Connect with us

Hi, what are you looking for?

Pozostałe

Reptilianie­ tajemnicza rasa gadów

Wydawać by się mogło, że na temat Reptilian powiedziano już dosłownie wszystko. Za sprawą największego propagatora wiedzy o tych legendarnych gadzich istotach – Davida Icka, w niespotykany dotychczas sposób, zagadnienie dotyczące tej starożytnej rasy przedarło się do szerszego grona odbiorców.

reptilianie

Wydawać by się mogło, że na temat Reptilian powiedziano już dosłownie wszystko. Za sprawą największego propagatora wiedzy o tych legendarnych gadzich istotach – Davida Icka, w niespotykany dotychczas sposób, zagadnienie dotyczące tej starożytnej rasy przedarło się do szerszego grona odbiorców.

Jak wielu już wie, reptilianie – według Davida Icka są rasą najeźdźców, którzy w starożytnych czasach podbili Ziemię i od tysięcy lat niepodzielnie dzierżą na niej władzę, wykorzystując ludzi jako swoich niewolników, a zarazem pożywienie. Niektóre relacje Icka są naprawdę przerażające, ponieważ twierdzi On, że gadzie istoty, nazywane również drako, jaszczurami lub po prostu gadami, spożywają ludzkie mięso i krew. Co jest najbardziej wstrząsające, według niego do rasy tej przynależy nawet brytyjska rodzina królewska.

Zagadnienie reptilian jest niezwykle skomplikowane, a napływ różnych informacji, często ze sobą sprzecznych, bardziej zaciemnia obraz niż wnosi do tematu coś konstruktywnego.

Przez niektórych David Icke uważany jest za dezinformatora, ponieważ wiele rzeczy, o których pisze w swoich książkach i o których od lat mówi w wywiadach, jest wprost niewyobrażalnych dla normalnego człowieka. Jaka jest prawda?

Czy reptilianie mogą istnieć naprawdę – dowody?

W historii istnieje bardzo wiele przekazów oraz dobrze zachowanych artefaktów, które mogą potwierdzać istnienie reptilian. Biorąc pod uwagę niezwykle obszerne i popularne przekazy o smokach, które traktowane są dzisiaj jako legendy, już samo ich istnienie, nawet w sferze mitów, może dać wiele do myślenia. Jeśli przyjrzymy się naturze smoków, które były uważane za niezwykle mądre, ale przy okazji okrutne i strasznie zaborcze w odniesieniu do posiadania skarbów, to wyraźnie możemy zaobserwować typowe cechy przypisywane istotom gadzim. Pożądanie bogactwa, makiaweliczne usposobienie, żądza władzy i okrucieństwo, a także okazjonalne spożywanie ludzi. Czyż nie brzmi to znajomo? Zwykło się mawiać, że w każdej legendzie jest ziarenko prawdy. Tak może być również przypadku smoków i reptilian. Dodatkowo szereg starożytnych artefaktów, które przedstawiają oblicza dziwnych reptoidalnych istot, również świadczy o tym, że coś musi być na rzeczy. Ale czy prawda jest taka oczywista, jak się wszystkim wydaje?

Gdzie oni się dzisiaj ukrywają? Dowody na istnienie reptilian

Spopularyzowanie tematu reptilian w pewien sposób zwróciło na nich szczególną uwagę, zarówno wielu badaczy nieodkrytych tajemnic, jak i osób zajmujących się rozwojem duchowym. Okazało się, że w tak zwanej przestrzeni astralnej również można spotkać istoty gadzie. Pojawiło się przekonanie, że reptilianie nie żyją w naszym wymiarze, a jedynie w wyższych gęstościach, gdzie żywią się negatywną energią ludzką , co tłumaczy fakt, że świat jest ciągle wikłany w traumy i wojny. Chcąc zapewnić sobie jak największa ilość negatywnej energii, reptilianie stworzyli cały system rządzenia światem w taki sposób, żeby panował na nim chaos i cierpienie, a ludzie im posłuszni uwikłani są w różnego rodzaju tajne stowarzyszenia, gdzie podczas krwawych rytuałów kontaktują się ze swoimi mocodawcami, pochodzącymi z innego wymiaru. Dodatkowo wielu jasnowidzów, zapytanych o istoty gadzie, zaczęło twierdzić, że wcielają się oni również w ludzkie ciała i w ten sposób żyją wśród nas, jako swoistego rodzaju hybrydy ludzko – drakońskie. W ten sposób liczni badacze zagadnień z zakresu NWO czy iluminatów stwierdzili, że najbogatsi ludzie na świece, którzy uważani są za twórców i realizatorów idei NWO, są w prostej linii albo potomkami reptilian, albo właśnie takimi ludzko-reptiliańskimi hybrydami.

Najeźdźcy, a może prawowici mieszkańcy ziemi

Ostatnimi czasy pojawiła się również teoria, że reptilianie są pierwotnymi i prawowitymi mieszkańcami ziemi, na której żyli na długo przed sprowadzeniem na nią ludzi. Według tej wersji historii reptilianskiej, po przybyciu ludzi na ziemię, drako zeszli do podziemia, ale ciągle sterują stamtąd losami świata i ciągle planują zniszczenie ludzkiej cywilizacji.

Jak jest naprawdę, wiedzą tylko nieliczni. Ale niezaprzeczalnym jest fakt, że skoro o reptilianach się mówi, to coś w trawie piszczy. Z pewnością z czasem wiedza na ich temat zacznie się krystalizować i coraz więcej ciekawych faktów ujrzy światło dzienne. Na razie jesteśmy zmuszeni do poruszanie się w niezliczonej ilości przekazów, gdzie prawda i fałsz mieszają się subtelnie, a to jak jest w rzeczywistości, pozostaje tak naprawdę niezgłębioną tajemnicą.

Advertisement. Scroll to continue reading.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Jan

    21 marca, 2021 at 1:24 pm

    Gdyby tak bylo naprawde, ktos by sie tymjuz zajal i wyjasnil.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement

TOP miesiąca:

Najnowsze wpisy

Iluminaci

Gospodarka globalna, transformacja energetyczna i społeczeństwa międzykulturowe… Czy taka ma być recepta na nowy porządek światowy? Czy w takim „porządku” będzie jeszcze miejsce dla...

UFO

W Polsce temat UFO jest od wielu lat szeroko dyskutowany. Rzekome obserwacje niezidentyfikowanych obiektów latających były zgłaszane w całym kraju i często towarzyszyły im...

Religia

Religie istnieją od wieków, a każda z nich ma unikalną historię. Od najwcześniejszych znanych praktyk duchowych po współczesne religie, oto niektóre z najbardziej starożytnych...

Religia

Religia jest ważnym elementem kultury ludzkiej, który wpływa na wszystkie aspekty życia. Zróżnicowanie religijne ludności świata jest jednym z najbardziej widocznych i znaczących aspektów...

Koniec świata

Biblia jest dla wielu ludzi źródłem pociechy i inspiracji. Dla niektórych jest również źródłem strachu i lęku. Biblia mówi o końcu świata, wydarzeniu, które...

Koniec świata

 Koncepcja końca świata jest znana od wieków, a w historii pojawiło się wiele proroctw i przepowiedni. Od Nostradamusa po Babę Wangę, ludzie spekulowali na...

Facebook

Może Cię zainteresować

Reklama