Zakazana wiedza

Koronawirus – o co tutaj chodzi?

Koronawirus

Wydarzenia ostatniego czasu są nad wyraz niepokojące. I nie chodzi tylko o samego koronawirusa SARS-CoV-2. Ważne jest  to, co tak naprawdę powoduje ta pandemia w sferze wolności społecznej i gospodarczej, do czego jest wykorzystywana i przez kogo. Czy mamy już do czynienia z początkiem końca i wstępem do wielkiego resetu cywilizacji, którym ma być koronawirus?

Koronawirus – statystyki, zachorowania, zgony

Koronawirusy nie są niczym nowym, znane są od dawna. Do grona tego typu cząstek zakaźnych należy znany nam beta-koronowirus SARS (epidemia z 2002 r.) czy MERS (epidemia z 2012 r.). Ten, z którym mamy obecnie do czynienia, to nowy wirus SARS-CoV-2, który powoduje chorobę zakaźną układu oddechowego COVID-19. I nie jest tak, że ta choroba jest bardzo groźna. Śmiertelność wynosi około 3,4 procenta i dotyczy z reguły osób o słabej odporności, spowodowanej najczęściej przewlekłymi chorobami oraz osób starszych.


Na dzień 12.03.2020 zanotowano wystąpienie koronowirusa w 125 krajach, przy czym wszystkich zarażonych jest aktualnie około 130 tysięcy osób, z czego zmarło 4,7 tysięcy ludzi. Wyzdrowiało natomiast już około 69 tysięcy osób. Czy dane te naprawdę są adekwatne do medialnej gorączki, jaka ogarnęła świat i do działań, które podejmują rządy?

A może to wszystko jest wstępem, do czegoś innego. Takim przedsmakiem tego, co dopiero może nadejść i sprawdzianem na ile ludzie dadzą się zmanipulować i sami ze strachu oddadzą władzę nad sobą. Równocześnie stanowiąc rozgrywkę polityczno gospodarczą pomiędzy dwoma światowymi mocarstwami?

Koronawirus – o co tutaj chodzi?

Czy koronawirus z Wuhan to operacja kontrolowana?

Źródłem epidemii koronowirusa SARS-CoV-2 jest chińskie miasto Wuhan w prowincji Hubei (liczące ok. 11 milionów mieszkańców), gdzie pierwsze zachorowania odnotowano w grudniu 2019 roku. To, co jest ciekawe, to fakt, że miasto Wuhan należy do jednych z najbardziej uprzemysłowionych i rozwiniętych gospodarczo na świecie.  Znajduje się tam m. in. przemysł:

  • technologii IT

  • hutnictwa metali

  • maszynowy

  • stoczniowy

  • spożywczy

  • samochodowy (miasto nazywane jest chińskim Detroit)

  • rafineryjny

  • chemiczny

  • włókienniczy

Wszystko to zasila olbrzymi kapitał zagraniczny. Produkcję prowadzą tam m. in.: General Motors, Honda, Psa Group, czyli Peugeot, Nissan Motor czy Huawei. Ogólnie w Wuhan znajduje się około 500 tysięcy oddziałów firm o zasięgu globalnym. Wisienką na torcie jest mieszczące się w Wuhan jedno z najnowocześniejszych laboratoriów na świecie, w którym prowadzi się m. in. badania również nad wirusami…

Może być zastanawiające, że w czasie ostrej wojny handlowej pomiędzy USA a Chinami, wybucha nagła epidemia, która uderza w centrum gospodarczo-przemysłowe Chin. Dzisiaj Chiny donoszą, że opanowały sytuację. Jednak jak jest naprawdę, raczej się nie dowiemy, ponieważ Państwo Środka skutecznie blokuje przepływ informacji na ten temat. Natomiast straty, na jakie narażona została gospodarka, mogą wynieść nawet 350 miliardów dolarów.

Koronawirus – o co tutaj chodzi?

Czy koronawirus to operacja fałszywej flagi?

W środowiskach alternatywnych pojawiają się głosy, że jest to operacja fałszywej flagi. Ma ona na celu ukrycie szkodliwych efektów technologii 5G, która w Wuhan była szeroko stosowana, a której szkodliwe skutki dla zdrowia przypominają swoimi objawami, objawy grypy. Przy okazji osoby, które zachorowały na zwykłą grypę, są źle diagnozowane i włączone do kwarantanny koronawirusa. Takimi informacjami dzieli się David Steele, który jest byłym szpiegiem CIA.

A może koronowirus to broń biologiczna?

Drugą stroną medalu jest wszystko to, co dzieje się w związku z ogłoszeniem przez WHO ogólnoświatowej pandemii koronawirusa. A także ogólne niepokoje społeczne związane ze strachem przed zarażeniem.

Doskonale widać to na naszym krajowym podwórku. Rząd w trybie błyskawicznym przegłosował ustawę, która w przypadku epidemii pozwala ogłosić stan wyjątkowy. Wiąże się to oczywiście z pełną kontrolą nad społeczeństwem i ewentualnymi przymusowymi szczepieniami.

Koronawirus – o co tutaj chodzi?

Co ciekawe, badania w Indiach wykazały, że koronawirus z Wuhan to hybryda wirusa SARS i HIV, która nie mogła powstać w sposób naturalny i została najpewniej stworzona w wojskowych laboratoriach, jako broń biologiczna.

I tutaj pojawia się to, co może być faktycznym celem grupy ludzi, dążących do całkowitego przejęcia kontroli nad światową populacją. Szczepienia to tak naprawdę najprostszy sposób na wprowadzenie w ciało człowieka nowoczesnej nanotechnologii, która umożliwi pełną kontrolę nad ludźmi – łącznie z mind control oraz wywołaniem chorób i śmierci. Czy o to faktycznie chodzi? Czas pokaże. I najpewniej, nie będziemy musieli długo na to czekać.

Może Cię zainteresować:

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany. Klikając wyślij wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych przez serwis KoniecSwiata.org. Przeczytaj więcej na ten temat na: koniecswiata.org/polityka-prywatnosci/

You may also like