Koniec świata

Co tak naprawdę skrywa Trójkąt Bermudzki?

Obszar Trójkąta bermudzkiego od dawna budzi wiele kontrowersji i pytań.
Sam Trójkąt znajduje się w okolicach Bermudów, obszar ten jest niezwykłym miejscem, w którym miejsce mają tajemnicze anomalie oraz zaginięcia statków czy samolotów. Ludzie prześcigają się w pomysłach na wytłumaczenie mistyczności tego miejsca i mających tam miejsce zjawisk.

Istnieje pewna hipoteza, która z roku na rok potwierdzana jest w jakiejś części poprzez co raz większa ilość dowodów. Teoria ta głosi, że pod wodą w okolicach granicy Trójkąta Bermudzkiego znajdują się dwie kryształowe piramidy po wodą, które posiadają nadnaturalne właściwości.


Odkrycie istnienia piramid przypisywane jest doktorowi, który zajmował się leczeniem niekonwencjonalnymi sposobami w stanie Arizona w USA. Doktor, Ray Brown, znany był z zainteresowania poszukiwaniem skarbów. Bardzo często wybierał się na wyprawy, jedną z takich wypraw było nurkowanie w okolicy wysp Bahama. Podczas jednej z takich wypraw odnalazł znacznie więcej niż mógł się spodziewać. Odnalazł kryształową piramidę.

Doktor twierdzi, że odnalazł piramidę zupełnie niechcący, kiedy podczas nurkowania zgubił swoich przyjaciół i próbując ich dogonić odnalazł rzekomą piramidę, która zbudowana była z kryształu. Rzekomo doktor, zauważył w piramidzie mały otwór, którym wpłynął do środka i ujrzał zwisający z sufity pręt z czerwonym kamieniem na jego końcu oraz 10-centrymetrowy kryształ na dwóch kamiennych rękach. Nie mając siły na oderwanie czerwonego kamienia, doktor wziął kryształ i odpłynął z piramidy pod wodą.

Co ciekawe nikogo nie informował o swoich znalezisku, najpewniej ze strachu przed odebraniem mu jego skarbu. Jego znalezisko ujrzało światło dzienne dopiero w roku 1975, kiedy zaczął udzielać wywiadów i pokazywać kryształ sprawa się nagłośniła, a kryształ ze względu na swoje niecodzienne właściwości wywołał ogromną sensację. 10-centrymetrowy kryształ potrafił podobno powiększać energię, która przez niego przechodziła.

Początkowo nikt nie wierzył z opowieści Browna, tym bardziej, że nikt nie mógł potwierdzić jego opowieści. Ogromna popularność tematu i wiele spekulacji na jego temat zainteresowała innych naukowców. Istnienie 2 obiektów na głębokości 2 tysięcy metrów p.p.w. potwierdził Verlag Mayer przy użyciu sonaru. Co ciekawe odkryte przez niego piramidy są 3 razy większe od największych piramid znajdujących się w Egipcie. Co jeszcze ciekawsze, ściany mają idealnie gładką i czystą, szklaną powierzchnię. Odkrycie Meyera zostało zweryfikowane przez innych naukowców z Francji i USA. Udało im się zauważyć piramidę, której bok podstawy wynosi 300 metrów, a wysokość 200. Dzięki szczegółowym badaniom mężczyźni odkryli, że na szczycie budowli znajdują się dwa duże otwory, przez które z bardzo dużą prędkością przemieszcza się woda.

Tak szybkie ruchy wody, powodują powstawanie wirów i mgieł na powierzchni wody, nad piramidami.

Piramidy najprawdopodobniej zbudowane zostały w czasach, kiedy ten teren nie znajdował się pod wodą. Najprawdopodobniej jest pozostałością pod jakoś mistyczną cywilizacją, która była bardzo zaawansowana technologicznie na swój sposób w swoich czasach.

Sama sprawa i historia Browna jest bardzo tajemnicza, pewni ludzie zarzekają się, że widzieli kamień inny twierdza, że Brown wszystko zmyślił.

Jedno jest pewne, piramidy istnieją naprawdę. W 1968 w pobliżu piramid odkryto podwodną kamienną drogę, która najprawdopodbniej jest pozostałością pod jakimś ogromnym podwodnym mieście.

Może Cię zainteresować:

4 komentarze
  1. Tomasz 5 lat ago
  2. Marti 508 5 lat ago

    Statki znikają dlatego bo przez te otwory na piramidach przemieszczala się z prędkością woda i tworzyły się wiry a samoloty niewiem czemu 🙁

  3. Foniek 5 lat ago

    A są zdjęcia? Są jakieś dowody? Kryształ mógłby być zwykłym kryształem górskim. 

  4. Mikołaj 5 lat ago

    Ciekawe dlaczego znikają tam statki i powstaję ogromne burze i skąd mieli ten kryształ ;D

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany. Klikając wyślij wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych przez serwis KoniecSwiata.org. Przeczytaj więcej na ten temat na: koniecswiata.org/polityka-prywatnosci/

You may also like

[Materiał zewnętrzny]

Serwer dedykowany – dla kogo i ile trzeba za niego zapłacić?

post-image

Nie lubisz dzielić się z innymi? Zamiast standardowego hostingu współdzielonego, który jest od dawna podstawowym rodzajem usług hostingowych wybieranych przez posiadaczy stron www, warto postawić na bardziej niezawodny i profesjonalny serwer dedykowany.

