Przepowiednie

Jasnowidz Jackowski przepowiednie wielkiej wojny i podziału Polski

Przepowiednie na 2018 rok

 Jasnowidz Jackowski przepowiednie wielkiej wojny i podziału PolskiJeden z najbardziej znanych polskich jasnowidzów Krzysztof Jackowski – specjalizujący się w odnajdywaniu osób zaginionych, już od kilku lat ostrzega przed nieuchronnie zbliżającym się globalnym konfliktem. Czy faktycznie III wojna światowa zbliża się wielkimi krokami?

Wiele przepowiedni, znanych z innych źródeł, nieuchronnie wskazuje na to, że żyjemy w czasach bardzo niebezpiecznych. Sami, jako obserwatorzy współczesnego świata, czujemy, że groźba wojny z każdym miesiącem staje się coraz bardziej wyraźna. Krzysztof Jackowski już od kilku lat głośno mówi o swoich niezbyt optymistycznych przeczuciach.


Człowiek, który przewidział wielki kryzys finansowy w 2008 roku i który posiada na swoim koncie setki udokumentowanych świadectw swoich umiejętności jasnowidzenia, twardo obstaje przy swoim długoletnim zdaniu, że w niedalekiej przyszłości będziemy świadkami wojny globalnej.

Jak zacznie się III wojna światowa według Krzysztofa Jackowskiego?

Według Jackowskiego wojna, a raczej jej preludium, od jakiegoś czasu już trwa. Wszystkie konflikty na bliskim wschodzie oraz to co dzieje się w Unii Europejskiej, jest wstępem do wojny, która już niedługo wybuchnie w pełnej krasie. Europejski kryzys z uchodźcami jest według Jackowskiego, elementem jakiegoś większego planu, który ma doprowadzić do pogorszenia się sytuacji w całej Europie.

Przełomowym momentem, jak twierdzi jasnowidz, mają być jakieś zbrojne wydarzenia w Grecji lub w Turcji, ponieważ to tam Jackowski wyczuwa początek działań wojenny, które w krótkim czasie rozleją się na pozostałe kraje.

Jackowski w swoich wywiadach przepowiadał, że rok 2015 będzie ostatnim spokojnym rokiem, a w następnym – czyli w 2016 – wszystko zacznie się zmieniać, niestety na gorsze.

Uważa on również, że w tym rok Europa zacznie być postrzegana jako region niebezpieczny, ze względu na przeprowadzane w niej zamachy terrorystyczne.

Według Jackowskiego wszystko to co się obecnie dzieje, jest już pierwszym etapem wojny. Porównuje obecną sytuację do tego, co działo się przed drugą wojną światową, której początek mimo tego, że datowany jest na 1939 r., miał miejsce już dużo wcześniej. Jak wiadomo już w 1938 r. Niemcy dokonali zbrojnego przejęcia Austrii, co było pogwałceniem ustaleń traktatu wersalskiego. Dzisiaj Niemcy znowu pogwałcili prawo, tym razem unijne, przyjmując bezprawnie rzesze imigrantów niewiadomego pochodzenia, stanowiących realne zagrożenia dla ludności całej Europy. Jak widać analogia jest aż nazbyt oczywista.

Co z Polską?

Wiele przepowiedni, dotyczących wybuchu trzeciej wojny światowej, oszczędza Polskę i gwarantuje jej pewną dozę bezpieczeństwa. W wizjach Jackowskiego Polska również jawi się jako miejsce w gruncie bardziej bezpieczne niż inne. Jak sam twierdzi, już kilka lat temu powiedział swojej córce, żeby w przypadku wojny nie opuszczała Polski, a jeśli już by musiała to zrobić, to żeby udała się w rejony Bułgarii i Węgier – nigdzie indziej, ponieważ właśnie tam będzie najbezpieczniej.

Co ciekawe jasnowidz odnosi wrażenie, że Polska będzie w jakiś sposób podzielona – wzdłuż swojego terytorium, nie w poprzek, jakąś dziwną linią. Sam nie jest jeszcze do końca pewien, co to oznacza dla Polski i dla samych Polaków.

Sam Jackowski przyznaje, że jego te wizje również przerażają i on sam obawia się tego co niesie przyszłość. Ale równocześnie uważa za swój obowiązek mówić o tym głośno, żeby ludzie byli świadomi zbliżającego się zagrożenia i mogli odpowiednio się na nie przygotować.

Patrząc na obecną sytuację na świecie nie trudno o przerażenie, ponieważ większość znaków jednak wskazuje na to, że jakieś potężne siły działają na rzecz rozpętania kolejnego globalnego konfliktu. Tym bardziej wizje Jackowskiego mogą przyprawić o dreszcz strachu i niepokoju. Warto zastanowić się nad tym wszystkim, ponieważ może to w naszych rękach jest rozwiązanie problemu i zapobiegnięcie wybuchowi wojny.

Może Cię zainteresować:

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany. Klikając wyślij wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych przez serwis KoniecSwiata.org. Przeczytaj więcej na ten temat na: koniecswiata.org/polityka-prywatnosci/

You may also like