Connect with us

Hi, what are you looking for?

Pozostałe

Księżyc i maszyna do przechwytywania dusz

Księżyc

Księżyc i maszyna do przechwytywania duszWspółczesny świat przepełniony jest różnego rodzaju teoriami spiskowymi. Dla jednych są one zwykłą porcją fantazji, innym natomiast dają bardzo dużo do myślenia. O naszym naturalnym satelicie, za jakiego uważa się Księżyc, krąży wiele różnego rodzaju opowieści. Jednak jedna z nich jest naprawdę dziwna, a nawet przerażająca, ponieważ związana jest z naszym życiem i śmiercią.

Temat życia po śmierci cały czas przewija się w jakiś sposób przez ogólny nurt informacyjny. Z pewnością każdy z nas zadawał sobie nie raz pytanie, co się z nami dzieje, kiedy umieramy. Świat śmierci jest dla nas nie tylko czymś całkowicie tajemniczym, ale często wywołuje w nas elementarny strach przed tym, co nieznane i czego w rzeczywistości nie możemy poznać, dopóki sami nie umrzemy.

Nie przeszkadza to jednak w kształtowaniu się różnego rodzaju teorii dotyczących życia po śmierci, związanych z reguły z jakimiś przekonaniami religijnymi (reinkarnacja, piekło i niebo itd.). Dodatkowo istnieje grono osób, które doświadczyły zjawiska śmierci klinicznej, dzięki czemu miały okazję zobaczyć, co faktycznie dzieje się po drugiej stronie.

Przekazy ludzi, którzy opuścili swoje ciało, nie są identyczne, jednak mają wiele wspólnych cech. Często jest to ciemny tunel zakończony światłem, w kierunku którego porusza się umierająca osoba albo postać jakiegoś anioła czy nawet Jezusa, która niczym doskonała obsługa klienta zaprasza nas na wycieczkę po świecie znajdującym się po drugiej stronie.

To właśnie ten tunel lub przewodnik mają odgrywać niezwykle ważną rolę w systemie, który ma za zadanie przechwytywanie dusz i zsyłanie ich z powrotem na Ziemię w celu ponownych narodzin. O co w tym wszystkim chodzi?

Ziemia to Matrix

Księżyc i maszyna do przechwytywania dusz

Przechwytywanie dusz ma być częścią systemu, jakim jest Matrix. W skrócie teoria o Matriksie jest niemalże bliźniaczym odbiciem scenariusza kinowego przeboju Matrix z główną rolę Keanu Reevesa. Z tym rozróżnieniem, że ludzkość jest zniewolona nie przez maszyny, a przez inteligentne istoty nazywane Reptylianami, Koszczajami, Archontami itp. (jednym słowem wampiry energetyczne).

Istoty te żywią się ludzką energią wytwarzaną przez ludzi w trakcie życia na Ziemi. Do sterowania wytwarzaniem energii (ilość, jakość) używa się skrajnych emocji, które wywoływane są przez różnego rodzaju traumatyczne wydarzenia. To może tłumaczyć istnienie tak wielu nieszczęść na Ziemi. Człowiek wtedy, kiedy cierpi, wytwarza największą ilość energii.

Koło sansary albo piekło i niebo – wybieraj!

Tylko śmierć może wyzwolić człowieka z bycia pokarmem dla tych pasożytniczych form życia. Jednak system zniewolenia nie obejmuje jedynie fizycznych planów istnienia, ale także te astralne. Jeszcze na Ziemi w trakcie życia świadomość ludzi jest manipulowana poprzez różnego rodzaju religijne systemy indoktrynacji, które de facto zatrzymują dusze albo w astralnych rzeczywistościach piekła i nieba, albo w systemie reinkarnacji (koło sansary). W astralu dusza również jest cały czas manipulowana i indoktrynowana w taki sposób, aby jak najszybciej można ją było wrzucić z powrotem do ziemskiej rzeczywistości.

Sztucznie stworzone prawo karmy pozwala na zwiększanie negatywnych wzorców karmicznych, które są niezwykle pomocne w budowaniu traumatycznych wydarzeń na Ziemi.

