Zakazana wiedza

Vril – mistyczna twarz III Rzeszy

Tajemnice III Rzeszy

III Rzesza jawi się większości z nas jako Imperium Wszelkiego Zła, w którym Hitler niczym lord Vader, opanował dusze i umysły sowich pobratymców. Jeżeli spojrzymy głębiej, pod fasadę politycznych rozgrywek i wojennej zawieruchy, możemy dostrzec, że pierwsze wrażenie wcale nie jest mylne. Bowiem w tle nazistowskiej ideologi tkwi rdzeń zrodzony z Vril. A Vril to nic innego, jak ciemna strona mocy.

Vril - mistyczna twarz III RzeszyJak się okazuje zarówno sam Führer, jak i jego najbliżsi dowódcy (m. in. Himmler, Hess, Goering) mogli kierować się czymś o wiele bardziej skomplikowanym niż tylko zwykła chęć władania światem.


Wszystko wskazuje na to, że niemieccy naziści kierowali się chęcią odbudowy czegoś, co uważali za starożytną spuściznę swoich przodków, których traktowali niemalże jako istoty pochodzenia boskiego. Niemcy przez rasę panów nie rozumieli wcale kogoś zwyczajnie lepszego od innych, ale kogoś kto jest lepszy dlatego, ponieważ włada potężną mocą, niedostępną dla żadnej innej rasy.

Geneza ideologii Aryjskiej

Hitler nigdy nie ukrywał, że uważa ludy germańskie za rasę panów. Ale skąd tak naprawdę wzięła się ta teoria? Źródłami ideologii aryjskości Niemców były dwa ezoteryczne towarzystwa, które powstały w Niemczech, krótko po zakończeniu I wojny światowej.

Były to organizacje Vril (Świetlista Loża) i Thule. Oba stowarzyszenia miały szerokie powiązania z okultystycznymi środowiskami, które oprócz zainteresowania starożytną wiedzą tajemną, posiadały olbrzymie aspiracje polityczne. Jak czas pokazał, organizacja Thule stała się prawdziwą podwaliną przyszłej NSDAP – macierzystej partii politycznej Hitlera, która przejęła w późniejszych latach władzę w całych Niemczech. Co w efekcie zaowocowało powstaniem III Rzeszy i doprowadziło do wybuchu II wojny światowej.

Choć dla wielu może wydawać się to absurdalne i zaskakujące, genezą ideologi rasy Aryjskiej był mit dotyczący zaginionego lądu Atlantydy, która miała być de facto prawdziwą ojczyzną ludu aryjskiego. Po kataklizmie, który doprowadził do zatopienia Atlantydy, Aryjczycy mieli udać się do Tybetu. A tam wśród himalajskich szczytów postanowili założyć wspaniałe miasta.

Spuścizną olbrzymiej i zaawansowanej wiedzy aryjskiej mają być wszystkie filozofie i nauki dalekiego wschodu, począwszy od hinduskich na buddyjskich skończywszy. Według filozofii nazistowskich Niemiec, Aryjczycy w późniejszym okresie mieli udać się do Europy, gdzie dali początek ludom germańskim.

Przedstawiciele rasy aryjskiej mieli być prawdziwymi półbogami, którzy potrafili władać potężną energią Vril. Niestety mieszanie się z innymi rasami doprowadziło do zaniku tej umiejętności. Członkowie stowarzyszenia Vril postanowili uczynić wszystko, ażeby przywrócić rasie aryjskiej czystość, a tym samym umiejętność władania mocą Vril.

Czym dokładnie jest Vril?

Vril jest niczym innym jak energią, która posiada zarówno moc tworzenia, jak i niszczenia. Członkowie stowarzyszenia Vril wierzyli, że siłą tą można kierować za pomocą umysłu, czyli telepatycznie. Ponoć pierwotna rasa aryjska potrafiła władać energią Vril bez większego wysiłku. Z tego właśnie powodu naziści dążyli do oczyszczenia rasy aryjskiej. Miało to przywrócić utracone – w czasie mieszania się Aryjczyków z innymi rasami – moce. Ktoś, kto władał Vril mógł niszczyć albo tworzyć, uzdrawiać lub zabijać. Vril niczym boska energia o olbrzymim potencjale mogła umożliwić – temu kto nią władał – panowanie nad światem.

