Pozostałe

Reptilianie­ tajemnicza rasa gadów

Wydawać by się mogło, że na temat Reptilian powiedziano już dosłownie wszystko. Za sprawą największego propagatora wiedzy o tych legendarnych gadzich istotach – Davida Icka, w niespotykany dotychczas sposób, zagadnienie dotyczące tej starożytnej rasy przedarło się do szerszego grona odbiorców.

reptilianie

Wydawać by się mogło, że na temat Reptilian powiedziano już dosłownie wszystko. Za sprawą największego propagatora wiedzy o tych legendarnych gadzich istotach – Davida Icka, w niespotykany dotychczas sposób, zagadnienie dotyczące tej starożytnej rasy przedarło się do szerszego grona odbiorców.

Jak wielu już wie, reptilianie – według Davida Icka są rasą najeźdźców, którzy w starożytnych czasach podbili Ziemię i od tysięcy lat niepodzielnie dzierżą na niej władzę, wykorzystując ludzi jako swoich niewolników, a zarazem pożywienie. Niektóre relacje Icka są naprawdę przerażające, ponieważ twierdzi On, że gadzie istoty, nazywane również drako, jaszczurami lub po prostu gadami, spożywają ludzkie mięso i krew. Co jest najbardziej wstrząsające, według niego do rasy tej przynależy nawet brytyjska rodzina królewska.


Zagadnienie reptilian jest niezwykle skomplikowane, a napływ różnych informacji, często ze sobą sprzecznych, bardziej zaciemnia obraz niż wnosi do tematu coś konstruktywnego.

Przez niektórych David Icke uważany jest za dezinformatora, ponieważ wiele rzeczy, o których pisze w swoich książkach i o których od lat mówi w wywiadach, jest wprost niewyobrażalnych dla normalnego człowieka. Jaka jest prawda?

Czy reptilianie mogą istnieć naprawdę – dowody?

W historii istnieje bardzo wiele przekazów oraz dobrze zachowanych artefaktów, które mogą potwierdzać istnienie reptilian. Biorąc pod uwagę niezwykle obszerne i popularne przekazy o smokach, które traktowane są dzisiaj jako legendy, już samo ich istnienie, nawet w sferze mitów, może dać wiele do myślenia. Jeśli przyjrzymy się naturze smoków, które były uważane za niezwykle mądre, ale przy okazji okrutne i strasznie zaborcze w odniesieniu do posiadania skarbów, to wyraźnie możemy zaobserwować typowe cechy przypisywane istotom gadzim. Pożądanie bogactwa, makiaweliczne usposobienie, żądza władzy i okrucieństwo, a także okazjonalne spożywanie ludzi. Czyż nie brzmi to znajomo? Zwykło się mawiać, że w każdej legendzie jest ziarenko prawdy. Tak może być również przypadku smoków i reptilian. Dodatkowo szereg starożytnych artefaktów, które przedstawiają oblicza dziwnych reptoidalnych istot, również świadczy o tym, że coś musi być na rzeczy. Ale czy prawda jest taka oczywista, jak się wszystkim wydaje?

Gdzie oni się dzisiaj ukrywają? Dowody na istnienie reptilian

Spopularyzowanie tematu reptilian w pewien sposób zwróciło na nich szczególną uwagę, zarówno wielu badaczy nieodkrytych tajemnic, jak i osób zajmujących się rozwojem duchowym. Okazało się, że w tak zwanej przestrzeni astralnej również można spotkać istoty gadzie. Pojawiło się przekonanie, że reptilianie nie żyją w naszym wymiarze, a jedynie w wyższych gęstościach, gdzie żywią się negatywną energią ludzką , co tłumaczy fakt, że świat jest ciągle wikłany w traumy i wojny. Chcąc zapewnić sobie jak największa ilość negatywnej energii, reptilianie stworzyli cały system rządzenia światem w taki sposób, żeby panował na nim chaos i cierpienie, a ludzie im posłuszni uwikłani są w różnego rodzaju tajne stowarzyszenia, gdzie podczas krwawych rytuałów kontaktują się ze swoimi mocodawcami, pochodzącymi z innego wymiaru. Dodatkowo wielu jasnowidzów, zapytanych o istoty gadzie, zaczęło twierdzić, że wcielają się oni również w ludzkie ciała i w ten sposób żyją wśród nas, jako swoistego rodzaju hybrydy ludzko – drakońskie. W ten sposób liczni badacze zagadnień z zakresu NWO czy iluminatów stwierdzili, że najbogatsi ludzie na świece, którzy uważani są za twórców i realizatorów idei NWO, są w prostej linii albo potomkami reptilian, albo właśnie takimi ludzko-reptiliańskimi hybrydami.

