Connect with us

Hi, what are you looking for?

Astrologia

Horoskop Anielski na 2016 rok – dla wszystkich zodiaków

Horoskop

Horoskop Anielski na 2016 rok - dla wszystkich zodiakówNie wszyscy o tym wiedzą, ale rok astrologiczny, który obejmuje obok innych horoskopów, również Horoskop Anielski, wcale nie jest równoznaczny z rokiem kalendarzowym. Z punktu widzenia naturalnego obiegu Ziemi wokół Słońca, rok astrologiczny zaczyna się w dzień wiosennej równonocy, który w roku 2016 wypadał 8 kwietnia.

Ma to związek z wejściem Ziemi w znak Barana, który uważany jest za pierwszy ze wszystkich znaków zodiaku. Poprawne horoskopy roczne wskazują właśnie na ten okres jako rok, czyli czas od kwietnia bieżącego roku do kwietnia roku następnego.

Horoskop Anielski cieszy się rosnącą popularnością. Określany jest za pomocą talii kart anielskich i pokazuje nam to, czego możemy spodziewać się w przyszłości. Poniżej prezentujemy Horoskop Anielski na 2016 rok dla każdego znaku zodiaku.

Horoskop Anielski Koziorożec 22.12-19.01

Rok 2016 dla większości Koziorożców będzie czasem zasłużonego odpoczynku. Równocześnie powstaną nowe możliwości rozwoju i zupełnie nowe początki. Archanioł Haniel zachęci Was do znalezienia w sobie żywiołowości i pasji życiowej. Jego potężna ożywcza i radosna energia obudzi w Was tęsknotę do realizacji własnych pragnień. A także do rozwoju Waszych twórczych talentów.

Rok ten będzie również rokiem podróży. Może to być zarówno podróż rzeczywista, z jednego miejsca na drugie, okres życia między dwoma domami, zmiana miejsca pobytu lub pracy, ale także może być to podróż duchowa w głąb samego siebie. Koziorożce ogólnie nie przepadają za ruchem, wolą stagnację. Ale musicie zdać sobie sprawę z tego, że warto wykorzystać ten czas, żeby rozwinąć swoje atuty i zdobyć ciekawe doświadczenia.

Wszystkie długoterminowe przedsięwzięcia rozpoczęte w roku 2016 zakończą się sukcesem. Jest to dla Was bardzo dobry okres na rozwój duchowy i poszukiwanie twórczej inspiracji. Całkiem możliwe, że to Wy będziecie trzymać pieczę nad czyjąś twórczością np. podwładnych lub dzieci. Obdarzajcie wszystkie odkryte talenty szacunkiem i miłością, ponieważ to one są impulsem sprawczym każdego nowego początku, których w tym roku może być wiele w Waszym życiu.

Horoskop Anielski Wodnik 20.01-19.02

Ten rok dla Wodników przyniesie wiele dobrych zmian, szczególnie w sferze psychicznej i emocjonalnej. Opieka Archanioła Rafała pomoże Wam poradzić sobie raz na zawsze z wszelkiego rodzaju obciążeniami psychicznymi, z balastem emocjonalnym, który musieliście do tej pory dźwigać na własnych barkach. Jednak będzie to wymagać od Was odwagi spojrzenia na rzeczy takimi jakie są, bez fałszywych masek i wszelkich kryjących prawdę iluzji.

Otwierając się na prawdę macie szansę wyzbyć się cierpienia spowodowanego toksycznymi relacjami, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Będziecie mogli otworzyć się na radość i szczęście oraz na prawdziwą i bezwarunkową miłość. Otwierając się na pozytywne aspekty i uczucia przyciągniecie do siebie również prawdziwych przyjaciół, którzy będą Was wspierać.

Wodników czeka w tym roku również wiele niespodzianek. Nie tylko pojawi się twórcza inspiracja, która nada nowy sens w rozwoju duchowym, a także w życiu zawodowym. Przed Wodnikami mogą pojawić się zupełnie nowe wyzwania i nowe życiowe role, możecie zostać świeżymi rodzicami albo dziadkami.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Horoskop Anielski Ryby 20.02-20.03

Także Ryby nie mogą narzekać na rok 2016. Pomimo tego, że Ryby będą musiały w końcu wziąć sprawy w swoje ręce. Archanioł Bariel otoczy je swoją opieką, a jest to opiekun wspierający odpowiedzialność za swoje czyny i uczy, że zbieramy to co zasiejemy. Możecie być jednak pewni, że wszystko się dobrze skończy, ponieważ w tym roku szczególnie sprzyjać Wam będzie szczęście w załatwianiu wszelkiego rodzaju spraw urzędowych.

