Przepowiednie

Jasnowidz Jackowski przepowiednie wielkiej wojny i podziału Polski

Przepowiednie na 2018 rok

 Jasnowidz Jackowski przepowiednie wielkiej wojny i podziału PolskiJeden z najbardziej znanych polskich jasnowidzów Krzysztof Jackowski – specjalizujący się w odnajdywaniu osób zaginionych, już od kilku lat ostrzega przed nieuchronnie zbliżającym się globalnym konfliktem. Czy faktycznie III wojna światowa zbliża się wielkimi krokami?

Wiele przepowiedni, znanych z innych źródeł, nieuchronnie wskazuje na to, że żyjemy w czasach bardzo niebezpiecznych. Sami, jako obserwatorzy współczesnego świata, czujemy, że groźba wojny z każdym miesiącem staje się coraz bardziej wyraźna. Krzysztof Jackowski już od kilku lat głośno mówi o swoich niezbyt optymistycznych przeczuciach.


Człowiek, który przewidział wielki kryzys finansowy w 2008 roku i który posiada na swoim koncie setki udokumentowanych świadectw swoich umiejętności jasnowidzenia, twardo obstaje przy swoim długoletnim zdaniu, że w niedalekiej przyszłości będziemy świadkami wojny globalnej.

Jak zacznie się III wojna światowa według Krzysztofa Jackowskiego?

Według Jackowskiego wojna, a raczej jej preludium, od jakiegoś czasu już trwa. Wszystkie konflikty na bliskim wschodzie oraz to co dzieje się w Unii Europejskiej, jest wstępem do wojny, która już niedługo wybuchnie w pełnej krasie. Europejski kryzys z uchodźcami jest według Jackowskiego, elementem jakiegoś większego planu, który ma doprowadzić do pogorszenia się sytuacji w całej Europie.

Przełomowym momentem, jak twierdzi jasnowidz, mają być jakieś zbrojne wydarzenia w Grecji lub w Turcji, ponieważ to tam Jackowski wyczuwa początek działań wojenny, które w krótkim czasie rozleją się na pozostałe kraje.

Jackowski w swoich wywiadach przepowiadał, że rok 2015 będzie ostatnim spokojnym rokiem, a w następnym – czyli w 2016 – wszystko zacznie się zmieniać, niestety na gorsze.

Uważa on również, że w tym rok Europa zacznie być postrzegana jako region niebezpieczny, ze względu na przeprowadzane w niej zamachy terrorystyczne.

Według Jackowskiego wszystko to co się obecnie dzieje, jest już pierwszym etapem wojny. Porównuje obecną sytuację do tego, co działo się przed drugą wojną światową, której początek mimo tego, że datowany jest na 1939 r., miał miejsce już dużo wcześniej. Jak wiadomo już w 1938 r. Niemcy dokonali zbrojnego przejęcia Austrii, co było pogwałceniem ustaleń traktatu wersalskiego. Dzisiaj Niemcy znowu pogwałcili prawo, tym razem unijne, przyjmując bezprawnie rzesze imigrantów niewiadomego pochodzenia, stanowiących realne zagrożenia dla ludności całej Europy. Jak widać analogia jest aż nazbyt oczywista.

Co z Polską?

Wiele przepowiedni, dotyczących wybuchu trzeciej wojny światowej, oszczędza Polskę i gwarantuje jej pewną dozę bezpieczeństwa. W wizjach Jackowskiego Polska również jawi się jako miejsce w gruncie bardziej bezpieczne niż inne. Jak sam twierdzi, już kilka lat temu powiedział swojej córce, żeby w przypadku wojny nie opuszczała Polski, a jeśli już by musiała to zrobić, to żeby udała się w rejony Bułgarii i Węgier – nigdzie indziej, ponieważ właśnie tam będzie najbezpieczniej.

Co ciekawe jasnowidz odnosi wrażenie, że Polska będzie w jakiś sposób podzielona – wzdłuż swojego terytorium, nie w poprzek, jakąś dziwną linią. Sam nie jest jeszcze do końca pewien, co to oznacza dla Polski i dla samych Polaków.

Sam Jackowski przyznaje, że jego te wizje również przerażają i on sam obawia się tego co niesie przyszłość. Ale równocześnie uważa za swój obowiązek mówić o tym głośno, żeby ludzie byli świadomi zbliżającego się zagrożenia i mogli odpowiednio się na nie przygotować.

Patrząc na obecną sytuację na świecie nie trudno o przerażenie, ponieważ większość znaków jednak wskazuje na to, że jakieś potężne siły działają na rzecz rozpętania kolejnego globalnego konfliktu. Tym bardziej wizje Jackowskiego mogą przyprawić o dreszcz strachu i niepokoju. Warto zastanowić się nad tym wszystkim, ponieważ może to w naszych rękach jest rozwiązanie problemu i zapobiegnięcie wybuchowi wojny.

Może Cię zainteresować:

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany. Klikając wyślij wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych przez serwis KoniecSwiata.org. Przeczytaj więcej na ten temat na: koniecswiata.org/polityka-prywatnosci/

You may also like

III wojna światowa Koniec świata Zagrożenia na Ziemii

Reset cywilizacji 2024 – cykliczny koniec świata

post-image

Dla jednych temat zbliżającego się końca świata stał się równie przejadły, jak wczorajsza pizza. Inni nadal śledzą najświeższe doniesienia, o ewentualnym armagedonie. Nie ma się jednak co dziwić. W naszą naturę wpisany jest koniec. Umieramy. Skoro tak, to dlaczego świat ma być wolny od tej ostateczności? Dlaczego on miałby trwać wiecznie, skoro wszystko się kiedyś kończy? Pustkę po 2012 roku wypełnił reset cywilizacji 2024. I wcale nie wygląda to dobrze. Perspektywy są naprawdę katastroficzne i co najgorsze, nie jest to dla świata (a raczej dla cywilizacji człowieka) żadna nowość!