Wyższa jakość

Chcąc scharakteryzować mechanizm działania tytułowego serwera najprościej jak się da, warto podkreślić przede wszystkim, iż w odróżnieniu od wcześniej wspomnianego we wstępie hostingu współdzielonego, jest to zupełnie oddzielny komputer, jaki funkcjonuje wyłącznie dla nas, naszych potrzeb i zgodnie z naszymi wymogami i preferencjami. To nasze prywatne urządzenie, jakie wykorzystujemy na własny użytek i nikt nie ma prawa w nie ingerować. Posiadanie serwera dedykowanego jest polecane wszystkim, którzy cenią solidność, liczą na bezawaryjność i są profesjonalistami. Na urządzeniu wykupowanym do indywidualnego zarządzania od firm hostingowych typu Linuxpl.com, właściciel może przechowywać dowolne pliki, nanosić interesujące do zmiany, wprowadzać niczym nieograniczone modyfikacje, samodzielnie z niego korzystać i nim zarządzać. W zasadzie, patrząc chociażby na ogromną swobodę z jaką wiąże się…


Może Cię zainteresować:

Read More
Piktogramy

Waza z Bronocic – czy to dowód na istnienie kosmitów?

post-image

Tajemniczy piktogram znaleziony w Bronocicach od lat wzbudza kontrowersje i niezgodę wśród społeczeństwa. Jedni twierdzą, że rysunek przedstawia pojazd kołowy, inni zaś upierają się, że to nic innego, jak pojazd kosmiczny starożytnych przybyszów z innej planety. Kto ma rację?

Wykopaliska na terenie Polski

Przedsięwzięcia archeologiczne od lat odbywają się w różnych punktach mapy świata. Niezwykłego odkrycia miało miejsce w Polsce, na terenie osady w Bronocicach, w pobliżu rzeki Nidzicy. Archeolodzy podczas wykopalisk znaleźli ceramiczną wazę, której pochodzenie datuje się na lata 3635-3370 przed naszą erą.


Wazę z każdej strony pokrywają prymitywne, proste rysunki. Jeden z nich stale wzbudza zainteresowanie historyków. Dawno już ustalono, że tajemniczy piktogram oznacza pojazd kołowy, którego używano już w III oraz IV wieku p.n.e.

Odkryty przedmiot okazuje się być starszy od kredowego modelu koła, który znalazła grupa holenderskich badaczy w 1974 roku podczas wykopalisk prowadzonych w Syrii, na środkowej części rzeki Eufrat. Do dziś nikt nie jest jednoznacznie określić,…

Może Cię zainteresować:

Read More
Przepowiednie

Inwazja na Jerozolimę i koniec świata w 2021 roku

post-image

Wielu jest na świecie proroków, którzy regularnie dostarczają światu nowych informacji wraz z konkretną datą końca świata. Tysiące zwolenników różnych teorii przekazuje wiadomości dalej, nawet nieświadomie wprowadzając niemały chaos. Najnowsze doniesienia mówią jasno, że termin końca świata zapisany jest w Biblii. Co zatem czeka ludzkość?

Twarde dowody

Sensacyjne informacje ujawnił autor strony internetowej Theodore Shoebat. Zdaniem autor ostateczny czas końca świata nadejdzie w trzy i pół roku po tym, jak Jerozolimę najedzie Antychryst.


Co ciekawe, autor nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie kim będzie ów tajemniczy Antychryst. Shoebat zauważa jedynie, że obecne liczne konflikty toczą się głównie między ważnych graczy. Są nimi Rosja, Stany Zjednoczone, Turcja czy Izrael. Nadejście Antychrysta odbędzie się o wiele szybciej, niż zakładamy.

Konkretna data

Na swojej stronie internetowej Theodore Shoebat zamieścił datę 23 marca 2021 roku jako ostateczny moment wypełnienia się apokalipsy na oczach całej ludzkości. Najpierw jednak nawiązuje do Księgi Daniela ze Starego Testamentu, gdzie opisuje Antychrysta…

Może Cię zainteresować:

Read More
Zagrożenia na Ziemii

Wulkan w Niemczech zagrożeniem dla Polski

post-image

Wulkan Lacher See zlokalizowany jest w zachodnich Niemczech, w Nadrenii. Grupa naukowców jest w posiadaniu niezbitych dowodów na to, że wulkan powoli budzi się do życia.  Wkrótce może nastąpić jego erupcja. Obawy o losy ludzkości są niemałe. Ostatnim razem, kiedy ponad 10 tysięcy lat temu doszło do wybuchu tego wulkanu, okazało się to katastrofą na skalę całego kontynentu europejskiego.

Malowniczy teren pełen tajemnic

Lacher See to stosunkowo niewielkie jezioro mieszczące się w odległości około 40 kilometrów od miasta Bonn. Okoliczni mieszkańcy chętnie spędzają swój wolny czas na wędkowaniu, spacerach z rodziną czy pływaniu łódkami. Nie wszyscy jednak wiedzą, że to niewielkie jeziorko powstało w wyniku potężnej erupcji wulkanu. Miała ona miejsce dokładnie 13 tysięcy lat temu. W rezultacie z wulkanu wydobyło się kilkaset metrów sześciennych pumeksu oraz popiołu. Ciekawostką jest, że dno jeziora Lacher See pokrywa obecnie aż 7 kilometrów sześciennych lawy.


Wulkan nadal żyje

Ostatnio naukowcy coraz częściej przestrzegają odwiedzających jezioro przed…

Może Cię zainteresować:

Read More