kto ma rację?

Wykopaliska na terenie Polski

Przedsięwzięcia archeologiczne od lat odbywają się w różnych punktach mapy świata. Niezwykłego odkrycia miało miejsce w Polsce, na terenie osady w Bronocicach, w pobliżu rzeki Nidzicy. Archeolodzy podczas wykopalisk znaleźli ceramiczną wazę, której pochodzenie datuje się na lata 3635-3370 przed naszą erą.


Wazę z każdej strony pokrywają prymitywne, proste rysunki. Jeden z nich stale wzbudza zainteresowanie historyków. Dawno już ustalono, że tajemniczy piktogram oznacza pojazd kołowy, którego używano już w III oraz IV wieku p.n.e.

Odkryty przedmiot okazuje się być starszy od kredowego modelu koła, który znalazła grupa holenderskich badaczy w 1974 roku podczas wykopalisk prowadzonych w Syrii, na środkowej części rzeki Eufrat. Do dziś nikt nie jest jednoznacznie określić,…

Może Cię zainteresować:

Read More
Przepowiednie

Inwazja na Jerozolimę i koniec świata w 2021 roku

post-image

Wielu jest na świecie proroków, którzy regularnie dostarczają światu nowych informacji wraz z konkretną datą końca świata. Tysiące zwolenników różnych teorii przekazuje wiadomości dalej, nawet nieświadomie wprowadzając niemały chaos. Najnowsze doniesienia mówią jasno, że termin końca świata zapisany jest w Biblii. Co zatem czeka ludzkość?

Twarde dowody

Sensacyjne informacje ujawnił autor strony internetowej Theodore Shoebat. Zdaniem autor ostateczny czas końca świata nadejdzie w trzy i pół roku po tym, jak Jerozolimę najedzie Antychryst.


Co ciekawe, autor nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie kim będzie ów tajemniczy Antychryst. Shoebat zauważa jedynie, że obecne liczne konflikty toczą się głównie między ważnych graczy. Są nimi Rosja, Stany Zjednoczone, Turcja czy Izrael. Nadejście Antychrysta odbędzie się o wiele szybciej, niż zakładamy.

Konkretna data

Na swojej stronie internetowej Theodore Shoebat zamieścił datę 23 marca 2021 roku jako ostateczny moment wypełnienia się apokalipsy na oczach całej ludzkości. Najpierw jednak nawiązuje do Księgi Daniela ze Starego Testamentu, gdzie opisuje Antychrysta…

Może Cię zainteresować:

Read More
Zagrożenia na Ziemii

Wulkan w Niemczech zagrożeniem dla Polski

post-image

Wulkan Lacher See zlokalizowany jest w zachodnich Niemczech, w Nadrenii. Grupa naukowców jest w posiadaniu niezbitych dowodów na to, że wulkan powoli budzi się do życia.  Wkrótce może nastąpić jego erupcja. Obawy o losy ludzkości są niemałe. Ostatnim razem, kiedy ponad 10 tysięcy lat temu doszło do wybuchu tego wulkanu, okazało się to katastrofą na skalę całego kontynentu europejskiego.

Malowniczy teren pełen tajemnic

Lacher See to stosunkowo niewielkie jezioro mieszczące się w odległości około 40 kilometrów od miasta Bonn. Okoliczni mieszkańcy chętnie spędzają swój wolny czas na wędkowaniu, spacerach z rodziną czy pływaniu łódkami. Nie wszyscy jednak wiedzą, że to niewielkie jeziorko powstało w wyniku potężnej erupcji wulkanu. Miała ona miejsce dokładnie 13 tysięcy lat temu. W rezultacie z wulkanu wydobyło się kilkaset metrów sześciennych pumeksu oraz popiołu. Ciekawostką jest, że dno jeziora Lacher See pokrywa obecnie aż 7 kilometrów sześciennych lawy.


Wulkan nadal żyje

Ostatnio naukowcy coraz częściej przestrzegają odwiedzających jezioro przed…

Może Cię zainteresować:

Read More