Reset cywilizacji co 676 lat

Na polskim gruncie hipotezę resetu cywilizacji głoszą tacy badacze dziejów jak Artur Lalak czy Grzegorz Skwarek. Na Youtube można znaleźć wiele ciekawych wykładów i wywiadów, w których dzielą się swoimi wnioskami. Nie są one niestety zbyt optymistyczne. Badacze Ci uważają, że liczne źródła wskazują na kataklizmy, które wyniszczały całe cywilizacje. Co najgorsze, taki…


Może Cię zainteresować:

Read More
[Materiał zewnętrzny]

Dlaczego warto zainwestować w kartoniarkę?

post-image

Zakłady produkcyjne, wypuszczając swoje artykuły na rynek, z reguły pakują je po kilka lub kilkanaście sztuk w kartonie. Umożliwia to łatwy załadunek i transport, a także bezproblemowe obliczenia, ile sztuk towaru zostało wydane. Pakowanie w kartony może oczywiście odbywać się zarówno w sposób tradycyjny, jak i zautomatyzowany. Poznajmy bliżej zalety mechanicznych kartoniarek.

Kartoniarka – jakie ma główne zadania?

Kartoniarka jest urządzeniem przeznaczonym do automatycznego umieszczania we wstępnie złożonym kartonie produktów. Doskonale sprawdza się do pakowania takich przedmiotów jak butelki, słoiki czy elementy plastikowe. Dzięki takiemu zapakowaniu są one łatwe w transporcie i nie ulegają podczas niego uszkodzeniom.


Kartoniarki mogą także służyć selekcji produktów na poszczególne serie, które pakowane są do odpowiednich, dostosowanych do nich opakowań. Przykładowo, na początku na taśmociągu może znaleźć się seria mniejszych wyrobów, które pakowane będą w mniejsze kartony, a następnie większych, które trafią do dostosowanych do nich opakowań.

W połączeniu z rozkładarkami, zaklejarkami i etykieciarkami, kartoniarki mogą tworzyć zautomatyzowane…

Może Cię zainteresować:

Read More
Piktogramy

Waza z Bronocic – czy to dowód na istnienie kosmitów?

post-image

Tajemniczy piktogram znaleziony w Bronocicach od lat wzbudza kontrowersje i niezgodę wśród społeczeństwa. Jedni twierdzą, że rysunek przedstawia pojazd kołowy, inni zaś upierają się, że to nic innego, jak pojazd kosmiczny starożytnych przybyszów z innej planety. Kto ma rację?

Wykopaliska na terenie Polski

Przedsięwzięcia archeologiczne od lat odbywają się w różnych punktach mapy świata. Niezwykłego odkrycia miało miejsce w Polsce, na terenie osady w Bronocicach, w pobliżu rzeki Nidzicy. Archeolodzy podczas wykopalisk znaleźli ceramiczną wazę, której pochodzenie datuje się na lata 3635-3370 przed naszą erą.


Wazę z każdej strony pokrywają prymitywne, proste rysunki. Jeden z nich stale wzbudza zainteresowanie historyków. Dawno już ustalono, że tajemniczy piktogram oznacza pojazd kołowy, którego używano już w III oraz IV wieku p.n.e.

Odkryty przedmiot okazuje się być starszy od kredowego modelu koła, który znalazła grupa holenderskich badaczy w 1974 roku podczas wykopalisk prowadzonych w Syrii, na środkowej części rzeki Eufrat. Do dziś nikt nie jest jednoznacznie określić,…

Może Cię zainteresować:

Read More
III wojna światowa

Czy III Wojna Światowa to już oczywistość?

post-image

Od dłuższego czasu na politycznej arenie międzynarodowej można wyczuć przysłowiową ciszę przed burzą. Rosja zwraca na siebie uwagę coraz większą liczbą wrogich spojrzeń, głównie ze strony Stanów Zjednoczonych. Czy ludzkość ma szykować się na najgorsze?

Wsparcie zbrojne z Rosji

Miniony rok 2018 upłynął pod znakiem narastającego konfliktu pomiędzy Rosją a niektórymi krajami po zachodniej stronie. Przedmiotem sporu była przede wszystkim armia syryjska, którą rosyjskie mocarstwo czynnie wspiera. Dzięki wspólnym zmaganiom, Syria zdołała odzyskać panowanie nad znaczną częścią swojego kraju. Państwa Zachodu wystąpiły z oskarżeniem o przeprowadzenie ataku chemicznego przez Syrię na oddziały opozycji, atakując kraj pociskami rakietowymi. Poczynania zmusiły kraje NATO do refleksji nad potencjalnym zagrożeniem konfliktu jądrowego ze strony Rosji.


Konflikt Rosja-Ukraina

Stosunki rosyjsko-ukraińskie od dawna trudno określić mianem pokojowych. Zaostrzenie konfliktu spowodowało przekroczenie przez statki ukraińskie granic Rosji, co zaskutkowało ostrzelaniem okrętów i zatrzymaniem załogi po stronie wroga. W odpowiedzi na ten incydent władze Kijowa wprowadziły stan wojenny. Po stronie Ukrainy…

Może Cię zainteresować:

Read More