Wiedza Tajemna

Czy to Bóg stworzył ziemię, a może jednak obcy z odległych galaktyk?

stworzenie ziemii

Początki świata w rozumieniu Słowian

Na początku nic nie było, w tej pustce unosiło się Jajo, w którym spał sobie prabóg Boro. To właśnie  on był stwórcą wszystkiego. Z Zaru  stworzył  innych bogów, którzy mieli dokończyć stworzenie świata.


Nasi przodkowie Słowianie wierzyli, że stały ląd i ludzi stworzyli bogowie Perun oraz Wales. Wales zanurkował w wodzie i przyniósł garść mułu, Perun rzucił go w morze i tak powstały wyspy i stały ląd.

Według średniowiecznej, ruskiej kroniki człowiek powstał, gdy bóg mył się w łaźni, wytarł się wiechciem, którego potem zrzucił na ziemię. Właśnie z tego wiechcia powstał człowiek. Diabeł kłócił się z bogiem o człowieka, kto ma go do końca stworzyć. Bóg obdarował człowieka duszą, a diabeł życiem.

Biblijne stworzenia świata

Według biblii Bóg stworzył świat w ciągu sześciu dni, siódmego dnia odpoczywał. Najpierw była ciemność i chaos. Bóg stworzył jasność, którą określił dniem, a ciemność nocą. Później stworzył sklepienie niebieskie, potem oddzielił oceany od mórz, stworzył roślinność i zwierzęta. Świat był piękny i harmonijny. Bóg stworzył człowieka, kobietę i mężczyznę. Pierwsi ludzie to Adam i Ewa, którzy zamieszkali w Raju, gdzie wszystkiego mieli pod dostatkiem. Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo. Człowiek w raju był nieśmiertelny, jednak gdy Adam i Ewa zjedli owoc z drzewa zakazanego, utracili ten dar i zostali wyrzuceni z Raju przez Stwórcę.

Teoria hiperczarnej dziury

Według tej teorii świat zaczął swój początek poprzez ekspansję nieskończenie gęstego punktu, nazywanego osobowością. Mimo tych informacji, nikt nie potrafi wyjaśnić co było wcześniej. Naukowcy określają, że świat ma 13,8 miliarda lat. Niektórzy badacze twierdzą, że młody wszechświat był bardzo chaotyczny i nieuporządkowany. Uważa się, że wszechświat płynie niczym membrana. Dla niektórych teoretyków jest on abstrakcyjnym, nieskończonym obiektem.

Wielki wybuch

Naukowcy mają kolejną hipotezę powstania świata. Twierdzą, iż powstał on w wyniku Wielkiego Wybuchu. 3 772 miliarda lat temu. Z gęstej osobowości wyłonił się  wszechświat- przestrzeń, materia, energia i przestrzeń. W momencie powstania wszechświata, panowała ogromna temperatura 1032 kelwinów. Sam wszechświat był dziesięciowymiarowym tworem.

Czy życie zapoczątkowali kosmici?

Wielu naukowców twierdzi, iż życie na ziemi pochodzi od przybyszów z innych galaktyk. Jest to dosyć kontrowersyjne twierdzenie, jednak wiele tomów książek jest temu poświęconych. Badacze skupiają się na kodzie genetycznym, który podobno, w ich mniemaniu, jest właśnie dowodem na kosmiczne pochodzenie człowieka. Niektórzy twierdzą, że kod DNA jest jakby wszczepiony przez cywilizację pozaziemską. Jeśli obcy mają jakąś kontrolę nad nim, to może być dla nich instrumentem wirtualnej rzeczywistości. DNA może być nośnikiem kodów, których nie potrafimy odczytać. Niektórzy naukowcy twierdzą, iż DNA jest genetyczną  zabawką w rękach Obcych.

Istnieją teorie mówiące, iż życie nie mogło powstać samo z siebie, np. z samorództwa. Człowiek musi być efektem wyższej inteligencji. DNA możliwe, że nosi w sobie informacje o naszych przodkach. DNA uważane jest jako program obcych, może działać jak wirus komputerowy, a rzeczywistość jest sztucznie kreowana.