Macie zielone światło na wszystko co jest związane z koniecznością załatwiania formalności urzędowych. Wszelkiego rodzaju procesy, podania, sprawy związane z wypłatą zaległego ubezpieczenia. To wszystko będzie dla was załatwione bardzo pomyślnie. Warto także zastanowić się nad legalizacją długotrwałego związku, ponieważ to jest dobry rok na tego typu decyzje. Możliwa jest również zmiana pracy na bardziej korzystną.

W tym roku Ryby mogą liczyć na zmianę swojej sytuacji materialnej. Jednak muszą pamiętać o odpowiedzialności za swoje czyny, szczególnie tej duchowej. Ponieważ Ryby z natury są znakami niezwykle uduchowionymi i niosącymi swojego rodzaju duchową transformację. Nie mogą zapomnieć o Tym, że najbardziej liczy się dobro wspólne i dzielenie się zgromadzonym bogactwem z innymi.

Horoskop Anielski Baran 21.03-20.04

Ten rok jest również rokiem oczyszczenia dla pierwszego znaku zodiaku. W niektórych przypadkach może być to oczyszczenie traumatyczne, ale uwierzcie, jest to dla Was oczyszczające i konieczne doświadczenie, które pozwoli odciąć się raz na zawsze od wszelkich toksycznych relacji.

W tym toku nastąpi uzdrowienie relacji, które dotychczas były bardzo zawiłe i bolesne, szczególnie z wszystkimi ważnymi kobietami w Waszym życiu, na przykład z matką. Ten rok może wydawać się skomplikowany i trudny pod względem emocji, trzeba będzie wiele przepracować, ale to jest jedyna droga do prawdziwego oczyszczenia i uzdrowienia.

Możecie bez lęku dostrzec prawdę i uzyskać zrozumienia. Możliwa jest też zmiana zamieszkania lub zmiana pracy. Te Barany, które miały dolegliwości ze strony układu pokarmowego, hormonalnego lun neurologiczne, jeśli przepracują swoje traumy, mogą liczyć na powrót do zdrowia.

Horoskop Anielski Byk 21.04-21.05

Dla Byków jest to naprawdę bardzo pomyślny rok. Nie tylko możecie liczyć na czas wypełniony miłością i odnalezieniem tej jednej jedynej drugiej połówki, ale także pod względem materialnym również będzie Wam się całkiem dobrze powodzić.

Jeżeli pozwolicie sobie na harmonijne łączenie sił, rezultaty waszych działań z pewnością będą bardzo korzystne. Archanioł Chamuel zachęca Was do czerpania radości z najprostszych rzeczy, z zachwytu nad pięknem natury i beztroskiego śmiechu dziecka. Radosne podejście sprawi, że będziecie mogli odnieść sukces praktycznie w każdej dziedzinie życia.

Jest to dobry rok na dokształcenie się i otwarcie własnej działalności gospodarczej lub zmiany pracy na bardziej korzystną. Jest to również dobry rok na zakup mieszkania, a także na powzięcie jakiś długoterminowych zobowiązań.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Horoskop Anielski Bliźnięta 22.05-21.06

Dla Bliźniąt ten roku niesie ze sobą bardzo dużo korzystnych rozwiązań, szczególnie w kwestii edukacji i podnoszenia swoich kwalifikacji. Wszystkie Bliźnięta, które planują poszerzyć swoją wiedzę, zrobić jakiś kurs dokształcający czy obronić prace magisterską albo naukową, będą miały olbrzymie wsparcie z góry. Inteligencja i błyskotliwość w pełni przysłużą się do Waszego sukcesu.

Także w sferze osobistej, dotyczącej partnera i seksualności możecie zyskać większy wgląd i poradzić sobie z wszelkimi problemami. Pod względem finansowym, a także zarobkowym możecie liczyć na pozytywne rozwiązania.

Jednak, tak jak w większości przypadków, prawdę o Waszych dotychczasowych problemach nosicie w sobie i dopiero przeanalizowanie Waszego wnętrza i dotarcie do przyczyn trudności, pozwoli Wam raz na zawsze się od nich uwolnić. Musicie zaufać Waszej wewnętrznej sile, która pozwoli uporać się z wszelkiego rodzaju blokadami, gniewem oraz frustracją. Dzięki temu będziecie mogli cieszyć się radością i spokojem.

