Przepowiednie

Jasnowidz Jackowski przepowiednie wielkiej wojny i podziału Polski

Przepowiednie na 2018 rok

 Jasnowidz Jackowski przepowiednie wielkiej wojny i podziału PolskiJeden z najbardziej znanych polskich jasnowidzów Krzysztof Jackowski – specjalizujący się w odnajdywaniu osób zaginionych, już od kilku lat ostrzega przed nieuchronnie zbliżającym się globalnym konfliktem. Czy faktycznie III wojna światowa zbliża się wielkimi krokami?

Wiele przepowiedni, znanych z innych źródeł, nieuchronnie wskazuje na to, że żyjemy w czasach bardzo niebezpiecznych. Sami, jako obserwatorzy współczesnego świata, czujemy, że groźba wojny z każdym miesiącem staje się coraz bardziej wyraźna. Krzysztof Jackowski już od kilku lat głośno mówi o swoich niezbyt optymistycznych przeczuciach.


Człowiek, który przewidział wielki kryzys finansowy w 2008 roku i który posiada na swoim koncie setki udokumentowanych świadectw swoich umiejętności jasnowidzenia, twardo obstaje przy swoim długoletnim zdaniu, że w niedalekiej przyszłości będziemy świadkami wojny globalnej.

Jak zacznie się III wojna światowa według Krzysztofa Jackowskiego?

Według Jackowskiego wojna, a raczej jej preludium, od jakiegoś czasu już trwa. Wszystkie konflikty na bliskim wschodzie oraz to co dzieje się w Unii Europejskiej, jest wstępem do wojny, która już niedługo wybuchnie w pełnej krasie. Europejski kryzys z uchodźcami jest według Jackowskiego, elementem jakiegoś większego planu, który ma doprowadzić do pogorszenia się sytuacji w całej Europie.

Przełomowym momentem, jak twierdzi jasnowidz, mają być jakieś zbrojne wydarzenia w Grecji lub w Turcji, ponieważ to tam Jackowski wyczuwa początek działań wojenny, które w krótkim czasie rozleją się na pozostałe kraje.

Jackowski w swoich wywiadach przepowiadał, że rok 2015 będzie ostatnim spokojnym rokiem, a w następnym – czyli w 2016 – wszystko zacznie się zmieniać, niestety na gorsze.

Uważa on również, że w tym rok Europa zacznie być postrzegana jako region niebezpieczny, ze względu na przeprowadzane w niej zamachy terrorystyczne.

Według Jackowskiego wszystko to co się obecnie dzieje, jest już pierwszym etapem wojny. Porównuje obecną sytuację do tego, co działo się przed drugą wojną światową, której początek mimo tego, że datowany jest na 1939 r., miał miejsce już dużo wcześniej. Jak wiadomo już w 1938 r. Niemcy dokonali zbrojnego przejęcia Austrii, co było pogwałceniem ustaleń traktatu wersalskiego. Dzisiaj Niemcy znowu pogwałcili prawo, tym razem unijne, przyjmując bezprawnie rzesze imigrantów niewiadomego pochodzenia, stanowiących realne zagrożenia dla ludności całej Europy. Jak widać analogia jest aż nazbyt oczywista.

Co z Polską?

Wiele przepowiedni, dotyczących wybuchu trzeciej wojny światowej, oszczędza Polskę i gwarantuje jej pewną dozę bezpieczeństwa. W wizjach Jackowskiego Polska również jawi się jako miejsce w gruncie bardziej bezpieczne niż inne. Jak sam twierdzi, już kilka lat temu powiedział swojej córce, żeby w przypadku wojny nie opuszczała Polski, a jeśli już by musiała to zrobić, to żeby udała się w rejony Bułgarii i Węgier – nigdzie indziej, ponieważ właśnie tam będzie najbezpieczniej.

Co ciekawe jasnowidz odnosi wrażenie, że Polska będzie w jakiś sposób podzielona – wzdłuż swojego terytorium, nie w poprzek, jakąś dziwną linią. Sam nie jest jeszcze do końca pewien, co to oznacza dla Polski i dla samych Polaków.

Sam Jackowski przyznaje, że jego te wizje również przerażają i on sam obawia się tego co niesie przyszłość. Ale równocześnie uważa za swój obowiązek mówić o tym głośno, żeby ludzie byli świadomi zbliżającego się zagrożenia i mogli odpowiednio się na nie przygotować.

Patrząc na obecną sytuację na świecie nie trudno o przerażenie, ponieważ większość znaków jednak wskazuje na to, że jakieś potężne siły działają na rzecz rozpętania kolejnego globalnego konfliktu. Tym bardziej wizje Jackowskiego mogą przyprawić o dreszcz strachu i niepokoju. Warto zastanowić się nad tym wszystkim, ponieważ może to w naszych rękach jest rozwiązanie problemu i zapobiegnięcie wybuchowi wojny.

Może Cię zainteresować:

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany. Klikając wyślij wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych przez serwis KoniecSwiata.org. Przeczytaj więcej na ten temat na: koniecswiata.org/polityka-prywatnosci/

You may also like

[Materiał zewnętrzny]

Serwer dedykowany – dla kogo i ile trzeba za niego zapłacić?

post-image

Nie lubisz dzielić się z innymi? Zamiast standardowego hostingu współdzielonego, który jest od dawna podstawowym rodzajem usług hostingowych wybieranych przez posiadaczy stron www, warto postawić na bardziej niezawodny i profesjonalny serwer dedykowany.