Vril - mistyczna twarz III RzeszyWiedźmy Vril

Co ciekawe, prawdziwą władzę w stowarzyszeniu Vril sprawowały kobiet. Jak się okazuje Vril było doktryną, prawie że religijną, zorganizowaną w myśl matriarchatu. Główną kapłanką organizacji była Chorwatka Maria Orsic. Kobieta była niezwykle zdolnym medium i miała olbrzymi wpływ na całą organizację. Praktycznie wszystkie najważniejsze stanowiska w grupie pełniły inne, podlegającej Marii kobiety. Nosiły one długie włosy spięte w kucyk, co miało zapewnić im dobry przepływ energii. Wierzyły bowiem, że włosy są czymś w rodzaju anteny energetycznej.

Mroczna strona Vril

Vril było organizacją, w której naczelna zasada brzmiała – cel uświęca środki. Z tego powodu nieobce były jej krwawe rytuały, w tym składanie ofiar z ludzi, a nawet z dzieci. Wierzono, że to właśnie krew dzieci może otwierać portale do innych światów i wymiarów.

Sam holokaust, przez niektórych badaczy okultystycznych organizacji niemieckich, uważany jest za system składania ofiar w celu uzyskania większej mocy, która miała umożliwić Niemcom zwycięstwo w II wojnie światowej.

Członkowie organizacji mieli także oddawać cześć czarnemu słońcu i praktykować różnego rodzaju seksualne obrzędy i perwersyjne ceremoniały. Uważano, że w ten sposób można skumulować energię Vril.

Czystość krwi

Trzonem ideologii rasy panów, a zarazem główną doktryną Vril, była czystość krwi. Wierzono, że krew jest istotą boskości i tylko czysta krew aryjska może pozwolić na pełnie władania energią Vril. Krew miała być prawdziwym nośnikiem ducha rasy.

Z tego powodu zachęcano wyselekcjonowanych przedstawicieli niemieckiej rasy aryjskiej do jak największej prokreacji, z jak największą liczbą kobiet, bez względu na stan cywilny. Himmler był tak bardzo zaaferowany całą sprawą, że chciał pozwolić żołnierzom SS na poligamię. W ten sposób można było w jak najkrótszym czasie zwiększyć populacje prawdziwych – czystej krwi – Aryjczyków.

Rodowi Aryjczycy musieli odznaczać się charakterystycznymi cechami morfologicznymi, takim jak jasne włosy, błękitne oczy i smukła i postawna sylwetka (do SS przyjmowano tylko mężczyzn o minimalnym wzroście 180 cm).

Na podbitych przez Niemców terenach prowadzono selekcję dzieci, te które posiadały aryjski wygląd, wysyłano do Rzeszy, gdzie przechodziły indoktrynację. Z Polski w ten sposób uprowadzona ponad 200 tysięcy dzieci.

Vril i Thule

Obie okultystyczne organizacje szybko połączyły siły. Prowadzono wspólne ekspedycje do najdalszych zakątków świata, w celu odnalezienia jak największej ilości starożytnych artefaktów. Szukano świętego Graala, grobu Chrystusa w Langwedocji, Włóczni Przeznaczenia i wszelkich innych przedmiotów, które miały zawierać w sobie jakąś moc.

Wyprawy te okazały się niezwykle owocne i Niemcy zgromadzili pokaźne zbiory przeróżnych przedmiotów i starożytnych pism. Poszukiwano również miejsc mocy i wszystkiego co można było powiązać z nadnaturalnymi siłami. Niemcy szczególnie upatrzyli sobie dolnośląski masyw Ślęży, starożytne miejsce kultów pogańskich Słowian. Bywał tam sam Himmler i wnoszony – na lektyce – na sam szczyt góry, oddawał cześć wyznawanym przez siebie siłom.