Horoskop Anielski Rak 22.06-23.07

Ten rok dla Raka przeminie pod znakiem analizy swojego stosunku do wszystkich otaczających go bliskich ludzi. Będziecie musieli zdecydować co i kto jest dla Was najważniejsze. Wszelkiego rodzaju bliskie związki i relacje z innymi wysuną się na pierwsze miejsce.

Będziecie musieli uwolnić się od wszelkiego toksycznych emocji oraz balastu, który dotychczas był przyczyną cierpienia. Raki oprócz ciągłego angażowania się w sprawy najbliższych powinny w końcu pomyśleć także o sobie.

Dzięki dogłębnej analizie i ujrzeniu prawdy odartej ze wszelkich masek iluzji, a także całego egoizmu, macie szansę na całkowite oczyszczenie i duchowe uzdrowienie. Wtedy Wasza odnowiona duchowa energia przyciągnie do Was prawdziwych przyjaciół i kochających, zapewniających bezpieczeństwo partnerów.

Horoskop Anielski Lew 24.07-23.08

W 2016 roku Lwy będą musiały popracować nad upuszczeniem gromadzonej dotychczas pary. Jest to konieczne, ponieważ Wasz organizm może nie dawać sobie dużej rady z tłumionymi emocjami, z gniewem, frustracją i złością, które w rzeczywistości zatruwają Waszą duszę. Jesteście znakiem, który jest bezkompromisowy, teraz bezkompromisowo musicie pozwolić sobie na oczyszczenie.

Jeżeli pozwolicie żeby złe emocje dalej siały w was spustoszenie, może się to okazać niezwykle szkodliwe dla Waszego zdrowia. O które musicie w tym roku wyjątkowo zadbać. Warto zrobić sobie badania krwi i kontrolować ogólny stan swojego zdrowia. A także pomyśleć nad zmianą diety, na bardziej zdrową.

Jest to także rok nawiązania kontaktów z przyjaciółmi z dzieciństwa i poprawienia relacji z rodzicami. Możliwe, że sami założycie gniazdo rodzinne.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Horoskop Anielski Panna 24.08-23.09

Panny w 2016 roku będą musiały uzbroić się w sporą dozę zrozumienia, zarówno dla siebie samych, jak i dla innych. Nie ma ludzi doskonałych i nie ma ludzi, którzy są całkowicie bez winy. Pamiętajcie o tym, ponieważ zanurzanie się w poczuciu winy i lęk przed przyszłością niczego nie przyniesie.

Natomiast stawianie czoła różnego rodzaju sytuacjom w szczery i uczciwy sposób z pewnością przyniesie pozytywne rezultaty. Nawet jeśli początkowo bycie szczerym wydaje się nieopłacalne, to wiedzcie, że takie podejście będzie dla Was najbardziej korzystne.

Możliwe, że ktoś będzie próbował nadepnąć Wam na odcisk czy krzyżować wasze plany. Nie martwcie się tym, macie opiekuna, którym jest Archanioł Michał i pomoże Wam wyjść obronną ręką z każdej sytuacji. Pamiętajcie jednak o byciu asertywnym i uczciwym, a także o równowadze i współdziałaniu serca i rozumu. Wtedy wszystko dobrze się ułoży i sprawiedliwość zatriumfuje.

Horoskop Anielski Waga 24.09-23.10

Dla Wagi będzie to rok rozliczenia z przeszłością. Boska sprawiedliwość roztoczy nad Wami swoją moc zarówno w wymiarze duchowym, jak i fizycznym. Będziecie musieli ponieść konsekwencje wszystkich swoich działań. Dzięki temu zrozumiecie, że wszystkich obowiązują te same prawa i reguły Wszechświata.

Jeśli jesteście zniewoleni przez jakieś nałogi, toksyczne relacje i wszelkie możliwe niszczące was wpływy, będziecie musieli poddać się uzdrawiającej transformacji i definitywnie z tym wszystkim zerwać. Dzięki temu oraz dzięki wsparciu płynącym od Archanioła Michała, odzyskacie władzę nad własnym życiem i będziecie mogli cieszyć się odzyskaną wolnością.