Wyższa jakość

Chcąc scharakteryzować mechanizm działania tytułowego serwera najprościej jak się da, warto podkreślić przede wszystkim, iż w odróżnieniu od wcześniej wspomnianego we wstępie hostingu współdzielonego, jest to zupełnie oddzielny komputer, jaki funkcjonuje wyłącznie dla nas, naszych potrzeb i zgodnie z naszymi wymogami i preferencjami. To nasze prywatne urządzenie, jakie wykorzystujemy na własny użytek i nikt nie ma prawa w nie ingerować. Posiadanie serwera dedykowanego jest polecane wszystkim, którzy cenią solidność, liczą na bezawaryjność i są profesjonalistami. Na urządzeniu wykupowanym do indywidualnego zarządzania od firm hostingowych typu Linuxpl.com, właściciel może przechowywać dowolne pliki, nanosić interesujące do zmiany, wprowadzać niczym nieograniczone modyfikacje, samodzielnie z niego korzystać i nim zarządzać. W zasadzie, patrząc chociażby na ogromną swobodę z jaką wiąże się…


Może Cię zainteresować:

Read More
Piktogramy

Waza z Bronocic – czy to dowód na istnienie kosmitów?

post-image

Tajemniczy piktogram znaleziony w Bronocicach od lat wzbudza kontrowersje i niezgodę wśród społeczeństwa. Jedni twierdzą, że rysunek przedstawia pojazd kołowy, inni zaś upierają się, że to nic innego, jak pojazd kosmiczny starożytnych przybyszów z innej planety. Kto ma rację?

Wykopaliska na terenie Polski

Przedsięwzięcia archeologiczne od lat odbywają się w różnych punktach mapy świata. Niezwykłego odkrycia miało miejsce w Polsce, na terenie osady w Bronocicach, w pobliżu rzeki Nidzicy. Archeolodzy podczas wykopalisk znaleźli ceramiczną wazę, której pochodzenie datuje się na lata 3635-3370 przed naszą erą.


Wazę z każdej strony pokrywają prymitywne, proste rysunki. Jeden z nich stale wzbudza zainteresowanie historyków. Dawno już ustalono, że tajemniczy piktogram oznacza pojazd kołowy, którego używano już w III oraz IV wieku p.n.e.

Odkryty przedmiot okazuje się być starszy od kredowego modelu koła, który znalazła grupa holenderskich badaczy w 1974 roku podczas wykopalisk prowadzonych w Syrii, na środkowej części rzeki Eufrat. Do dziś nikt nie jest jednoznacznie określić,…

Może Cię zainteresować:

Read More
Przepowiednie

Inwazja na Jerozolimę i koniec świata w 2021 roku

post-image

Wielu jest na świecie proroków, którzy regularnie dostarczają światu nowych informacji wraz z konkretną datą końca świata. Tysiące zwolenników różnych teorii przekazuje wiadomości dalej, nawet nieświadomie wprowadzając niemały chaos. Najnowsze doniesienia mówią jasno, że termin końca świata zapisany jest w Biblii. Co zatem czeka ludzkość?

Twarde dowody

Sensacyjne informacje ujawnił autor strony internetowej Theodore Shoebat. Zdaniem autor ostateczny czas końca świata nadejdzie w trzy i pół roku po tym, jak Jerozolimę najedzie Antychryst.


Co ciekawe, autor nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie kim będzie ów tajemniczy Antychryst. Shoebat zauważa jedynie, że obecne liczne konflikty toczą się głównie między ważnych graczy. Są nimi Rosja, Stany Zjednoczone, Turcja czy Izrael. Nadejście Antychrysta odbędzie się o wiele szybciej, niż zakładamy.

Konkretna data

Na swojej stronie internetowej Theodore Shoebat zamieścił datę 23 marca 2021 roku jako ostateczny moment wypełnienia się apokalipsy na oczach całej ludzkości. Najpierw jednak nawiązuje do Księgi Daniela ze Starego Testamentu, gdzie opisuje Antychrysta…

Może Cię zainteresować:

Read More
Zagrożenia na Ziemii

Wulkan w Niemczech zagrożeniem dla Polski

post-image

Wulkan Lacher See zlokalizowany jest w zachodnich Niemczech, w Nadrenii. Grupa naukowców jest w posiadaniu niezbitych dowodów na to, że wulkan powoli budzi się do życia.  Wkrótce może nastąpić jego erupcja. Obawy o losy ludzkości są niemałe. Ostatnim razem, kiedy ponad 10 tysięcy lat temu doszło do wybuchu tego wulkanu, okazało się to katastrofą na skalę całego kontynentu europejskiego.

Malowniczy teren pełen tajemnic

Lacher See to stosunkowo niewielkie jezioro mieszczące się w odległości około 40 kilometrów od miasta Bonn. Okoliczni mieszkańcy chętnie spędzają swój wolny czas na wędkowaniu, spacerach z rodziną czy pływaniu łódkami. Nie wszyscy jednak wiedzą, że to niewielkie jeziorko powstało w wyniku potężnej erupcji wulkanu. Miała ona miejsce dokładnie 13 tysięcy lat temu. W rezultacie z wulkanu wydobyło się kilkaset metrów sześciennych pumeksu oraz popiołu. Ciekawostką jest, że dno jeziora Lacher See pokrywa obecnie aż 7 kilometrów sześciennych lawy.


Wulkan nadal żyje

Ostatnio naukowcy coraz częściej przestrzegają odwiedzających jezioro przed…

Może Cię zainteresować:

Read More