Czy człowiek pochodzi od małpy?

Mówiąc o powstaniu człowieka nie możemy pominąć teorii ewolucji Darwina. Naukowiec ten  uważał, że człowiek pochodzi od małpy. Argumentami jakimi się posługiwał, to min. bardzo podobna budowa ciała oraz 86 procent podobieństwa genetycznego. Naukowcy zajmujący się genetyką, udowodnili jednak, że  nie ma możliwości, by z genów małp wykształciły się geny ludzkie.

W teorii ewolucji przed małpą istniało wiele innych organizmów. Najpierw były to proste organizmy, później rośliny, zwierzęta bezkręgowe, następnie kręgowe. Istnieje nadal wielu zwolenników tych poglądów, jednak nikt nie umie odpowiedzieć na pytanie, co było na początku?

Dzieło stworzenia według Indian

Indianie byli zawsze bardzo zżyci z przyrodą i oddawali jej należny szacunek. Na początku świata była tylko ciemność i woda. Z otchłani morskiej wyłonił się Wędrujący w Samotności, czyli stwórca. Po długim rozmyślaniu rozciągnął sznur od północy do południa. Świat podzielił na cztery części. Stworzył jałową ziemię, góry, rośliny i zwierzęta. Później stworzył  dom, w którym umieścił kije z mahoniu, z nich to stworzył kobiety i mężczyzn. Zadowolony ze swojego dzieła uniósł się do nieba.

Początki świata według Hindusów

Hindusi wierzą, że na początku powstania świata, nastąpiło rozdzielenie nieba- Uranosa i Ziemi- Gai. Inne wierzenia mówią, że świat powstał z połączenia  pierwiastka męskiego i żeńskiego. Pierwszym zarodkiem, który wyłonił się z wód, był  Złoty Zarodek, z niego powstało drzewo kosmiczne. Z niego narodzili się również pierwsi rodzice, czyli niebo i ziemia, a także pozostali bogowie.

Inne zaś podania mówią, że z wody wyłoniło się złote jajko, które pływało po wodzie przez rok. Później wykluł się z niego bóg Pradżapati. To on powołał do istnienia niebo, góry, ziemię demony i bogów.

Może Cię zainteresować:

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany. Klikając wyślij wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych przez serwis KoniecSwiata.org. Przeczytaj więcej na ten temat na: koniecswiata.org/polityka-prywatnosci/

You may also like

Iluminaci Zagrożenia na Ziemii

Epidemia 2020 – monitoruj sytuację!

post-image

Oglądając wiadomości na temat trwającej epidemii koronowirusa, słyszymy najczęściej informacje o nowych zachorowaniach i kolejnych ofiarach. Nie jest to zbyt budujące, a przecież teraz jak nigdy wcześniej, potrzebujemy też wiadomości pokrzepiających, które pozwolą nam rozładować te wszystkie negatywne emocje strachu o nadchodzące jutro. Śledźmy zatem samodzielnie najnowsze dane na temat koronowirusa!

Na stronie https://www.worldometers.info/coronavirus/ znajdują się nie tylko aktualne statystyki zachorowań i ofiar, ale także już wyleczonych osób. Warto samodzielnie kontrolować sytuację, ponieważ media głównego nurtu wolą nas trzymać w ryzach, poprzez donoszenie przede wszystkim o negatywnych konsekwencjach epidemii CONVID 19, pomijając często, ile osób już jest zdrowych.


Epidemia 2020 – monitoruj sytuację!

Koronawirus – nie jest najgorzej!

Polskie statystyki zachorowań nadal nie są najgorsze. Ostatni duży wzrost nastąpił przede wszystkim po przybyciu do kraju osób przebywających wcześniej za granicą. Jeśli kwarantanna zadziała, jest szansa, że nie będzie już tak gwałtownego…

Może Cię zainteresować:

Read More
Iluminaci Zakazana wiedza

Czy to koniec elit rządzących światem? Może NWO będzie inne, niż myśleliśmy! Co mówi nam QAnon?

post-image

Świat żyje koronawirusem. My nim też żyjemy. Zamknięci w swoich domach. Przestraszeni o to, co będzie z naszym życiem, zdrowiem, pracą. A co jeśli to wszystko jest tak naprawdę przykrywką do zupełnie innych działań? Kim jest QAnon? I czy tak jak twierdzi, mamy tak naprawdę do czynienia nie z triumfem, ale z definitywnym końcem Iluminati?