Ten rok jest szansą nie tylko zerwania ze wszystkim co Wam szkodzi, ale także na odnalezienie tego co naprawdę kochacie i spełnieniem swoich rzeczywistych pragnień. Niesiecie w sobie duże pokłady determinacji, odwagi i głodu miłości, dlatego macie ogromna szansę na pełen sukces. Nawet jeśli wszyscy w okół będą stawiać temu opór, nie zniechęcajcie się i działajcie.

Horoskop Anielski Skorpion 24.10-22.11

Dla Skorpionów będzie to rok wielu transformacji i uzdrowienia na wielu poziomach istnienia. Przede wszystkim w kwestiach zdrowotnych możecie liczyć na uzdrowienie dotychczasowych chronicznych chorób. Dzięki głębszemu zrozumieniu możecie uzdrowić nie tylko swoje własne ciało, układ pokarmowy, hormonalny czy dolegliwości neurologiczne, ale niektóre Skorpiony otrzymają wyjątkową szansę całkowitego uzdrowienia swojej karmy rodowej.

Dodatkowo wszystkie skomplikowane sytuacje rodzinne czy zawodowe zaczną się krystalizować. Istnieje również duża szansa na poprawę sytuacji finansowej. Dostaniecie również szansę pogodzenia się z otaczającymi Was ludźmi oraz z sobą samym. Staniecie się łagodniejsi.

Wskazany jest dla Was odpoczynek na łonie natury, w lasach, borach czy parkach. Wyciszenie wewnętrzne pozwoli Wam na głębsze rozumienie otaczającego świata, co wprowadzi Was w stan lepszej harmonii z całym istnieniem.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Horoskop Anielski Strzelec 23.11-21.12

W tym roku Strzelce mogą przeżyć kryzys wiary i zanurzyć się w poczuciu osamotnienia. Jest to jednak tylko jeden z kolejnych etapów rozwoju duchowego każdego człowieka. W tym roku musicie ze szczególną uwagą obserwować swoje życia, a podejmowane decyzje nie mogą być przypadkowe, tylko powinny wynikać z dogłębnej analizy sytuacji.

Nie martwcie się, okres poczucia duchowej pustki minie. Musicie skupić się na pokonywaniu trudności i niebezpiecznych sytuacji, w których dużą rolę odegra Wasza konsekwencja. Odpowiedzialna postawa i upór są obecnie Waszym największym sojusznikiem.

Ciężka praca oraz dokładne planowanie pomoże Wam przetrwać ten dość ciężki okres, ale pamiętajcie, że przecież po burzy zawsze wychodzi słońce, a obecny rok jest tylko kolejnym etapem Waszego wewnętrznego i zewnętrznego rozwoju.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. waga;(

    14 kwietnia, 2016 at 7:49 am

    Jestem wagą i z tego co widzę to mój horoskop wcale taki anielski nie jest;( Mam nadzieję, że nic się nie spełni, skoro niby liczy się to od kwietnia – swoją drogą nie wiedziałam, że to tak się liczy ten cały rok astrologiczny. Ale jak na razie to u mnie jest spoko;)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement

TOP miesiąca:

Najnowsze wpisy

Iluminaci

Gospodarka globalna, transformacja energetyczna i społeczeństwa międzykulturowe… Czy taka ma być recepta na nowy porządek światowy? Czy w takim „porządku” będzie jeszcze miejsce dla...

UFO

W Polsce temat UFO jest od wielu lat szeroko dyskutowany. Rzekome obserwacje niezidentyfikowanych obiektów latających były zgłaszane w całym kraju i często towarzyszyły im...

Religia

Religie istnieją od wieków, a każda z nich ma unikalną historię. Od najwcześniejszych znanych praktyk duchowych po współczesne religie, oto niektóre z najbardziej starożytnych...

Religia

Religia jest ważnym elementem kultury ludzkiej, który wpływa na wszystkie aspekty życia. Zróżnicowanie religijne ludności świata jest jednym z najbardziej widocznych i znaczących aspektów...

Koniec świata

Biblia jest dla wielu ludzi źródłem pociechy i inspiracji. Dla niektórych jest również źródłem strachu i lęku. Biblia mówi o końcu świata, wydarzeniu, które...

Koniec świata

 Koncepcja końca świata jest znana od wieków, a w historii pojawiło się wiele proroctw i przepowiedni. Od Nostradamusa po Babę Wangę, ludzie spekulowali na...

Facebook

Może Cię zainteresować

Reklama