Najeźdźcy, a może prawowici mieszkańcy ziemi

Ostatnimi czasy pojawiła się również teoria, że reptilianie są pierwotnymi i prawowitymi mieszkańcami ziemi, na której żyli na długo przed sprowadzeniem na nią ludzi. Według tej wersji historii reptilianskiej, po przybyciu ludzi na ziemię, drako zeszli do podziemia, ale ciągle sterują stamtąd losami świata i ciągle planują zniszczenie ludzkiej cywilizacji.

Jak jest naprawdę, wiedzą tylko nieliczni. Ale niezaprzeczalnym jest fakt, że skoro o reptilianach się mówi, to coś w trawie piszczy. Z pewnością z czasem wiedza na ich temat zacznie się krystalizować i coraz więcej ciekawych faktów ujrzy światło dzienne. Na razie jesteśmy zmuszeni do poruszanie się w niezliczonej ilości przekazów, gdzie prawda i fałsz mieszają się subtelnie, a to jak jest w rzeczywistości, pozostaje tak naprawdę niezgłębioną tajemnicą.

Może Cię zainteresować:

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany. Klikając wyślij wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych przez serwis KoniecSwiata.org. Przeczytaj więcej na ten temat na: koniecswiata.org/polityka-prywatnosci/

You may also like

[Materiał zewnętrzny]

Dlaczego warto zainwestować w kartoniarkę?

post-image

Zakłady produkcyjne, wypuszczając swoje artykuły na rynek, z reguły pakują je po kilka lub kilkanaście sztuk w kartonie. Umożliwia to łatwy załadunek i transport, a także bezproblemowe obliczenia, ile sztuk towaru zostało wydane. Pakowanie w kartony może oczywiście odbywać się zarówno w sposób tradycyjny, jak i zautomatyzowany. Poznajmy bliżej zalety mechanicznych kartoniarek.

Kartoniarka – jakie ma główne zadania?

Kartoniarka jest urządzeniem przeznaczonym do automatycznego umieszczania we wstępnie złożonym kartonie produktów. Doskonale sprawdza się do pakowania takich przedmiotów jak butelki, słoiki czy elementy plastikowe. Dzięki takiemu zapakowaniu są one łatwe w transporcie i nie ulegają podczas niego uszkodzeniom.


Kartoniarki mogą także służyć selekcji produktów na poszczególne serie, które pakowane są do odpowiednich, dostosowanych do nich opakowań. Przykładowo, na początku na taśmociągu może znaleźć się seria mniejszych wyrobów, które pakowane będą w mniejsze kartony, a następnie większych, które trafią do dostosowanych do nich opakowań.

W połączeniu z rozkładarkami, zaklejarkami i etykieciarkami, kartoniarki mogą tworzyć zautomatyzowane…

Może Cię zainteresować:

Read More
Piktogramy

Waza z Bronocic – czy to dowód na istnienie kosmitów?

post-image

Tajemniczy piktogram znaleziony w Bronocicach od lat wzbudza kontrowersje i niezgodę wśród społeczeństwa. Jedni twierdzą, że rysunek przedstawia pojazd kołowy, inni zaś upierają się, że to nic innego, jak pojazd kosmiczny starożytnych przybyszów z innej planety. Kto ma rację?