Qanon – kto to taki?

Qanon (określany także jako Q) pojawił się w 2017 roku i poprzez amerykańskie fora i strony internetowe, zaczął ogłaszać zbliżającą się operację, mającą na celu zdemaskowanie i aresztowanie członków skorumpowanych grup, które poprzez szereg nacisków kontrolują działanie instytucji państwowych na całym świecie.


Już od kilku lat Qanon przygotowywał swoich odbiorców na wielką czystkę wśród czarnych elit (zob. elity bankowe), znanych jako Iluminati. Czy na naszych oczach odbywa się likwidacja najbardziej szkodliwej, bezwzględnej i okrutnej grupy ludzi, która już od bardzo dawna dzierży władzę nad światem i…

Może Cię zainteresować:

Read More
Koniec świata Zagrożenia na Ziemii

Kwarantanna. Jak się zachować, aby spokojnie przetrwać pandemię COVID-19

post-image

Kwarantanna trwa. Rząd już wprowadził stan zagrożenia epidemiologicznego w kraju. Lada dzień może zostać wprowadzony stan wyjątkowy. Już w niedzielę zostaną zamknięte granice kraju. Zakazano zgromadzeń powyżej 50 osób, odwołano imprezy masowe i pozamykano szkoły, teatry, kina, muzea i inne obiekty kulturalne. Zamknięte są już galerie handlowe. Otwarte w nich są jedynie sklepy spożywcze, apteki, drogerie i pralnie. Restauracje i bary też zostały zamknięte. Co będzie dalej? Jak się zachować w tym całym zamieszaniu?

Rozsądek i empatia w czasie pandemii

Dwutygodniowa kwarantanna trwa. A Polacy to zapobiegliwy naród. W sytuacjach kryzysowych potrafimy się dobrze zabezpieczyć i przygotować na najgorsze. Okazuje się jednak, że aż za dobrze. Robienie zapasów na kilka dni w czasie kwarantanny jest oczywiście mądrym posunięciem. Jednak wykupywanie wszystkiego w hurtowych ilościach i doprowadzenie do opustoszenia sklepów, już niekoniecznie. Tak wyglądają supermarkety z pustymi półkami w niektórych miejscach w Polsce:


Kwarantanna. Jak się zachować, aby spokojnie przetrwać pandemię COVID-19

Może Cię zainteresować:

Read More
Zakazana wiedza

Koronawirus – o co tutaj chodzi?

post-image

Wydarzenia ostatniego czasu są nad wyraz niepokojące. I nie chodzi tylko o samego koronawirusa SARS-CoV-2. Ważne jest  to, co tak naprawdę powoduje ta pandemia w sferze wolności społecznej i gospodarczej, do czego jest wykorzystywana i przez kogo. Czy mamy już do czynienia z początkiem końca i wstępem do wielkiego resetu cywilizacji, którym ma być koronawirus?

Koronawirus – statystyki, zachorowania, zgony

Koronawirusy nie są niczym nowym, znane są od dawna. Do grona tego typu cząstek zakaźnych należy znany nam beta-koronowirus SARS (epidemia z 2002 r.) czy MERS (epidemia z 2012 r.). Ten, z którym mamy obecnie do czynienia, to nowy wirus SARS-CoV-2, który powoduje chorobę zakaźną układu oddechowego COVID-19. I nie jest tak, że ta choroba jest bardzo groźna. Śmiertelność wynosi około 3,4 procenta i dotyczy z reguły osób o słabej odporności, spowodowanej najczęściej przewlekłymi chorobami oraz osób starszych.


Na dzień 12.03.2020 zanotowano wystąpienie koronowirusa w…

Może Cię zainteresować:

Read More