Iluminaci Zakazana wiedza

Czy to koniec elit rządzących światem? Może NWO będzie inne, niż myśleliśmy! Co mówi nam QAnon?

Świat żyje koronawirusem. My nim też żyjemy. Zamknięci w swoich domach. Przestraszeni o to, co będzie z naszym życiem, zdrowiem, pracą. A co jeśli to wszystko jest tak naprawdę przykrywką do zupełnie innych działań? Kim jest QAnon? I czy tak jak twierdzi, mamy tak naprawdę do czynienia nie z triumfem, ale z definitywnym końcem Iluminati?

Qanon – kto to taki?

Qanon (określany także jako Q) pojawił się w 2017 roku i poprzez amerykańskie fora i strony internetowe, zaczął ogłaszać zbliżającą się operację, mającą na celu zdemaskowanie i aresztowanie członków skorumpowanych grup, które poprzez szereg nacisków kontrolują działanie instytucji państwowych na całym świecie.


Już od kilku lat Qanon przygotowywał swoich odbiorców na wielką czystkę wśród czarnych elit (zob. elity bankowe), znanych jako Iluminati. Czy na naszych oczach odbywa się likwidacja najbardziej szkodliwej, bezwzględnej i okrutnej grupy ludzi, która już od bardzo dawna dzierży władzę nad światem i nad nami?

Co należy do elit?

Ludzie z grupy określanej jako elity przejęli władzę nad światowym systemem bankowym, wszystkimi liczącymi się korporacjami, zwłaszcza takimi jak Google, FB, przemysł filmowy (Hollywood), medialno-informacyjny, przemysł spożywczy i farmaceutyczny (Bayer i połączone z nim Monsanto), paliwowy, zbrojny i wielu innych.

Doprowadziło to do zgromadzenia olbrzymich majątków i władzy w rękach tych, którzy za nic mają zdrowie i szczęście innych ludzi oraz bezpieczeństwo środowiska naturalnego. Systematycznie w imię pozyskiwania większych wpływów i pieniędzy wprowadzali coraz większe zniewolenie ludzkości. A przy okazji coraz większą dewastację środowiska naturalnego, oskarżając później o to ludzi, których przecież niemalże całkowicie kontrolują poprzez ekonomiczny i polityczny system, w jakim obecnie żyjemy.


Czy to koniec elit rządzących światem? Może NWO będzie inne, niż myśleliśmy! Co mówi nam QAnon?Jak elity kontrolują świat?

Grupy te przejęły władzę nad rządami państw poprzez system łapówek i szantażów. Za sprawą swoich manipulacji i korupcji wciągali ludzi w sieć uzależnień i  kompromitujących sytuacji, którymi następnie ludzie Ci (najczęściej urzędnicy, politycy, prezydenci, biznesmeni itd.) byli szantażowani i zastraszani. W okrucieństwa, jakich się przy tym dopuszczali Iluminaci, trudno uwierzyć. Qanon twierdzi jednak, że to jest już koniec elit. Do czego ma doprowadzić Donald Trump wraz ze swoją administracją i ze wsparciem amerykańskich Sił Zbrojnych. Elity, czyli Iluminaci, mają zostać powstrzymani. Aktualnie odbywa się bowiem akcja wyłapania wszystkich ludzi i grup, którzy działają wspólnie w celu przejęcia całkowitej kontroli nad światem. Mają zostać oni skazani w specjalnych procesach sądowych za wszystkie swoje przewinienia.

Koronawirus i zatrzymanie świata

Pandemia i koronawirus to doskonały pretekst na blokadę lotniczą i graniczną krajów, która ma na celu zapobiec ucieczkom elit do pobudowanych wcześniej kryjówek. Czy jest to prawda? Nie wiadomo. Masa informacji, jaka teraz szaleje po sieci jest wprost zatrważająca. Które są prawdziwe, a które fałszywe, człowiek nie jest w stanie tego sprawdzić. Jeśli jednak w tym co mówi Qanon, jest chociaż cząstka prawdy, to mamy do czynienia nie z próbą totalnego zniewolenia ludzkości, ale wręcz odwrotnie, z próbą uwolnienia ludzi od rządów okrutnej grupy bogatych elit, która od setek lat rozgrywała na Ziemi swoją grę o totalną władzę nad wszystkim i wszystkim.

Cicha wojna z elitami trwa już od jakiegoś czasu

Potwierdzeniem tego, że faktycznie coś się dzieje, jest nie tylko to, że w wciągu ostatnich kilkunastu miesięcy wypłynęły na światło dzienne informacje o wykorzystywaniu seksualnym w HollywoodCzy to koniec elit rządzących światem? Może NWO będzie inne, niż myśleliśmy! Co mówi nam QAnon? gdzie skazani zostali ludzie, którzy uważani byli za ikony kultury np. Bill Cosby, Harvey Weinstein oraz organizator nielegalnych seks zabaw elit, nieżyjący już multimilioner Jeffrey Epstein. Znamienne wystąpienie Ricky Gervais’a na rozdaniu Złotych Globów, w którym rzuca elitom Hollywood prawdę prosto w oczy, pokazuje, że coś się dzieje i ludzie zaczynają mówić o pewnych sprawach całkiem głośno.

Więcej informacji w tym temacie można zobaczyć na załączonych do artykułu materiałach z YouTube. Warto samemu posłuchać i wyrobić sobie zdanie na ten temat. Załoga Koniec Świata trzyma rękę na pulsie. Pamiętajcie o tym, że nasze artykuły nie mają za zadanie straszyć, ale poszerzać percepcję, żeby móc spoglądać w kierunku, o którym istnieniu mogliśmy nawet nie wiedzieć. Może NWO przegrywa na naszych oczach i elity tracą wszystko – wolność, majątek i przede wszystkim władzę!

Linki do filmów na YouTube wyjaśniających dokładnie powyższe zagadnienie:

https://www.youtube.com/watch?v=oFqMMhNtkxw

https://www.youtube.com/watch?v=tEXlfNCPklk

https://www.youtube.com/watch?v=-dgnAn75ET4&t=2537s

Może Cię zainteresować:

2 komentarze
  1. Rochel57 5 miesięcy ago

    Niestety Qanon to ściema
    https://youtu.be/vzeme4eEah8

  2. Focus 6 miesięcy ago

    Czas najwyższy!

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie nigdzie publikowany. Klikając wyślij wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych przez serwis KoniecSwiata.org. Przeczytaj więcej na ten temat na: koniecswiata.org/polityka-prywatnosci/

You may also like