Wykopaliska na terenie Polski

Przedsięwzięcia archeologiczne od lat odbywają się w różnych punktach mapy świata. Niezwykłego odkrycia miało miejsce w Polsce, na terenie osady w Bronocicach, w pobliżu rzeki Nidzicy. Archeolodzy podczas wykopalisk znaleźli ceramiczną wazę, której pochodzenie datuje się na lata 3635-3370 przed naszą erą.


Wazę z każdej strony pokrywają prymitywne, proste rysunki. Jeden z nich stale wzbudza zainteresowanie historyków. Dawno już ustalono, że tajemniczy piktogram oznacza pojazd kołowy, którego używano już w III oraz IV wieku p.n.e.

Odkryty przedmiot okazuje się być starszy od kredowego modelu koła, który znalazła grupa holenderskich badaczy w 1974 roku podczas wykopalisk prowadzonych w Syrii, na środkowej części rzeki Eufrat. Do dziś nikt nie jest jednoznacznie określić,…

Może Cię zainteresować:

Read More
III wojna światowa

Czy III Wojna Światowa to już oczywistość?

post-image

Od dłuższego czasu na politycznej arenie międzynarodowej można wyczuć przysłowiową ciszę przed burzą. Rosja zwraca na siebie uwagę coraz większą liczbą wrogich spojrzeń, głównie ze strony Stanów Zjednoczonych. Czy ludzkość ma szykować się na najgorsze?

Wsparcie zbrojne z Rosji

Miniony rok 2018 upłynął pod znakiem narastającego konfliktu pomiędzy Rosją a niektórymi krajami po zachodniej stronie. Przedmiotem sporu była przede wszystkim armia syryjska, którą rosyjskie mocarstwo czynnie wspiera. Dzięki wspólnym zmaganiom, Syria zdołała odzyskać panowanie nad znaczną częścią swojego kraju. Państwa Zachodu wystąpiły z oskarżeniem o przeprowadzenie ataku chemicznego przez Syrię na oddziały opozycji, atakując kraj pociskami rakietowymi. Poczynania zmusiły kraje NATO do refleksji nad potencjalnym zagrożeniem konfliktu jądrowego ze strony Rosji.


Konflikt Rosja-Ukraina

Stosunki rosyjsko-ukraińskie od dawna trudno określić mianem pokojowych. Zaostrzenie konfliktu spowodowało przekroczenie przez statki ukraińskie granic Rosji, co zaskutkowało ostrzelaniem okrętów i zatrzymaniem załogi po stronie wroga. W odpowiedzi na ten incydent władze Kijowa wprowadziły stan wojenny. Po stronie Ukrainy…

Może Cię zainteresować:

Read More
Przepowiednie

Inwazja na Jerozolimę i koniec świata w 2021 roku

post-image

Wielu jest na świecie proroków, którzy regularnie dostarczają światu nowych informacji wraz z konkretną datą końca świata. Tysiące zwolenników różnych teorii przekazuje wiadomości dalej, nawet nieświadomie wprowadzając niemały chaos. Najnowsze doniesienia mówią jasno, że termin końca świata zapisany jest w Biblii. Co zatem czeka ludzkość?

Twarde dowody

Sensacyjne informacje ujawnił autor strony internetowej Theodore Shoebat. Zdaniem autor ostateczny czas końca świata nadejdzie w trzy i pół roku po tym, jak Jerozolimę najedzie Antychryst.


Co ciekawe, autor nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie kim będzie ów tajemniczy Antychryst. Shoebat zauważa jedynie, że obecne liczne konflikty toczą się głównie między ważnych graczy. Są nimi Rosja, Stany Zjednoczone, Turcja czy Izrael. Nadejście Antychrysta odbędzie się o wiele szybciej, niż zakładamy.

Konkretna data

Na swojej stronie internetowej Theodore Shoebat zamieścił datę 23 marca 2021 roku jako ostateczny moment wypełnienia się apokalipsy na oczach całej ludzkości. Najpierw jednak nawiązuje do Księgi Daniela ze Starego Testamentu, gdzie opisuje Antychrysta…

Może Cię zainteresować:

Read More