Ludzie obciążeni karmą już od chwili narodzeń mogą produkować wysokowydajną energię. Różnego rodzaju choroby i uwarunkowania spowodowane wydarzeniami z poprzednich wcieleń są doskonałym podkładem do wytwarzania się kolejnych traumatycznych wydarzeń. Z tego powodu dusze odradzające się na Ziemi są niezwykle cenne i robi się wszystko, aby ponownie skierować je na Ziemię.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Księżycowa maszyna do przechwytywania dusz

Dla jednych Księżyc jest podstawą istnienia biologicznego życia na Ziemi. Dla innych jest toksycznym tworem osłabiającym energetycznie zarówno samą Ziemię jako planetę, jak i całe życie na planecie, a także narzędziem służącym do manipulacji wszystkimi formami życia biologicznego i energetycznego. Według teorii o przechwytywaniu dusz, to właśnie na Księżycu znajduje się maszyna, mająca za zadania łapanie dusz wszystkich umierających na Ziemi ludzi.

Jak to działa? Według zwolenników teorii przechwytywania dusz przez specjalne urządzenie może być tak, że maszyna umiejscowiona na Księżycu generuje swojego rodzaju obrazy, odpowiadające przekonaniom ukształtowanym w duszach jeszcze w trakcie życia na Ziemi (indoktrynacja światopoglądowa i religijna).

Dla jednych będzie to projekcja Jezus, który zabierze daną duszę na tamtą stronę, a tak naprawdę uniemożliwi duszy opuszczenie Ziemi, zatrzymując duszę w bardziej subtelnych ziemskich wymiarach (niematerialnych). Może to być także ten charakterystyczny tunel ze światłem, w kierunku którego liczne dusze podążają niczym ćmy i w efekcie na jego końcu wpadają w projekcje rzeczywistości astralnej, by później zostać odesłanym z powrotem na Ziemię albo zostać schwytanym w astralne wymiary, gdzie również pobierana jest energia.

Księżyc i maszyna do przechwytywania duszCzy można uniknąć złapania?

Zwolennicy teorii o przechwytywaniu dusz twierdzą, że jak najbardziej tak. Jednak aby móc to zrobić, trzeba być w ogóle świadomym istnienia czegoś takiego jak proceder przechwytywania dusz. Trzeba również sobie zdawać sprawę z tego, że wszystkie religijne przekazy na temat życia po śmierci są stworzone tylko po to, aby można było przechwytywać odchodzące dusze i wykorzystywać je dalej do produkcji energii.

Teoria o mieszczącej się na Księżycu maszynie służącej do przechwytywania dusz jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych teorii i brzmi naprawdę absurdalnie. Jednak do świata, w którym miliony ludzi wierzy w przemawiające płonące krzaki, zmartwychwstania i wniebowstąpienia czy w proroków przemieszczających się na latających dywanach, wpisuje się ona idealnie. Na szczęście o tym, co jest prawdą, a co fikcją przekonamy się kiedyś na własnej skórze.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. Metatron

  4 grudnia, 2020 at 6:05 pm

  Wy ludzie jesteście idiotami. Wasza pycha dopełnia zło na tym świecie które ma trzy wymiary. Pierwotne zło to żyły wodne, późniejsze zło to rasa ludzka a wynik tego pierwszego i drugiego to promieniowanie energetyczne w budowie duszy. Tak to nazwaliście niech pozostanie. Dusza, co to jest? coś w rodzaju drgającej mgły niewidocznej dla ludzkiego oka. Niektórzy ludzie widzieli duszę. Było kilkanaście takich przypadkó. Dusza jest przypisana do każdego ciała, zaróno zwierzat jak i ludzi. Nie mają jej kamienie. Wszystko inne ma duszę. Jest śmiertelna. Zyje po śmierci ciała 33 dni. Po 33 dniach uwalnia się i wymienia w swej postaci. Istoty ze Wszechświata, nieśmiertelne czyste istoty nie mają duszy. Ludzie to hybrydy małpy i wodnej żmiji. Ludzka skóra i gen odpowiadający za rozumienie. Skąd ludzka skóra? z zdegenerowanej rasy człowieczej z kosmosu. Ta rasa to wypadek tutaj na Ziemii. Brak powrotu do domu i koniecznosc zycia tutaj spowodowaa takie zmiany genetyczne.

