Pozostałe

6 sposobów jak zrealizować postanowienia noworoczne

koszulka motywacyjna

Huczna zabawa sylwestrowa to znakomity sposób na wejście w Nowy Rok. Kiedy gasną fajerwerki, a nogi przestają rwać się do tańca, pora zmierzyć się jednak z szarą rzeczywistością. Jest styczeń, przed nami kolejne 365 dni możliwości i okazji, aby odmienić swoje życie. Każdy z nas znakomicie zna ten scenariusz. Postanowienia noworoczne są piękne i ambitne, ale najczęściej pozostają tylko postanowieniami. Na ile tym razem starczy nam zapału? Czy wykorzystamy zakupione karnety na siłownie i przeczytamy wszystkie książki, które w myślach poukładaliśmy na swoich półkach? Nie zapominajmy o tym, że każde marzenie można ziścić. Wystarczy tylko samozaparcie i niewyczerpane źródło motywacji. To drugie możemy zafundować sobie sami.

Koszulka motywacyjna

6 sposobów jak zrealizować postanowienia noworoczne
koszulka motywacyjna

T-shirty towarzyszą nam każdego dnia. Uwielbiają je wszyscy – niezależnie od płci, stylu i miejsca pracy. Nawet jeśli na co dzień obowiązuje nas styl formalny, wieczorami lubimy rozluźnić się i wbić w ulubioną koszulkę. Dlaczego miałaby nie motywować nas do działania? Wyobraźmy sobie sytuację, w której każde przejrzenie w lustrze i każde selfie daje nam wiarę we własne możliwości i przypomina o celach, które sobie wyznaczyliśmy. Dzięki serwisom internetowym, umożliwiającym tworzenie własnych t-shirtów, spersonalizujemy wzór i sprawimy, że będzie idealnie pasował właśnie do nas i naszych zamiarów. Napis może być śmieszny, albo poważny. Może nawiązywać do postępów na siłowni, w nauce albo pracy – wszystko zależy wyłącznie od nas. Taka koszulka stanie się znakomitym prezentem dla bliskich – oni przecież także potrzebują czegoś, co będzie ich motywowało każdego dnia do ciężkiej pracy!


Tapeta

I bynajmniej nie mamy tu na myśli tej tapety, którą obklejamy ściany naszego mieszkania (chociaż motywująca fototapeta może okazać się równie dobrym pomysłem). Każdy z nas ma przy sobie smartfona i spędza długie godziny przed ekranem komputera. Zamiast standardowych, nudnych tapet, albo zdjęcia czworonożnego pupila, ustawmy na niej obrazek, który będzie motywował nas do działania. W internecie znajdziemy tysiące odpowiednich motywów. Za każdym razem, kiedy sięgniemy po telefon, otrzymamy ogromną dawkę motywacji!

Zdjęcie

Jeżeli zależy nam na widoczniej poprawie naszego wyglądu, powinniśmy przede wszystkim na bieżąco analizować postępy. Zróbmy sobie zdjęcie na początku naszej treningowejj drogi i postawmy je w widocznym miejscu. Będzie nam przypominać o tym, skąd wyszliśmy i do czego zmierzamy. Jeżeli mamy jakiś wzór, który chcemy naśladować, możemy posłużyć się nim w analogiczny sposób – wydrukujmy zdjęcie gwiazdy lub sportowca, którym się inspirujemy, i zmierzajmy wytrwale do naszego celu.

Książki

Czasami przemianie trzeba podporządkować niemal całe życie. Upewnijmy się, że nasza metamorfoza będzie nie tylko zewnętrzna, ale także mentalna. Znajdźmy książki, które motywują do działania, analizujmy przykłady osób, którym udało się dokonać niemożliwego. Na pewno da nam to niewyczerpane pokłady energii i samozaparcia, które błyskawicznie przełożą się na wymierne efekty.

Blog

Tak, tak. Czasy, w których blogi kojarzyły się z kiepskiej jakości grafikami i wyznaniami nastolatek, bezpowrotnie minęły. Teraz blogerzy są wpływowymi osobami, którzy stają się rozpoznawalni, kształtują opinię innych i zarabiają na pisaniu niemałe pieniądze. Zacznij od śledzenia blogów osób, które zmieniły swoje życie i dopięły swego. Zastanów się także nad założeniem własnego bloga – dziel się ze światem swoimi postępami, chwal się sukcesami i doradzaj, jak unikać porażek. Każdy wpis będzie dla Ciebie świetnym impulsem do działania, a szerokie grono fanów może się z czasem przełożyć także na inne korzyści.

Tekst napisany we współpracy ze sklepem stimago.pl
stimago.pl – sprawdź platformę dającą możliwość zaprojektowania koszulki z własnym nadrukiem, za pomocą prostego w obsłudze kreatora lub założenie własnego sklepu internetowego z koszulkami.

Może Cię zainteresować:

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany. Klikając wyślij wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych przez serwis KoniecSwiata.org. Przeczytaj więcej na ten temat na: koniecswiata.org/polityka-prywatnosci/

You may also like

Piktogramy

Waza z Bronocic – czy to dowód na istnienie kosmitów?

post-image

Tajemniczy piktogram znaleziony w Bronocicach od lat wzbudza kontrowersje i niezgodę wśród społeczeństwa. Jedni twierdzą, że rysunek przedstawia pojazd kołowy, inni zaś upierają się, że to nic innego, jak pojazd kosmiczny starożytnych przybyszów z innej planety. Kto ma rację?