Vril - mistyczna twarz III RzeszyW Tybecie i Indiach poszukiwano śladów rasy aryjskiej. Przeprowadzano badania biologiczne i antropologiczne oraz tropiono wszelkie możliwe ślady, pozostawione przez Aryjczyków. Prawdopodobnie to właśnie dzięki hinduskim pismom, Niemcom udało się skonstruować latające pojazdy, przypominające znane wszystkim UFO. Konstrukcje te miały być wzorowane na hinduskich Vimanach, latających statkach z napędem antygrawitacyjnym, których opis zawarty został w starożytnych księgach hinduskich – Vimanika Shaostra.

Szczególną uwagę Niemcy poświęcali poszukiwaniom Agharty i Shangri – la mitycznym podziemnym miastom, w których mają żyć po dziś dzień przedstawiciele czystej rasy Aryjskiej.

Po drugiej wojnie światowej organizacje oficjalnie miały przestać istnieć. Jednak niektórzy sądzą, że członkowie Thule i Vril podobnie jak niemieccy naukowcy, zostali przyjęci z otwartymi ramionami przez rząd Stanów Zjednoczonych (operacja Spinacz).

W ten sposób do dzisiaj prowadzą swoje zakulisowe działania, które mają na celu doprowadzić do panowania rasy panów nad światem. Patrząc na współczesne wydarzenia, które o dziwo znowu krążą w okół niemieckiego narodu, można się zastanawiać, czy faktycznie coś nie jest na rzeczy.

Może Cię zainteresować:

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany. Klikając wyślij wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych przez serwis KoniecSwiata.org. Przeczytaj więcej na ten temat na: koniecswiata.org/polityka-prywatnosci/

You may also like

UFO

Czy życie pozaziemskie istnieje?

post-image

Dowody na istnienie UFO od dziesiątek lat pojawiają się w mediach, za każdym razem wywołując niemałe poruszenie oraz dyskusje. Czy natłok informacji sprawił, że ludzie są teraz bardziej obojętni na kolejne doniesienia? Coraz więcej jest chętnych wzbudzić sensację wokół swojej osoby. Ich wybór często pada na podejrzliwej jakości zdjęcia lub filmy z rzekomym obiektem latającym czy postacią o nieludzkich kształtach. Czy UFO naprawdę jest wśród nas?

Potwierdzenia z NASA

Okazuje się, że doniesienia o istnieniu życia pozaziemskiego to nie tylko efekt wybujałej wyobraźni reżyserów czy autorów książek science fiction. W 2017 roku w Internecie pojawił się film grupy hackerskiej Anonymous, która włamała się na serwery NASA. Dwunastominutowy fragment krążył w sieci ukazując dane Narodowej Agencji, które nie miały ujrzeć światła dziennego. Ku zaskoczeniu użytkowników, informacje potwierdził rzecznik NASA, profesor Thomas Zurbuchen twierdząc, że Agencja Aeronautyki jest o krok od dokonania przełomowych odkryć w historii przestrzeni kosmicznej.


Kosmici dają o sobie znać nie…

Może Cię zainteresować:

Read More
Zagrożenia na Ziemii

Przebiegunowanie – co oznacza dla ludzkości?

post-image

Zjawisko przebiegunowania dotychczas stanowiło jedynie treść licznych teorii spiskowych. Spora grupa naukowców jest w stanie dowieść, że owe zjawisko nastąpiło na naszej planecie już wiele razy a ich częstotliwość była bardzo nieregularna. Według badań prowadzonych przez historyków potwierdza się teoria, że przebiegunowanie jest jak najbardziej prawdopodobne i może nastąpić już wkrótce.

Czy mamy się czego obawiać?