 2. helena jaranowska

  22 listopada, 2020 at 1:06 am

  Z moich osobistych doświadczeń wiem, że piekło jest tylko na ziemi/ obiecanego nieba nie ma/ aniołów ze skrzydłami też nie ma ani żadnych maszyn czy chwytanie duszy jest to absolutnie niemożliwe. Dlaczego wiem, bo jest możliwość komunikacji ze zmarłymi osobami, które właśnie odpowiadają nam na pytania tzn. telepatycznie mogę z nimi rozmawiać, Po śmierci dusza uwalnia się od stanu starości ( tego nie wiem dokładnie ) ale oni pozbywają się okularów, siwych włosów, otyłości i wszystkich ujemnych widocznie cech. Po prostu są młodzi. Jestem jasnowidzem, ale nigdy nie wiem co mi się ujawni (?) Odczuwam obecność i wiem kto wszedł do mnie czy w innej okoliczności czy pomieszczeniu jak nprz. w szpitalu, gdzie dawniej pracowałam i miałam częste wizje pacjenta przed jego śmiercią. Straciłam dużo mi bliskich osób i miałam z nimi kontakty i od nich dowiedziałam się więcej. Obecnie jestem jakby na odpoczynku po poważnych chorobach i oddaliłam się od tego tematu. Życie po za ziemią jest bardzo interesujące. Kilka lat temu odbyłam podróż w przeszłym czasie ; widziałam się jako dziecko tuż po urodzeniu, ale to za długi temat na tutaj… )

 3. Maciej

  3 listopada, 2020 at 7:29 pm

  Dzień dobry.
  Wspaniały i prawdziwy artykuł, tak niestety jest, nasze Dusze są przechwytywane po śmierci fizycznej. Cały czas poszukuję wiadomości i sposobu aby nie dać się złapać. Odnośnie Księżyca prawdą jest, że są tam zainstalowane ogromne projektory świetlne, które przyciągają i wychwytują Dusze, podobne urządzenia zainstalowane są również na statkach kosmicznych Archontów lub ich pomocników w różnych częściach galaktyki.
  Tak, że jesteśmy dość szczelnie obstawieni ale zawsze jest wyjście z sytuacji bez wyjścia.
  Hathorowie jest to jedyna cywilizacja, która otwarcie powiedziała co nas czeka po śmierci ciała fizycznego, wszyscy z Wszechświata mamią nas pięknymi wizjami Złotego Wieku ale tego nie powiedzieli i nikt nas nie ostrzegł przed tym.
  Plejadianie, Arkturianie, Rada Galaktyczna i wszystkie niby nam sprzyjające cywilizacje we Wszechświecie nic na ten temat nie mówią. W tym momencie możemy się przekonać ile są warte ich przyjaźnie dla nas.
  O ile kogoś z czytelników ten temat interesuje aby wyjść z tego MATRIXA DUSZ polecam stronę tomkenyon.com Hathorowie dają wskazówki jak nie dać się złapać.
  Powtarzam – jest to jedyna cywilizacja, która o tym nam ludziom przekazała tę informację.
  Z wyrazami szacunku.

 4. Tom

  6 marca, 2018 at 3:45 pm

  Nie żaden towar. Duchy, reinkarnacja oraz zjawiska paranormalne są faktem.

 5. Janek33

  6 lutego, 2018 at 4:36 pm

  Gdzie kupić taki towar? 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement

TOP miesiąca:

Najnowsze wpisy

Iluminaci

Gospodarka globalna, transformacja energetyczna i społeczeństwa międzykulturowe… Czy taka ma być recepta na nowy porządek światowy? Czy w takim „porządku” będzie jeszcze miejsce dla...

UFO

W Polsce temat UFO jest od wielu lat szeroko dyskutowany. Rzekome obserwacje niezidentyfikowanych obiektów latających były zgłaszane w całym kraju i często towarzyszyły im...

Religia

Religie istnieją od wieków, a każda z nich ma unikalną historię. Od najwcześniejszych znanych praktyk duchowych po współczesne religie, oto niektóre z najbardziej starożytnych...

Religia

Religia jest ważnym elementem kultury ludzkiej, który wpływa na wszystkie aspekty życia. Zróżnicowanie religijne ludności świata jest jednym z najbardziej widocznych i znaczących aspektów...

Koniec świata

Biblia jest dla wielu ludzi źródłem pociechy i inspiracji. Dla niektórych jest również źródłem strachu i lęku. Biblia mówi o końcu świata, wydarzeniu, które...

Koniec świata

 Koncepcja końca świata jest znana od wieków, a w historii pojawiło się wiele proroctw i przepowiedni. Od Nostradamusa po Babę Wangę, ludzie spekulowali na...

Facebook

Może Cię zainteresować

Reklama