Wykopaliska na terenie Polski

Przedsięwzięcia archeologiczne od lat odbywają się w różnych punktach mapy świata. Niezwykłego odkrycia miało miejsce w Polsce, na terenie osady w Bronocicach, w pobliżu rzeki Nidzicy. Archeolodzy podczas wykopalisk znaleźli ceramiczną wazę, której pochodzenie datuje się na lata 3635-3370 przed naszą erą.


Wazę z każdej strony pokrywają prymitywne, proste rysunki. Jeden z nich stale wzbudza zainteresowanie historyków. Dawno już ustalono, że tajemniczy piktogram oznacza pojazd kołowy, którego używano już w III oraz IV wieku p.n.e.

Odkryty przedmiot okazuje się być starszy od kredowego modelu koła, który znalazła grupa holenderskich badaczy w 1974 roku podczas wykopalisk prowadzonych w Syrii, na środkowej części rzeki Eufrat. Do dziś nikt nie jest jednoznacznie określić,…

Może Cię zainteresować:

Read More
III wojna światowa

Czy III Wojna Światowa to już oczywistość?

post-image

Od dłuższego czasu na politycznej arenie międzynarodowej można wyczuć przysłowiową ciszę przed burzą. Rosja zwraca na siebie uwagę coraz większą liczbą wrogich spojrzeń, głównie ze strony Stanów Zjednoczonych. Czy ludzkość ma szykować się na najgorsze?

Wsparcie zbrojne z Rosji

Miniony rok 2018 upłynął pod znakiem narastającego konfliktu pomiędzy Rosją a niektórymi krajami po zachodniej stronie. Przedmiotem sporu była przede wszystkim armia syryjska, którą rosyjskie mocarstwo czynnie wspiera. Dzięki wspólnym zmaganiom, Syria zdołała odzyskać panowanie nad znaczną częścią swojego kraju. Państwa Zachodu wystąpiły z oskarżeniem o przeprowadzenie ataku chemicznego przez Syrię na oddziały opozycji, atakując kraj pociskami rakietowymi. Poczynania zmusiły kraje NATO do refleksji nad potencjalnym zagrożeniem konfliktu jądrowego ze strony Rosji.


Konflikt Rosja-Ukraina

Stosunki rosyjsko-ukraińskie od dawna trudno określić mianem pokojowych. Zaostrzenie konfliktu spowodowało przekroczenie przez statki ukraińskie granic Rosji, co zaskutkowało ostrzelaniem okrętów i zatrzymaniem załogi po stronie wroga. W odpowiedzi na ten incydent władze Kijowa wprowadziły stan wojenny. Po stronie Ukrainy…

Może Cię zainteresować:

Read More
Przepowiednie

Inwazja na Jerozolimę i koniec świata w 2021 roku

post-image

Wielu jest na świecie proroków, którzy regularnie dostarczają światu nowych informacji wraz z konkretną datą końca świata. Tysiące zwolenników różnych teorii przekazuje wiadomości dalej, nawet nieświadomie wprowadzając niemały chaos. Najnowsze doniesienia mówią jasno, że termin końca świata zapisany jest w Biblii. Co zatem czeka ludzkość?

Twarde dowody

Sensacyjne informacje ujawnił autor strony internetowej Theodore Shoebat. Zdaniem autor ostateczny czas końca świata nadejdzie w trzy i pół roku po tym, jak Jerozolimę najedzie Antychryst.


Co ciekawe, autor nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie kim będzie ów tajemniczy Antychryst. Shoebat zauważa jedynie, że obecne liczne konflikty toczą się głównie między ważnych graczy. Są nimi Rosja, Stany Zjednoczone, Turcja czy Izrael. Nadejście Antychrysta odbędzie się o wiele szybciej, niż zakładamy.

Konkretna data

Na swojej stronie internetowej Theodore Shoebat zamieścił datę 23 marca 2021 roku jako ostateczny moment wypełnienia się apokalipsy na oczach całej ludzkości. Najpierw jednak nawiązuje do Księgi Daniela ze Starego Testamentu, gdzie opisuje Antychrysta…

Może Cię zainteresować:

Read More
Pozostałe

Czy rozwój sztucznej inteligencji oznacza kres dla ludzkości?

post-image

Coraz częściej zewsząd słyszy się o sztucznej inteligencji. Co rusz powstają nowe systemy, dzięki którym tworzy się inteligentne maszyny. Wzorem dla wielu inżynierów jest stworzenie czegoś, co umysłem dorówna człowiekowi. Czy jest to zagrożenie dla ludzkości?

Pierwsze wzmianki

Śmiałe stwierdzenie wysnuł naukowiec amerykańskiego pochodzenia Stuart Armstrong, który podczas konferencji Singularity Summit w 2012 roku głośno oznajmił, że do 2040 roku powstające maszyny będą w stanie myśleć logicznie i racjonalnie jak człowiek. Informacja ta zszokowała publiczność, która jednak przyjęła te słowa z powątpiewaniem.


Dziś już nikt nie wątpi w słowa naukowca. Przekonuje do nich Elon Reeve Musk, który jako właściciel takich przedsiębiorstw jak PayPal czy Tesla, zauważa istniejące zagrożenie dla każdego człowieka.

Inteligencja o globalnym zasięgu

Maszyny ze sztuczną inteligencją nie zabijają co prawda ludzi, o co silne obawy wyraził Musk. Wykorzystuje się je w globalnej sieci, jaką jest Internet. Systemy wyposażone są w algorytmy, które umożliwiają nabywanie wiedzy na temat tego, co się widzi….

Może Cię zainteresować:

Read More