W kwestii zjawiska przebiegunowania przeprowadzono już setki badań, które jednoznacznie dowodzą, że pole magnetyczne kuli ziemskiej jest osłabione od ponad dwóch tysięcy lat. Warto w tym miejscu wspomnieć, że pole magnetyczne stanowi swoistą tarczę ochronną przed promieniowaniem kosmicznym, a także negatywnym wpływem Słońca. Przywiduje się, że do zamiany biegunów może dojść nagle, przybierając formę bardzo skomplikowanego układu. Konsekwencją tego zjawiska będzie znaczne osłabienie warstwy ochronnej Ziemi, która będzie o wiele mniej odporna na szkodliwe oddziaływania.


Tu i teraz

Istnieją niezbite dowody na to, że zjawisko przebiegunowania odbywa się właśnie teraz. Wybitnym znawcą tematyki przesunięć biegunów był amerykański…

Może Cię zainteresować:

Read More
III wojna światowa

Czy III Wojna Światowa to już oczywistość?

post-image

Od dłuższego czasu na politycznej arenie międzynarodowej można wyczuć przysłowiową ciszę przed burzą. Rosja zwraca na siebie uwagę coraz większą liczbą wrogich spojrzeń, głównie ze strony Stanów Zjednoczonych. Czy ludzkość ma szykować się na najgorsze?

Wsparcie zbrojne z Rosji

Miniony rok 2018 upłynął pod znakiem narastającego konfliktu pomiędzy Rosją a niektórymi krajami po zachodniej stronie. Przedmiotem sporu była przede wszystkim armia syryjska, którą rosyjskie mocarstwo czynnie wspiera. Dzięki wspólnym zmaganiom, Syria zdołała odzyskać panowanie nad znaczną częścią swojego kraju. Państwa Zachodu wystąpiły z oskarżeniem o przeprowadzenie ataku chemicznego przez Syrię na oddziały opozycji, atakując kraj pociskami rakietowymi. Poczynania zmusiły kraje NATO do refleksji nad potencjalnym zagrożeniem konfliktu jądrowego ze strony Rosji.


Konflikt Rosja-Ukraina

Stosunki rosyjsko-ukraińskie od dawna trudno określić mianem pokojowych. Zaostrzenie konfliktu spowodowało przekroczenie przez statki ukraińskie granic Rosji, co zaskutkowało ostrzelaniem okrętów i zatrzymaniem załogi po stronie wroga. W odpowiedzi na ten incydent władze Kijowa wprowadziły stan wojenny. Po stronie Ukrainy…

Może Cię zainteresować:

Read More
III wojna światowa

Konflikt Izraela z Iranem w przepowiedniach

post-image

Kwestia konfliktu pomiędzy Iranem i Izraelem to temat niezwykle kontrowersyjny. Bez względu na to, z czym aktualnie borykają się oba kraje, warto przyjrzeć się sprawie od nieco innej strony. Oto, jakie przepowiednie dotyczące tych państw ujawniono kilka lat temu, i które z nich sprawdziły się do tej pory.

Prorok, do którego przemówił Pan

Autorem przepowiedni jest John Paul Jackson, który znany jest z wielu proroctw o charakterze geopolitycznym. Urodzony w Stanach Zjednoczonych Jackson był autorem wielu książek, a także nauczycielem i mówcą konferencyjnym. Zmarł w lutym 2015 roku po ciężkiej chorobie nowotworowej.


Jackson twierdził, że w 2007 roku spłynęła na niego wizja od samego Pana. W wizji której doświadczył, Pan przemawiał do Jacksona mówiąc, że niepokojące zmiany będą miały miejsce na Dalekim Wschodzie. Pierwszą oznaką tychże zmian będą sygnały dochodzące z Egiptu. W tym kraju dojdzie do odsunięcia od władzy ówczesnego prezydenta Mubaraka, a kraj zaleje fala ataków terrorystycznych. Według słów Pana,…

Może Cię zainteresować:

Read More